Skocz do zawartości

+++ CHCESZ KUPIC/ZMODERNIZOWAC KOMPA?


mlodziak1993

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widzę, ta różnią sie one tym:

 

twoja:

Taktowanie rdzenia [MHz] 1019

Rozdzielczość 4096x2160

 

moja:

Taktowanie rdzenia [MHz] 954

Rozdzielczość 2560x1600

 

Warto dopłacać ?

 

Jeżeli chodzi o podkręcanie to w końcu trzeba się tym zainteresować, wiec zakladajmy, że jednak będzie OC.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Google podpowiada ze faktycznie ta moja po rewizji jest, dodano tylnia plytke, troche wyzszy zegar i tyle. Czy warto ? Niekoniecznie, zawsze to lepiej z pudla miec wiecej MHZ, ale jesli nie jestes jakims OC purystą to moze lepiej sobie zostawic te stowke.

 

Rig jest miesisty i chyba nic w nim juz nie poprawisz w tym budzecie. Level wyzej to juz tylko 3x Titan Black i beka w CW z Ciebie.

Edytowane przez Bansai
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Warto celować w coś AMD\ATI, gdzie karta graficzna współdzieli pamięć z procesorem? Nie jestem przekonany do takich rozwiązań ale jestem ciekaw opinii.

 

Jesli budgetowo to AMD/ATi cie najtaniej wyjdzie, pamiętaj tylko żeby kupować SSD dysk dla systemu i programów głównych, nawet ten twoj stary komputer by się przestał wieszać na SSD

Odnośnik do komentarza

Mój komputer ma już z 7-8 lat... Płyta nie obsługuje standardu SATA 3 ani DDR3. Zastanawiałem się czy nie kupić karty graficznej do niego w standardzie DDR 3? Będzie działać czy nie? Myślę nad reanimacją tego PCta i zainstalowaniu tylko linuxa na nim. Wiem, że grafika padła i teraz odpala mi się tylko na linuxie korzystając chyba z grafiki jaka była na płycie głównej. Win 7 się nie odpala. Na nowym PC, na którym raczej sporadycznie bym grał też chciałbym działać głównie na linuxie. Nie wiem czy w takiej sytuacji warto inwestować w dyski SSD.

Odnośnik do komentarza

Miałem brać r9 290x ale udało mi się za 1600 zł kupić 780 ghz nówkę w folii z 3 latami gwarancji :D Nie wiedzieć czemu mimo że r9 290x pewnie jest dużo mocniejszy to bardzo ciężko mi przestawić się na radeony . 

 

super, a jutro jadę po inno3D 780, ahh już nie mogę się doczekać

Odnośnik do komentarza

Panowie mam problem. W zestawie, który skompletowałem mam GTX 780 (292mm) i obudowe Zalman Z12 Plus (karta do 290mm). Rozumiem, że musze coś innego wybrać. Poradzicie coś do 250zł ?

 

Zestaw mam juz złożony i będę miał go do odebrania w środę (9 lipiec). Tak wiec mam jeszcze czas na zmiane zamówienia. 

Odnośnik do komentarza

Ja osobiście posiadam Gladius M40 od silentiumPC i jestem zadowolony.Wmontowane wentylatory,pełna regulacja,3 porty usb z przodu w tym jeden 3.0 no i stacja na dyski twarde na górze obudowy. 

http://www.morele.net/obudowa-silentiumpc-gladius-m40-pure-black-atx-usb3-0-ssd-ready-3x120mm-bez-zasilacza-spc077-529266/

Ale poczekaj na opinie innych bo mimo że mi ona pasuje to pewnie w tym przedziale cenowym znajdziesz dużo lepsze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tylko uważaj przy rozkręcaniu obudowy. Mimo że by odłączyć przód obudowy musiałem wykazać się siłą tak lekko odrywając górę urwałem zatrzaski i teraz cała góra lata. Gwarancja pewnie tego nie obejmuje więc teraz poszukam nowej MOCARNEJ obudowy .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...