Skocz do zawartości

+++ CHCESZ KUPIC/ZMODERNIZOWAC KOMPA?


mlodziak1993

Rekomendowane odpowiedzi

Pojedyncza lepsza niż dwie, zawsze będę tak twierdził. Tak jak pisze Velius. Lepiej dać kasę za 980ti niż za dwie 970, chociaż ja w tym momencie swojego sprzętu już nie zmieniam ani nie ulepszam. Za parę lat zmienię sobię całą jednostkę, a ściślej rzecz ujmując to płytę, kartę, procek i ramy. Teraz tak naprawdę nic nie opłaca się zmieniać to raz, a dwa że i tak wszystko pięknie śmiga na 970. 1080p jak na razie w pełni mnie zadowala. :P

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Jak masz GTX 970 i monitor 1080p to nie ma sensu robic upgrade'a. Inaczej to wyglada jezeli chcesz wejsc w 1440p, albo grać na 3 monitorach naraz wtedy GTX 980Ti to chyba dobra opcja (zaleznie jeszcze od ceny).

 

Mam GTX970 i monitor 4K - siedzę przy grafice i montażu - dlatego mocno kombinuję nad wymianą grafiki, lub dokupieniem drugiego GTX970. Niby teraz ładnie wszystko chodzi w 1080p, ale to 1080p to trochę niska rozdzielczość ;)

Odnośnik do komentarza

GTX 970 nie nadaje sie niestety na nic innego niz 1080p, wiec nawet nie mysl o drugim jezeli chcesz wejsc na wyzsza rozdzialke.

 

No właśnie kurcze :/ Dlatego czekam na pascala już chyba, bo kupno tej grafiki za ponad 3 tysiące i tak nie rozwiąże wszystkich moich problemów ;) Ten RAM to drugi kłopot.

Ale przyznam szczerze, że jak np. odpalam GTA V w takim 3K, czy GTA IV w 4K, albo niektóre gry w rozdzielczości zdecydowanie wyższej od 1080p, a później mam w coś grać w 1080p, to jest to już za niska rozdzielczość :P

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Wychodzi na to że 980ti to ~800$. Pytanie jaka będzie cena w € i tym samym pln skoro kurs dolara taki wysoki. Podejrzewam 3,5-3,8 k za wersja oc. Trochę dużo...

Ja czytalem wczoraj o 650$,te 800$ to podobno zawyzona cena evga. W € pewnie 750€ jezeli sie plotki potwierdza o 650$ a jezeli nie to 950€.

Odnośnik do komentarza

Panowie części do kompa zamawiać lepiej wszystkie w jednym sklepie, czy wyszukiwać po lepszych cenach w kilku. Jak wy robiliście w czasie składania pieca?

 

Zazwyczaj kupuję w jednym sklepie większość części, ale sprawdzam wcześniej, czy przy zamówieniu wszystkiego i podliczeniu przesyłek z różnych źródeł nie wyjdzie mi stówka czy dwie taniej - to zawsze warto wykorzystać do lepszych pamięci, szybszego proca, czy innych peryferiów ;)

Odnośnik do komentarza

Co lepiej 4 rdezeniowy i7zegar 4.0 czy 6 rdzeni 3.5 (obydwa podkrecalne)? Czy te 6 rdzeni cos daje w przypadku gier?

 

Nie, chwilowo pakowanie się w 6 rdzeni do gier jest bez sensu, strata gotówki. 

 

Jeżeli nie będziesz korzystać z programów do obróbki graficznej, montażu, szkiców technicznych, to i7 cztero rdzeniowy jest aż nadto wystarczający ;)

Odnośnik do komentarza

Zanim ta przyszlosc nadejdzie prawdopodobnie i tak bedzie sie zmienialo procesor, wiec lepiej moim zdaniem kupic tanszego 4 rdzeniowego :)

 

Edit:

 

Ja wlasnie zmienilem myszke na Logitech g502 proteus core. Matko boska, jaka prezycja, jak lezy w lapie :banderas:

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Jak bedzie za 3k złotych około to nie mam co sie zastanawiac, bedzie mega upgrade :banderas:

Tak się od razu zapytam ;P

Co myślisz o Eizo FS2434 - potrzebuję jednak kupić nowy monitor, ale nie wiem czy jest sens pakować się teraz tylko w FHD :/

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Wyglada na mega zayebisty monitor. Jak na IPS ma niski input lag. Ogólnie ja przy wyborze matryca TN a IPS wybralem piekne kolory wiec u mnie wygral IPS i nigdy juz nie potrafilem spojrzec na TN. Jak nie planujesz grac ostro w FPS'y i wystarczy Ci odswiezanie 60hz to naprawde swietny monitor. EIZO to ogolnie bardzo solidna marka, wysokie prawdopodobienstwo ze nie bedzie zadnych dead pixeli i innych problemów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...