Skocz do zawartości

+++ CHCESZ KUPIC/ZMODERNIZOWAC KOMPA?


mlodziak1993

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet nie ma co próbować ;) Mógłby kombinować z szyną fsb, ale jej lepiej nie ruszać, a zysk byłby przy tym co najwyżej kilkudziesięciu MHz. Do podkręcania jest edycja K z odblokowanym mnożnikiem. 

 

Różnica między i7-3770k, a i7-4790k wynosi ok. 10 klatek w każdej grze - podejrzewam, że gdybyś wymienił platformę na 1150 i wrzucił podkręcone i5-4690k, to zyskałbyś do 20 klatek ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Zaraz się przekonamy :D. Wziąłem wersję ze smokiem, dzięki chłopaki ^_^

 

A jednak :obama:

 

Zapewne decyzja byla trudna i teraz cierpisz ze nie pograsz w indyki i remastery na PS4.

 

edit: wlasnie testuje monitorek swoj....

 

co-tu-sie-odpierdala.jpg

 

:obama: :obama: :obama: Co innego ogladac u kumpla a co innego odpalic gry w ktore sie gralo xx czasu...jakbym sequel odpalil lolol :sir: Ten Gsync :fsg:

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

W mointorach już g-sync, a na oledowe TV czekamy od X lat  :wallbash:

 

Tak na serio, duża różnica pomiędzy tym nowym monitorkiem, a Twoim starym?

 

Mimo ze za moj stary monitor na premiere dalem 2 kafle, bo to IPS Dell'a z 8 ms input lagiem (wtedy to bylo cos w IPS) i jest naprawde swietnym monitorem, zarówno pod wzgledem barw jak i ogolnego wygladu to jak wsiadlem na tego i odpalilem gre czy cokolwiek to...no (pipi)a nie wiem, brak mi słów. Obes.rałem sie po same uszy :obama:

 

Roznica kolosalna przedewszystkim w ruchu. CS:GO w 144 fpsach poezja, Unreal Tournament w 144 fpsach (musialem detale obnizyc bo stara grafika) sieczka niesamowita. Testowalem tez na Guild Wars 2 i TERA. Mimo ze mialem 60 fps na obydwu monitorach to na tym to wszystko jest zupelnie inne, piekniejsze kolory, wszystko bardziej soczyste i wyraziste bo 1440p, a G-sync sprawia ze jakiekolwiek dropy animacji (co w MMO jest czeste jak sie np wjezdza do miasta albo duzo ludu na mapie) sa prawie nie odczuwalne, gdyby nie licznik po prawej to bym nie zauwazyl ze cos spada. No i najlepsze na koniec, Guild Wars 2 dziala i wyglada zupelnie inaczej, to jest tak plynne ze nie potrafie tego opisac, jakbym gral w zupelnie inna gre :banderas:

 

Odpalilem tez Witcher 1, zeby z ciekawosci zobaczyc czy bedzie sie dalo w ogole grac...a tutaj niespodzianka, wyglada 2x lepiej, wyrazne, piekne, rozdzialka 1440p, w ogole nie czuc ze to taka stara gierka :fsg:

 

Jestem w szoku ze moja stara grafika tak sobie ladnie radzi w 1440p, napewno nowsze tytuly AAA musialbym sporo obnizyc detale zeby osiagnac minimum 60 fps, ale narazie gry ktore testowalem ladnie chodza, oj ladnie. No i na takim odswiezaniu i 1440p moge spokojnie wylaczyc anty-aliasing.

 

Mini recka jak przetestuje wiecej gierek, narazie jeszcze sie zbieram z podłogi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Zaraz się przekonamy :D. Wziąłem wersję ze smokiem, dzięki chłopaki ^_^

Jak się ma sprawa hałasu przy takiej karcie? Głośno wyją wiatraki?

 

 

Chyba cichsza od GTX 650. Podczas wyświetlania pulpitu w ogóle się kręcą wiatraczki, w grach trochę się rozkręca, ale nic strasznego.

 

EDIT: Jak się spoci to zaczyna szumieć. Nie jest to uciążliwe, bo dźwięk jest dosyć jednostajny i niezbyt wysoki, ale wyraźnie słychać szum. Powiedziałbym, że głośniejsza pod obciążeniem. W spoczynku cichsza.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...