Skocz do zawartości

Outer Wilds


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna gra, pogralem troche i lądowanie przychodziło mi bez problemu.

 

Gierka idealnie trafiła w moje gusta pod względem klimatu i lekkiego humoru. Ulład sloneczny wydaje się malutki dzięko temu nie traci się czasu na żmudne latanie tylko cyk kilka manewrów i jesteśmy na miejscu.

 

To może być jeden z tych indyków ktore na zawsze zapisują sie w serduszku. Zobaczymy jak pogram dłużej

 

 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, ASX napisał:

Fajna gra, pogralem troche i lądowanie przychodziło mi bez problemu.

 

Gierka idealnie trafiła w moje gusta pod względem klimatu i lekkiego humoru. Ulład sloneczny wydaje się malutki dzięko temu nie traci się czasu na żmudne latanie tylko cyk kilka manewrów i jesteśmy na miejscu.

 

To może być jeden z tych indyków ktore na zawsze zapisują sie w serduszku. Zobaczymy jak pogram dłużej

 

 

ty no zależy od planety na jednej ciężko trafić bo jest mały punkcik :) Zastanawiam się co to za INTRUZ lata po systemie. 

Odnośnik do komentarza

Fajna ta gra 

 

Podoba mi się ekploracja, wolność w podejmowaniu tropów i to że za każdym rogiem jest coś ciekawego.

 

Stosunkowo łatwo zginąć, gameplay loop wygląda tak że startujemy troche pozwiedzamy a potem coś nas zabija i wracamy do początku (progres "fabularny" sie zapisuje ofc)

 

Spotykamy dzwine miejsca, dziwne postaci, dziwne zagrożenia i dziwne planety. Ta intrygująca dziwność najlepiej określa ten tytuł. 

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza

Powiem szczerze, że mnie też pozytywnie zaskoczył ten dzień świstaka w kosmosie. Dobrze, że po śmierci wracamy za każdym razem do naszej wioski, bo po 3h zainteresowała mnie gra na tyle, by porozmawiać ze wszystkimi i zgłębić trochę fabuły - czego właściwie szukamy, dlaczego, co się dzieje z tym zapętlonym czasem...

To w zasadzie pierwsza gra tego typu w mojej bibliotece (Elite: Dangerous prawie w ogóle nie pograłem - może próg wejścia był za wysoki, a No Man Sky sobie darowałem), która bez większej akcji wciągnąć od pierwszych minut. Szkoda, ze gra nie ma HDRu, ale najważniejsze, że sama gra zapowiada się bardzo ciekawie.

Odnośnik do komentarza

Pograłem chwile dłużej, zaliczyłem około 10 pętli i  cała intryga robi się coraz bardziej zagmatwana, jest mnóstwo przecinających się wątków i tajemnic do odkrycia w tym malutkim układzie słonecznym.

 

Wkurza mnie trochę to że potrafię eksplorować planete kilkanaście minut, zobaczyć ją z każdej strony w tym od spodu a i tak mój dziennik podaje że często czegoś jeszcze na niej nie odkyłem. Gra też niemal pozbawiona jest tutoriali co sprawia że do wszystkiego trzeba dojść samemu, przez co w początkowych lokacjach często zdarzy nam się coś przegapić.

 

Trochę męcząca jest też nieustanna presja czasu i elementy surivalowe (paliwo i tlen) no ale rozumiem że to celowy zabieg mający budować napięcie w każdej sesji.

 

Siedze sobie teraz w robocie i rozmyślam gdzie udam się dzisiaj, którą poszlake zbadam i czy czegoś nie przegapiłem xD mam nadzieje że uda mi się to skończyć

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...