Skocz do zawartości

Baldur's Gate 3


ireniqs

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, odnosnie Astariona. Kazdy chyba uzywa Assasina jako subklasy, ale szczerze to niewiele w czasie starc wnosi. Slaby dmg, slaba obrona i zero mele. Zrobilem multiklase, 3 levele Rouge z thief (extra bonus akcja) i reszta w rangera z Bloom Stalker + sharpshooter + specjalizacja w range.

 

Dostajemy dostep do Dread Ambusher + kilka fajnych umiejtnosci jak ensnare, hunter mark i true strike. To plus dobry gear pod stealth i w czasie starc potrafi zrobic ponad 100dmg w czasie pierwszej tury. Do tego uzywanie Last Known Location, gdzie po kazdym ataku chowamy sie i zmieniamy pozycje (teraz mamy az 3 akcje dostepne zeby sie schowac) a przeciwnik leci w miejsce gdzie ostatnio bylismy xd

 

Edytowane przez El Loco Chocko
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
20 hours ago, El Loco Chocko said:

Ok, odnosnie Astariona. Kazdy chyba uzywa Assasina jako subklasy, ale szczerze to niewiele w czasie starc wnosi. Slaby dmg, slaba obrona i zero mele. Zrobilem multiklase, 3 levele Rouge z thief (extra bonus akcja) i reszta w rangera z Bloom Stalker + sharpshooter + specjalizacja w range.

 

Dostajemy dostep do Dread Ambusher + kilka fajnych umiejtnosci jak ensnare, hunter mark i true strike. To plus dobry gear pod stealth i w czasie starc potrafi zrobic ponad 100dmg w czasie pierwszej tury. Do tego uzywanie Last Known Location, gdzie po kazdym ataku chowamy sie i zmieniamy pozycje (teraz mamy az 3 akcje dostepne zeby sie schowac) a przeciwnik leci w miejsce gdzie ostatnio bylismy xd

 

No ja przerobilem swoja glowna postac wlasnie z assassina na wieloklasowca thief/gloomstalker zwlaszcza ze z czasem poziom trudnosci rosnie i w 3 akcie to juz gowno robil. 

Ale w tym miescie sa zagmatwane te questy, nie wiem teraz czy cos jest pobugowane czy to kolejny raz musze ruszyc fabule do przodu zeby ukonczyc poboczne zadanie. Niektorych to nie moge nawet popchnac do przodu bo walki jeszcze za trudne, przeciwnicy 2lvl silniejsi i juz jest lipa, musze jakos podexpic.

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Il Brutto napisał:

No ja przerobilem swoja glowna postac wlasnie z assassina na wieloklasowca thief/gloomstalker zwlaszcza ze z czasem poziom trudnosci rosnie i w 3 akcie to juz gowno robil. 

Ale w tym miescie sa zagmatwane te questy, nie wiem teraz czy cos jest pobugowane czy to kolejny raz musze ruszyc fabule do przodu zeby ukonczyc poboczne zadanie. Niektorych to nie moge nawet popchnac do przodu bo walki jeszcze za trudne, przeciwnicy 2lvl silniejsi i juz jest lipa, musze jakos podexpic.

Powiem Ci, że te "bugi" co gdzieś piszą na forach to beka z ludzi, bo nie ogarniają, ja robię wszystko i zero grubych błędów, po prostu w tej grze mało rzeczy jest podanych na tacy. Oczywiście czasami znacznik się pomyli, czasami coś nie zatrybi, ale ta gra ma jakiś sposób, żeby się sama naprawiać (np. Jeden event triggeruje drugi na innym koncu mapy), na razie udało mi się ukończyć wszystkie questy jakie miałem :). 

 

Generalnie 3ci akt to jest jakieś spaghetti xD, ale czuję mocne vibe z Baldura 2 i Athathly. Masa contentu, ten akt jak chce się zrobić prawie wszystko jest leciutko na 50 godzin.

 

Aha jak widzisz triggery w 2 akcie na point of no return, uciekaj xD. Chyba, że chcesz tylko skończyć grę. 

Edit: w 3*, ale ogólnie tyczy się to każdego aktu 

Odnośnik do komentarza

Świetna jest ta gierka, szkoda ,że z czasem u mnie tak średnio ostatnio bo w sierpniu chyba żadnego weekendu nie mam na giercowanie. 

Masa smaczków, ukrytych lokacji, zagadek. Do tego nigdzie nie jesteśmy do tego pchani na siłę. Czasem przygoda zaczyna się od zwykłej notatki :wub:

 

Zdecydowanie jeden z najlepszych tytułów RPG w jakie grałem. Na razie zapowiada się niesamowicie, dawno nie miałem takiej chcicy na granie. 

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, vAHeR said:

Coś się posypało po tym ostatnim Hotfixie, i sejwów nie czyta mi z wczoraj :/

 

Btw, czy w Kryjówce Zhentarimów mieliście jakieś problemy techniczne? Np. notoryczne wywalanie do pulpitu lub inne crashe? ;p

W patch notes wspominaja ze jest jakis problem i ze zablokowali sejwy do czasu jak naprawia.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, El Loco Chocko napisał:

W patch notes wspominaja ze jest jakis problem i ze zablokowali sejwy do czasu jak naprawia.

 

26 minut temu, devilbot napisał:

Wyłączcie cloud save 

Jak ktoś grał w nocy to niestety ma problem, na niektórych sprzętach hotfix 4 powodował problemy i cofnęli, save'y z nocy naszego czasu są nieaktywne, sprawdzałem teraz i dalej tak jest. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...