Skocz do zawartości

Baldur's Gate 3


ireniqs

Rekomendowane odpowiedzi

Ten design bossow w drugim akcie :banderas: Przyznam ze:

 

Spoiler

Gruby alkoholik w knajpie

 mnie wyjasnil po dosyc ciezkiej walce, ale juz mam w glowie plan jak to wygrac (chyba ze sie uda sprawe przegadac tym razem bo ostatnio slabo poszlo xDDD). No i jak bym od poczatku wiedzial jak ta walka przebiega to moze bym nie zmarnowal tylu czarow i atakow bez sensu.

Odnośnik do komentarza

Już wszystko jasne.

 

Tak jak pisałem u mnie nie działa (do góry). Zapewne dlatego, że nie zjechałem windą zgodnie z zamierzeniem twórców przy użyciu kuźni, tylko opuściłem platformę rzeczonym guzikiem (zlatując wcześniej postacią) :rotfl:

 

Po locie i mistycznym kroku gra potrafi zbaranieć.

 

Trochę się ostatnio pogubiłem, bo zgłupiałem również przy okazji usuwania gruzu:

Spoiler

Jak bym nie ustawił tej beczki z runicznym prochem, to te gamonie odsuwały się niewystarczająco daleko i w efekcie miałem kilka trupów.

 

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, pawelgr5 said:

Ten design bossow w drugim akcie :banderas: Przyznam ze:

 

  Hide contents

Gruby alkoholik w knajpie

 mnie wyjasnil po dosyc ciezkiej walce, ale juz mam w glowie plan jak to wygrac (chyba ze sie uda sprawe przegadac tym razem bo ostatnio slabo poszlo xDDD). No i jak bym od poczatku wiedzial jak ta walka przebiega to moze bym nie zmarnowal tylu czarow i atakow bez sensu.

Można ściemnić że się pije z nim. Po trzech testach na dex sam padnie.

 

W kuźni to chyba pancerz najlepszy bo daje debuffa za każdym razem jeśli przeciwnik cię trafi.

Odnośnik do komentarza

Ale itemki w 2gim akcie to już niezłe się trafiają. Dammon też fajne może zrobić za znalezione wcześniej materiały. 

 

Zawsze mam dylemat Karlach a Lae'zel, obie postacie fajnie napisane i mega przydatne w walce. Ciężko się decydować poza lokacjami gdzie wiadomo kto może się przydać bardziej, a dwójki postaci melee do party nie potrzeba. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...