Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, devilbot napisał:

Skończyłem dzisiaj. Miałem 80 shrinow zrobionych. Nie wiem ile czasu bo upośledzone nintendo nie pokazuje. 

Końcówka i finał to ciary. Najlepsza gra wideo. 

Exophase i pokazuje od 1 minuty z dokładnością lepszą niż UI Nintendo, który ma dokładność do 5h, wszystko z ich API, czyli mają statystyki, ale się jebańce nie dzielą xD :)

W ogole Exophase to najlepszy agregat tego typu, 1 gość ogarnia każde API, szybciutko robi zmiany i jako jedyny trackuje gry i playtime na Switchu. 

24 minuty temu, Butt napisał:

Te shriny są tak pochowane, że z 1/5 jest pusta w środku. Zagadką było odnalezienie ich.

W sensie, że jak je odkryjesz, to nie masz wyzwania już w środku, tylko wpada od razu ? Miałem kilka takich. 

Edytowane przez KrYcHu_89
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Exophase i pokazuje od 1 minuty z dokładnością lepszą niż UI Nintendo, który ma dokładność do 5h, wszystko z ich API, czyli mają statystyki, ale się jebańce nie dzielą xD :)

W ogole Exophase to najlepszy agregat tego typu, 1 gość ogarnia każde API, szybciutko robi zmiany i jako jedyny trackuje gry i playtime na Switchu. 

W sensie, że jak je odkryjesz, to nie masz wyzwania już w środku, tylko wpada od razu ? Miałem kilka takich. 

Tak, takie puste bez wyzwanaia w środku nazywają się Rauru's Blessing.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam dopiero pół mapki odkryte, 30 świątyń, około 30 Koroków i jeden dungeon zrobiony, a jeszcze nie byłem nawet w

 

Spoiler

głęboko w jaskiniach

 

bez kitu nie wiadomo w co ręce włożyć, bo tyle jest do roboty. Na razie zacząłem 2 zadania poboczne i są naprawdę spoko, mam nadzieję, że będzie też jakieś na miarę Tarrey Town :)

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, zdrowywariat napisał:

Mam dopiero pół mapki odkryte, 30 świątyń, około 30 Koroków i jeden dungeon zrobiony, a jeszcze nie byłem nawet w

 

  Ukryj zawartość

głęboko w jaskiniach

 

bez kitu nie wiadomo w co ręce włożyć, bo tyle jest do roboty. Na razie zacząłem 2 zadania poboczne i są naprawdę spoko, mam nadzieję, że będzie też jakieś na miarę Tarrey Town :)

Jaskinie Głebinowe też dopiero liznąłem, ale to mój cichy faworyt tej Zeldy. Fajne rzeczy tam lecą i ogólnie to taka gra w grze, typowy Dungeon Crawler xD. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To też takie trochę Boulder Dash 3D :), byłem na razie w kilku mniejszych jaskiniach. A jak gram? „Byle jak”, czyli robię to na co akurat mam ochotę. Zmieniam sobie klimat, raz u góry, raz na lądzie, raz pod ziemią.

 

Edit: znalazłem 3 nowe rodzaje Koroków, z tego co widzę pozostawili najlepsze opcje z BOTW, zagadki z „Lego” na przykład zrobili trudniejsze, a nowe są super,

 

Spoiler

ta z dmuchawcem jest urocza.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Mnie cieszy ze shriny sa ciekawsze. W BotW mialem dosyc po zrobieniu 60, tutaj mam 45 i nadal super sie bawie. Wkurza za to mala ilosc hajsu, nie chce psuc sobie zabawy grindem a ceny ubran to jakis kosmos. Na razie gotowanie lekko pomaga ale to tez z czasem bywa meczace.

 

W ogole zarzadznie ekwipunkiem jest zjebane. To jest cos co wrecz musza poprawic w nastepnej "oby na nowej mapie" Zeldzie.

Odnośnik do komentarza

Mnie jeszcze męczy ta animacja Ascend odpalana prawie za każdym razem. Rozumiem jeszcze, że może coś się musi dograć w tle jak przebijamy się z jaskini na szczyt góry, ale animacja przy jakiejś przewróconej kolumnie? Mam dość, wolę się już wspiąć.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Butt napisał:

Mnie jeszcze męczy ta animacja Ascend odpalana prawie za każdym razem. Rozumiem jeszcze, że może coś się musi dograć w tle jak przebijamy się z jaskini na szczyt góry, ale animacja przy jakiejś przewróconej kolumnie? Mam dość, wolę się już wspiąć.

No to są ograniczenia kalkulatora niestety, ale co ciekawa można przerwać animację, ale w "dół".

 

Z innych pierdół mega męczące jest też to, że nie można skipować dialogów np. mega widoczne u Fairy: jak nie masz co ulepszyć, a chcesz podejrzeć wymagania to musisz najpierw przejść przez te linie dialogowe o braku dostępności, potem kliknąć jeszcze raz i dopiero masz menu, w którym możesz podejrzeć.  Nintendo i QoL to jest wciąż jebany dramat xD. 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Pupcio napisał:

@Buttna great plateau jest 

  Ukryj zawartość

shrine? Niby tam jest korzonek to powinno być ale nic nie mryga. quest jakiś? jeszcze mi 9 zostało :obama:

 

Spoiler

Są 3 shriny, jeden z tego co pamiętam odkryłeś jak szukałeś figurki. Jeden jest ukryty na Mount Hylia za wodospadem. Szukałem go chyba z godzinę. xd Trzeci jest w górnym lewym rogu, jego najmniej pamiętam.

 

Odnośnik do komentarza

Ogółem offtop ale wszystkie analizy Asus Rog Ally z ekranem full hd pokazują, że full hd to dalej fanaberia w przenosniakach - za dużo mocy leci w tą rozdzielczość, a czas pracy skraca się niebezpiecznie do czasu trwania Wiadomości w TVP. Nintendo nie lubi się ponadto z najnowszą technologią więc w ciemno obstawiam że switch2 to dalej będzie 720p przenośnie z daj boże mocnym boostem w trybie zadokowanym.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Plackus napisał:

@Butt

  Ukryj zawartość

Ten na Plateau po prawo u góry to trzeba wyjść poza Plateau i na dole rozwalić skały 

Shrine jest w jaskini 

 

Ja je wszystkie już mam od dawna. Mi chodziło o ten 

Spoiler

w lewy górnym rogu, nie w prawym. Nie pamiętam czy on sobie stoi ot tak, czy trzeba było zrobić jakąś zagadkę?

 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Daffy napisał:

Ogółem offtop ale wszystkie analizy Asus Rog Ally z ekranem full hd pokazują, że full hd to dalej fanaberia w przenosniakach - za dużo mocy leci w tą rozdzielczość, a czas pracy skraca się niebezpiecznie do czasu trwania Wiadomości w TVP. Nintendo nie lubi się ponadto z najnowszą technologią więc w ciemno obstawiam że switch2 to dalej będzie 720p przenośnie z daj boże mocnym boostem w trybie zadokowanym.

Starczy moc Steam Decka. Przecież jak odpalam naprzemiennie stareńką Persone 3 Portable na SD i potem włączam Tears of Kingdom to pierwsze 15 minut mam wadę wzroku xD. 

O trybie Docked nawet nie mówię, bo tam mogą podziałać z dołączalnym HW itp. 

Godzinę temu, Daffy napisał:

Za rok ogarną wszystko w wersji deluxe za 359pln na switch 2 turbo

Ciekawe, czy będą duże DLC + remaster xD, czy może jednak od razu jakiś pokaz technologii w mniejszej Zeldzie. 

 

Ta gra ma tylko contentu, że DLC nie wiem co miałby dodać, może lokacje podwodne? 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, XM. napisał:

A są jakieś przecieki już?

 

Jakiś tam żółtek inżynier z kioto Nintendo palnął, że będzie na architekturze nVidii z dodatkami jakiś tam m. in. ddls czy co tam, ale na moc poziomu steam decka czy asusa nie ma co liczyć, więc podrasowany kalkulator incoming. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Faka napisał:

 

Jakiś tam żółtek inżynier z kioto Nintendo palnął, że będzie na architekturze nVidii z dodatkami jakiś tam m. in. ddls czy co tam, ale na moc poziomu steam decka czy asusa nie ma co liczyć. 

Jak ktoś ma więcej w tym temacie to prośba o podesłanie 

Odnośnik do komentarza

Cokolwiek byle od premiery z ekranem OLED i vrr lub czymś podobnym (deck z trybem 40hz to jest gamechanger w przenośnym graniu, różnica względem 30fps ogromna, a nie martwimy się że coś dropi cały czas w przedziale 40-60fps bo system za słaby, o zaoszczędzonym czasie na baterii nie wspomnę)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...