Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Nyu napisał:

No możesz, ale najbystrzejszym to Cię to nie czyni.

 

Nie czyni mnie bystrym kiedy wyśmiewam kogoś jak sam sobie przeczy najpierw pisząc, że mu się nic nie podobało a potem, że jednak było super? No tak już mam użytkowniku Nyu, że lubię obśmiewać głupotki :)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Największym problemem jest to co pupcio wspomniał, robili to 6 lat i ludzie spodziewali się więcej niż to co dostali. Jak komuś siada budowanie to gierka top ale łatwo zauważyć ,że ten element jest mocno promowany w tej odsłonie i jak komuś nie siada to czar pryska. Latające wyspy wyglądają jakby powstały tylko pod zwiastun. Podziemia mogą się podobać. 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, GearsUp napisał:

Ale jak to? Przecież w książce Historia Hyrule napisali inaczej

 

Nawet się zaśmiałem. :thumbsup: Tylko to nie zmienia, że ogólnie się z Tobą GearsUp nie zgadzam. Nie potrafisz zrozumieć, że ktoś ma inne zdanie i dla przykładu, uważa, że praktycznie to samo - z jego punktu widzenia - nie robi już takiego wrażenia, jak wtedy gdy zagrał po raz pierwszy. Nikt TotK nie krytykuje zbytnio, więc nie rozumiem czemu się tak bulwersujesz w tym temacie. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, KJL napisał:

 

Nawet się zaśmiałem. :thumbsup: Tylko to nie zmienia, że ogólnie się z Tobą GearsUp nie zgadzam. Nie potrafisz zrozumieć, że ktoś ma inne zdanie i dla przykładu, uważa, że praktycznie to samo - z jego punktu widzenia - nie robi już takiego wrażenia, jak wtedy gdy zagrał po raz pierwszy. Nikt TotK nie krytykuje zbytnio, więc nie rozumiem czemu się tak bulwersujesz w tym temacie. 

 

Cofnij się do postów sprzed kilku stron i sprawdź kto się zbulwersował reakcjami jak napisałem, że MI bardziej podoba się Tears of Kingdom :)

 

5 minut temu, KJL napisał:

Nikt TotK nie krytykuje zbytnio

 

Od kilkunastu postów jest jebanie TotK ale nikt nie krytykuje :) Ja z kolei nie krytykuje BotW, napisałem tylko że DLA MNIE jest to gorsza gra. Mam do tego takie samo prawo.

Odnośnik do komentarza

Na szczęście nie będzie do tej gry już DLC, więc temat tej wielkiej duologii jest wyczerpany na zawsze (tzn. do czasu remasterów :)). 

 

Szczerze mówiąc wątpię, by budowanie z Tearsów zawitało przez najbliższe lata do nowych Zeld, to jest, było i będzie zbyt skomplikowane i żmudne, nic nie zabierając tej świetnej gierce. Nigdy nie widziałem przy BoTW, żeby ktoś pisał na tym forum, ani Reddicie, ani W Wielkiej Księdze Hyrule, że nie ukończył, bo gra zbyt podobna do innego tytułu, a przede wszystkim, że jest "chore to play" i gdzie jest qrwa Autobuild. 

 

"Overrated masterpiece, not for everyone". Za dużo sandboxa w sandboxie. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, GearsUp napisał:

Tak Krychu, brawo odkryłeś Amerykę. Nie każdy Masterpiece jest dla każdego :D

Po prostu większość w tę grę już grało i to było tylko ponowne przejście. Ja się tak samo czułem przez całą grę, zarzuca się innym markom, że robią gry odtwórcze, ale Nintendo tutaj poległo na tej płaszczyźnie, a budowanie to był viral, ale krótkotrwały. 

 

image.png.96550d93347d73b1cdb3290615bcbbcf.png

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Po prostu większość w tę grę już grało

 

Mam dla ciebie challenge, podaj mi inną grę open world... albo chuj nie..... podaj mi jakąkolwiek grę w historii w której się nie robiło czegoś takiego samego co już wcześniej było.

 

Jak odpalę Stellar Blade i napiszę na reddicie, że czuję się jakbym już tę grę ogrywał wcześniej (Automata) to będę cool?

 

Czemu ogrywając Baldura 3 czuję się jakbym jeszcze raz ogrywał Divinity Original Sin 2?

Edytowane przez GearsUp
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, GearsUp napisał:

Jak odpalę Stellar Blade i napiszę na reddicie, że czuję się jakbym już tę grę ogrywał wcześniej (Automata) to będę cool?

 

Jak Ty nie zauważasz różnicy pomiędzy zagraniem najpierw w Automatę (której nie lubię, tak przy okazji wspomnę, jak podałeś ją jako przykład :D) i później w Stellar Blade, a zagraniem po sobie w BOTW/TOTK to rozmowa nie ma sensu. Zrozum też, że TotK ma też swoje wady, chociaż ją lubię i przyjemnie mi się grało, przecież minusy można wymieniać oprócz powtarzalności, jak np. wspomniane już wcześniej podziemia Hyrule, które są dramatycznie słabe. 

Edytowane przez KJL
Odnośnik do komentarza
Teraz, GearsUp napisał:

 

Mam dla ciebie challenge, podaj mi inną grę open world... albo chuj nie..... podaj mi jakąkolwiek grę w historii w której się nie robiło czegoś takiego samego co już wcześniej było.

 

Jak odpalę Stellar Blade i napiszę na reddicie, że czuję się jakbym już tę grę ogrywał wcześniej (Automata) to będę cool?

No kropka w kropkę przenieśli Nier Automatę do Stellara, weź daj spokój już, albo GTA San Andreas do GTA V ,a nawet FF X do X-2 xD. Nie ma co porównywać, było przerabiane 100 razy w różnych częściach forum, przenieśli trochę za dużo, wielu to zauważyło, jak na taki SPECJAŁ. Z sequeli to też naprawdę nie widziałem nigdy aż takiego przeniesienia każdego assetu. Nawet Yakuzę pobili (choć nie każdą część :)).

 

 

https://vargass.medium.com/the-legend-of-recycled-content-tears-of-the-kingdom-d2425e9b4c0a

 

"It’s completely pointless to pretend that The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom has any chance in hell of winning Game of the Year at The Game Awards against Baldur’s Gate III, and that even if it did win then everyone would assume that Geoff Keighley got bribed by Nintendo with a lifetime supply of Mountain Dew and Doritos. So there is no need to elevate the game’s merits just to give Nintendo fans the false hope that it can gain some worthless metal prize." 

 

ta część artykułu zestarzała się dobrze

 

Wciąż uważam, że super gra, świetna gra, ale tylko ulepszona kopia pierwowzoru.  

Odnośnik do komentarza

Ale tak naprawdę to co się powtarza?

 

 

Miejscówki? Inne

 

Fabuła? Inna

 

Itemy? Nowe

 

Nowe bossy i mini bossy? check

 

Ulepszone UI? check

 

Główne mechaniki Linka? Inne

 

Nowe dungeony? check

 

Inne kapliczki? check

 

Muzyka? Inna

 

Grafika? Inna (gra korzysta z FSR i przez to wygląda ładniej)

 

Bronie? Inne (samonaprawadzające się pociski rulez)

 

Zmiany w HUD? Tak

 

Niektóre itemy? Owszem niektóre są takie same ale poukrywane w innych miejscach. Te same itemy występują w większości sequeli

 

 

 

Pytam co jest identycznego?

 

 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Plackus napisał:

Gearsup pierdolisz - check

 

Zero argumentów jak zwykle - check

11 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

"It’s completely pointless to pretend that The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom has any chance in hell of winning Game of the Year at The Game Awards against Baldur’s Gate III, and that even if it did win then everyone would assume that Geoff Keighley got bribed by Nintendo with a lifetime supply of Mountain Dew and Doritos. So there is no need to elevate the game’s merits just to give Nintendo fans the false hope that it can gain some worthless metal prize." 

 

 

Krychu jeszcze tylko brakuje żebyś zamienił tę dyskusję w BG3 vs TotK. BG 3 poległ z Okaryną, pogódź się z tym :)

Odnośnik do komentarza

Liczą się niepoliczalne feelsy - check 

 

A najlepiej traktować obie części jako jedność, wszak to duologia, więcej nie będzie, to już byłaby chora przesada, niech artyści zrobią coś nowego, zajęło im to z ile? 10-12 lat (te dwie Zeldy). 

 

3 minuty temu, GearsUp napisał:

 

Zero argumentów jak zwykle - check

 

Krychu jeszcze tylko brakuje żebyś zamienił tę dyskusję w BG3 vs TotK. BG 3 poległ z Okaryną, pogódź się z tym :)

Za 20 lat może wygra

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Plackus napisał:

Gearsup pierdolisz - check

 

Już nawet wejście do Stable wywołuje wymioty i ten leniwy utwór mówił mi że gram w to samo 

 

I widzisz znalazłeś kolejny powód czemu TotK jest lepsze od pierwowzoru. Studzienki i o wiele fajniejszy quest związany z tymi Stables niż w BotW.

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem tego ataku nienawiści za to, że BotW podoba mi się bardziej i gra mi się w niego lepiej. To co dla jednego jest wielką zaletą TotK dla mnie jest wadą. I na odwrót. Nawet nie muszę mieć powodów, ale je podałem dla dobra dyskusji. Za to Gerapa cały czas krzyczy, że TotK jest lepsze bo jest lepsze. I zamknąć mordy! Po prostu wow

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...