Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Bzduras napisał:

- porównanie ocen na MC dwóch gier, części pierwszej i sequela

- patrzcie, baldurs gejt ma więcej

 

Czasami to forum jest tak abstrakcyjne, że nie wierzę, że to nie jest jakiś projekt Rogera na doktorat z psychiatrii :dynia:

Gdybyś poczytał nasze wcześniejsze dyskusje z @GearsUp to byś wiedział, ale Ty lubisz wypowiedzieć się od rzeczy. 

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Bo:

1. cała ta "dyskusja" za pomocą metacritica to sarkazm

2. gerappa pierwszy wyjechał z baldurem, więc screen z meta baldura to dalszy ciąg tego sarkazmu

 

Gerappa stara się udowodnić, że BotW to crap, a TotK to mesjasz, więc niejako sarkastycznie dostosowujemy się do takiego poziomu i na argumenty z dupy odpowiadamy argumentami z dupy. Ani Pupcio mówiący o meta, ani ja ani Krzychu wklejający te screeny nie traktujemy tego poważnie. Za to Ty i Gerappa najwyraźniej tak. Poproszę o plusika za wyjaśnienie

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Homelander napisał:

Bo:

1. cała ta "dyskusja" za pomocą metacritica to sarkazm

2. gerappa pierwszy wyjechał z baldurem, więc screen z meta baldura to dalszy ciąg tego sarkazmu

 

Gerappa stara się udowodnić, że BotW to crap, a TotK to mesjasz, więc niejako sarkastycznie dostosowujemy się do takiego poziomu i na argumenty z dupy odpowiadamy argumentami z dupy. Ani Pupcio mówiący o meta, ani ja ani Krzychu wklejający te screeny nie traktujemy tego poważnie. Za to Ty i Gerappa najwyraźniej tak. Poproszę o plusika za wyjaśnienie

W punkt, właśnie o to chodziło, myślę, że te wywody też już zostały odpowiednio przedyskutowane w radosnym gronie, więc można wrócić do rozmowy o korokach :). 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Botw był powiem świeżości... Po prostu. Dla mnie grą dekady, może numer dwa ever. Do tego miałem więcej czasu wtedy, mogłem w to wsiąknąć.

 

Totk po wieloma względami jest lepszy, po prostu. Ale są elementy, które mogą nie przypasować, kontrowersje. Jak budowanie. Jest mimo wszystko recycling. Ja też nie wsiąkłem w tą grę. Teraz trochę wracam. Ale czasu tyle nie mam, nie czuję feelingu takiego.

 

Jest mnóstwo gier, które są bardziej dlc jak Zelda, czasem kwestia skali. No kurde Hades 2 np.

 

A rozmowy z GearUpem to taki poziom, jak że zdrowym. Można, ale po co? Zresztą są tu użytkownicy od procentów z du'py, którzy też FF16 uważali za goty xd. To prawie ten sam poziom.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, LiŚciu napisał:

Nie wiem czym w ogóle się tu ekscytować.

Nintendo którego 95% lineup’u gier na Switcha to remastery i porty gier z poprzednich konsol wydało DLC do swojej porzedniej gry. 

Fan tlou 2 nie wie czym się tu ekscytować a to ci nowość c0rwa:pawel:

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, LiŚciu napisał:

W tlou2 jest nowa, inna mapka. A nie jebany recykling sprzed 6 lat. 
 

 

Ale ma zje'baną fabułę, która psuje odbiór gry, że aż się niedobrze robi. Czyli niszczy to co jedynka robiła.

 

Mogliby zostawić ta sama mapę i lewitujące miasto nad nim dodać oraz podziemia.

 

Do tego, zeby elli mogła dwie rury ma klej połączyć a nie zrobić gowno fabułę, która była dla mnie clue jedynki.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Homelander napisał:

Za to Gerapa cały czas krzyczy, że TotK jest lepsze bo jest lepsze. I zamknąć mordy! Po prostu wow

 

Wiedziałem, że po wstanku będzie najebane tu ze dwie strony postów ale to ja krzyczę i próbuję kogoś do czegoś przekonać :kekw:

 

Odpaliliście się jak napisałem JEDNEGO posta, że TotK jest lepsze (bo obiektywnie na zagranicznych forach JEST lepsze).

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Nyu napisał:

Hahahaha, zaorane.

 

A już ten random się pięknie odpalił, że teraz biega po innych tematach i pisze takie rzeczy:

 

Cytat

Wezmą Hyrule z TOTK i dodadzą równoległy świat, gdzie wyspy i podziemia będą rozmieszczone trochę inaczej. 

 

 

:kekw:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...