Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, GearsUp napisał:

 

Tak :)

 

96 BOTW jest wyżej od 96 BG3 także jest to lepsza gra. Masz rację Krychu :)

Wiemy, że krytycy ocenili ToTK tak samo wysoko przecież, nie musisz wklejać, gracze niżej, forumowicze gracze raczej też. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Basior napisał:

Ile godzin spędziłeś w obu grach?

 

Znacznie więcej niż Greg i dlatego nie wypisuję takich głupot typu gdzie się podziały Guardiansy w TotK bo gdyby przy tym swoim speedrunie zatrzymał się na moment i rozejrzał to by zauważył, że są teraz częścią wystroju pewnych domków i wieżyczek

 

image.thumb.jpeg.348dc4ca3c667368d6b38f5a89b0d6d1.jpeg

 

 

Mam nadzieję, że będzie o tym jakiś annex w Wielkiej Księdze Hyrule żeby mógł spać spokojnie :)

Odnośnik do komentarza
27 minutes ago, GearsUp said:

 

Znacznie więcej niż Greg i dlatego nie wypisuję takich głupot typu gdzie się podziały Guardiansy w TotK bo gdyby przy tym swoim speedrunie zatrzymał się na moment i rozejrzał to by zauważył, że są teraz częścią wystroju pewnych domków i wieżyczek

 

image.thumb.jpeg.348dc4ca3c667368d6b38f5a89b0d6d1.jpeg

 

 

Mam nadzieję, że będzie o tym jakiś annex w Wielkiej Księdze Hyrule żeby mógł spać spokojnie :)

 

Przez 100 lat nie wyzbierali tych guardianów, a teraz przez te kilka wszystkie co do śróbki i nakrętki. Wow. Nie no jaja sobie robisz, nie? No przecież nie można być aż tak głupi

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Pupcio napisał:

W rdr2 gra się zupełnie inaczej a główna historia toczy się na nowej mapce

 

Na screenie widzimy tę samą miejscówkę :)

 

Nie oszukujmy się jak gracz do gracza Pupcio - w Kombojach jak i GTA jest tak, że jak przejdziesz jedną część to widziałeś wszystko :)

  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, GearsUp napisał:

Nie oszukujmy się jak gracz do gracza Pupcio - w Kombojach jak i GTA jest tak, że jak przejdziesz jedną część to widziałeś wszystko :)

 

Masz rację, jak grałem w GTA V to ciągle miałem flashbacki z GTA 3, nawet myślałem, że to jest ta sama gra! Lepiej, jak zagrałem w TOTK to wprost nie mogłem wyjść z podziwu, jak się wszystko zmieniło, nowi bossowie, nowa mapa, zero przeciwników z poprzedniej wersji, normalnie szaleństwo zmian.  

 

:laugh:

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, KJL napisał:

 

Masz rację, jak grałem w GTA V to ciągle miałem flashbacki z GTA 3, nawet myślałem, że to jest ta sama gra! Lepiej, jak zagrałem w TOTK to wprost nie mogłem wyjść z podziwu, jak się wszystko zmieniło, nowi bossowie, nowa mapa, zero przeciwników z poprzedniej wersji, normalnie szaleństwo zmian.  

 

 

A robi się tam coś innego poza kradzieżą samochodzików i jeżdżenia od jednego NPC do drugiego? :)

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, GearsUp napisał:

 

A robi się tam coś innego poza kradzieżą samochodzików i jeżdżenia od jednego NPC do drugiego? :)

 

Pewnie, że nie. Tak przy okazji, to wszystko jest zrzynka z jedynki GTA tylko, że zmienili kamerę i dodali 2 czy 3 piksele więcej. Nie ma sensu w to grać jak grałeś jedynkę. 

 

To musi być według mnie, na poważnie tego nie piszesz, więc wybacz, ale ja odpadam z tego tematu. :)

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, KJL napisał:

 

Pewnie, że nie. Tak przy okazji, to wszystko jest zrzynka z jedynki GTA tylko, że zmienili kamerę i dodali 2 czy 3 piksele więcej. Nie ma sensu w to grać jak grałeś jedynkę. 

 

To musi być według mnie, na poważnie tego nie piszesz, więc wybacz, ale ja odpadam z tego tematu. 

 

Nie no, nie zapominaj o uwielbianych przez Wiedźminomaniaków cut-scenkach. Przecież to niesamowity game changer :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...