Skocz do zawartości

Catering / dieta pudełkowa - opinie


Kenny tJJger

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.10.2019 o 09:45, ping napisał:

Myślałem o tym, ale nie dałbym rady wpyerdalać przez miesiąc żarcia z mikrofali.

W zakładzie pracy mam stołówkę, a coś szybkiego też potrafię sobie w domu ogarnąć. 2,6k na miesiąc za żarcie z mikrofali bym nie dał, zwłaszcza że nie zawsze trafią w gust.

 

Przecież tam 1-2 posilków na 5 masz na ciepło. Ja tam w domu odgrzewam w garnku prawilnie. Jebać mikrofale. Ostatnio gołąbki były tak dobre, że olaboga. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 lata później...

Odkurzę temat. Ktoś coś kupuje czasami z cateringów? Interesuje mnie, czy któryś catering pracuje w okresie między świętami, a sylwestrem.

 

Ojcu zamawiam posiłki ze Zdrowego Cateringu od ponad roku, odkąd mocno podupadł na zdrowiu, ale teraz widzę, że będzie ponad tydzień przerwy, od świąt aż po nowym roku. Niby zrozumiałe, bo święta rządzą się swoimi prawami, plus przerwa/urlop dla pracowników, ale mnie to nie do końca urządza, bo muszę znaleźć coś na ten czas po wigilii. Może jest jakiś catering, który te kilka dni pracuje? To bym nawet kilka dni wykupił, choćby na próbę.

 

Ogólnie jest to wydatek niemały, ale co poradzić...? Kupuję staremu od ponad roku taki catering, odkąd podupadł mocniej na zdrowiu, oraz żeby zapewnić mu nieco bardziej zróżnicowaną dietę, niż gdy sam sobie szykował posiłki (czyt. mrożone pierogi 5 dni w tygodniu...). Ja nie mam czasu, żeby samemu coś mu przyrządzać każdego dnia. Niekiedy nawet dla siebie nie mam. Dlatego rozwiązanie w jego przypadku się sprawdza. Ma trzy posiłki na dzień za kilka dyszek, dość zróżnicowane, z opcją wyboru, dostarczane nad ranem przez kuriera również na weekendy. Wychodzi taniej, niż gdybym zamawiał mu coś lokalnie. Resztę dojada owocami, nutridrinkami i pomniejszymi posiłkami, jak ma ochotę. Rozwiązanie wciąż kosztowne, ale przynajmniej wygodne. A i on wystarczy, że sobie podgrzeje, zamiast się męczyć w kuchni.

 

Tyle co zdarzyło się, że zjadłem za niego, to było "ok". Zależy, jaki posiłek się trafi. Nie zdarzyło się chyba, że coś było nieświeże, czy wątpliwe. Ale sam dla siebie bym tego nie brał na dłuższą metę. Może w chwilach kryzysu.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Suavek napisał:

Odkurzę temat. Ktoś coś kupuje czasami z cateringów? Interesuje mnie, czy któryś catering pracuje w okresie między świętami, a sylwestrem.

 

Testowałem dwa, ale przycinają na makro i kcal, dla trenującego to chuja warte. Te co ja brałem to widzę, że mają przerwe między świętami a nowym rokiem.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...