Skocz do zawartości

PSX Extreme 267


Oceń okładkę PSX Extreme 267  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 267 (Shenmue III)

    • 1
      0
    • 2
      2
    • 3
      3
    • 4
      2
    • 5
      2
    • 6
      3
    • 7
      5
    • 8
      3
    • 9
      1
    • 10
      2
  2. 2. Oceń okładkę PSX Extreme 267 (GRID)

    • 1
      1
    • 2
      1
    • 3
      1
    • 4
      1
    • 5
      4
    • 6
      2
    • 7
      6
    • 8
      6
    • 9
      1
    • 10
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Nr standardowo ciekawy :) SoQ, od kiedy Merkury jest najcieplejszą planetą Układu Słonecznego? Wg naukowców temperatura na Wenus wynosi 467 stopni Celsjusza. Zresztą na całej powierzchni Merkurego nie ma tej samej (430 stopni Celsjusza) temperatury. Na nieoświetlonej części Merkurego jest -173. 

Lekko irytujące są też teksty typu; "Tekken 7 najlepsza bijatyka ever". Pewnie z FFVII będzie podobnie ("najlepsze/a jrpg"/gra w historii). Pianie z zachwytu, wręcz propaganda. Można jakoś bardziej "neutralnie" podjeść do "tematu", bez skrajnej podniety :)

 

Widzę że nadal macie "bałagan" z prenumeratą. W poniedziałek dostałem nr 267, ale pdf już nie :) Podałem adres e-mail + kod pocztowy i pojawił się komunikat "brak prenumeratora" :) Najlepsze jest to że od 3 nr na kartce było napisane że zostały 2 nr do końca :) W nr 267 to samo :) 

Odnośnik do komentarza

Czyli już dostajesz nadprogramowo? ;)

Do mnie numer jak nigdy przyszedł idealny, jak spod żelazka. Jednak roczny syn rano w środę był szybszy i już pierwsze 5 stron z okładką przetargane 2 cm w 2 miejscach ;(

Nie mam dużo czasu teraz ale fajny tekst o Chinach - za dużo z grami wspólnego nie ma ale i tak interesujący. Publicystyka ostatnio nawet nie wprost z branży na wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza

Felieton Kroogera tak bardzo zbliżony do moich rozkimn o gierkach. Za to pana Michała felieton jak niespodziewany. Nie wiedziałem że jest jednym z tych tfu... platyniarzy...  Co do numeru to spoko felietony jak zawsze ostatnio. Fajnie się czyta większość. Nie wiem za to po co ponownie o tekkenie tekst ale to pewnie moja niechęć wrodzona do bijatyk xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...