Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Gregorius napisał:

Gra nie miała jeszcze premiery a tu rozkminki, że nie ma niej co robić, chociaż contentu jest od zajebania i nie wiadomo w co ręce włożyć :sadkek:

Od dawna wiadomo choćby o nadchodzących dlc i sezonach a przecież to gaas na lata.

To tylko zeldowcy, trzeba ignorować.

Dzis cos rusze z fabuła, bo 41lvl i jestem w 1 akcie:kekw:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale ja lubię Diablo dlatego tyle czasu w Immortalu spędziłem ale jak ktoś mi obiecuje wspaniały end game a ja tam na końcu niczego sensownego nie widzę to mam wątpliwości. Jak wygląda system klanów? Czemu w grze nie ma dosłownie żadnego rankingu? Diablo Immortal ma 45 różnych bossów, Diablo IV ma ich 8. Wszystko to jest w chooj podejrzane.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja rzuciłem Zeldę dla Diablo. To chyba wystarczająca rekomendacja. Jutro lecę na wakacje i miałem kończyć Zeldę na Switchu, ale teraz poważnie myślę, czy nie zainstalować Diablosa na Steam Decku na tripa. To chyba wystarczająca rekomendacja xD.

35 minut temu, GearsUp napisał:

Ale ja lubię Diablo dlatego tyle czasu w Immortalu spędziłem ale jak ktoś mi obiecuje wspaniały end game a ja tam na końcu niczego sensownego nie widzę to mam wątpliwości. Jak wygląda system klanów? Czemu w grze nie ma dosłownie żadnego rankingu? Diablo Immortal ma 45 różnych bossów, Diablo IV ma ich 8. Wszystko to jest w chooj podejrzane.

Sezony zaczną się w połowie miesiąca, oni specjalnie teraz chcą, żeby ludzie się wgryzli w postacie/fabulę/ świat. Dla wielbicieli gry kompetetywnej będą sezony. 

 

W Polsce zawsze gierki typu Diablo i Baldur będą bardziej popularne od Zeld, takie klimaty lepiej wgryzają się w nasz wschodni świat xD.

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Starh napisał:

Ogólnie to jest zabójstwo całego barba gdy połączysz to z wcześniejszym

nerfem okrzyków xD 

 

Bez przesady. Barb musiał dostać tego nerfa a nadal da się tym grać. Tak samo HOTA, może nie być w top 3 buildów ale nadal viable.

Ta postać miała największy DPS, najlepszą przeżywalność, najszybszy clears speed i jeszcze jest najlepszym supportem dla grupy więc nie wiem skąd zdziwienie xd

Odnośnik do komentarza

Akurat legendy dropią jak szalone, większość to vendor trash albo tylko po to żeby wyciągnąć aspekt i wrzucić w lepszy item. 

Za to unikaty są mega rzadkie, na razie dropnęły mi 2 ale szczególnie spoko jest armorek który sprawia że walcząc z elitami moim bleed buildem co chwilę mogę używać krzyków.

Unikaty dropią dopiero od WT3.

 

Spoiler

image.thumb.png.9b136311bb479429b6636a6e547ed339.png

 

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza

Nie ma sensu wydobywać wszystkich aspektów, ja biorę tylko te które pasują pod mój build i ewentualnie jakieś perfect rolle.

Warto niszczyć też legendy u kowala dla materiałów które służą właśnie do wrzucania aspektów w inne itemki.

Jako że nikt nie zrobił żadnego klanu do tej pory to ja zrobiłem. Jak ktoś chciałby coś pogadać w gierce czy pograć na luzie to zapraszam.

image.thumb.png.7d476959cca559cb06ebde359f21ad23.png

  • Plusik 1
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, wojnar napisał:

Nie ma sensu wydobywać wszystkich aspektów, ja biorę tylko te które pasują pod mój build i ewentualnie jakieś perfect rolle.

Warto niszczyć też legendy u kowala dla materiałów które służą właśnie do wrzucania aspektów w inne itemki.

Jako że nikt nie zrobił żadnego klanu do tej pory to ja zrobiłem. Jak ktoś chciałby coś pogadać w gierce czy pograć na luzie to zapraszam.

image.thumb.png.7d476959cca559cb06ebde359f21ad23.png

Biore po jednym, bo nie wiem, czy mi sie kiedys nie odmieni i nie zmieni buildu. Reszte rozkladam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...