Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - Epizod V: Free-For-All


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Nie miałem wczoraj już sił witalnych zaglądać na tel dlatego dopiero teraz wstając:

IMG_20200101_134551.jpg

Ładnie w ten nowy rok i w ogóle w mikołajkowym evencie zostałem zmasakrowany. Nie ma słów aby wyrazić to szczęście patrząc na bibliotekę dobroci jakimi człowiek został obdarowany. W nowej pracy nie mam zbyt wiele czasu przysiąść ale postaram się poprzechodzić wszystko w swoim czasie. Jeszcze raz dziękuję @Velius i wam wszystkim, piękna końcówka roku i przywitanie nowego.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ledwo co zacząłem odbudowywać swój atomowy schron, a tu @Velius tak go rozjebał, że nawet najlepsza ekipa nie jest w stanie tego uratować. 

 

ZgrXHoo.png

 

A podobno @Matriks_1111 go tak zbombardował, że typ miał być nieprzytomny aż do końca wyprzedaży. 

 

Bardzo dziękuję @Velius. Aktualnie krucho u mnie z kaską przez kupno PC, ale obiecuję Ci, że w 2020 tak Cię zbombarduję znienacka, że do żony będziesz mówił 'kim Pani jest?' bo nie będziesz wiedział co się stało. :) 

 

Wszystkiego dobrego w nowym roku mordeczki. :usmiech: :lapka: 

Odnośnik do komentarza

Za 7 godzin koniec wyprzedaży i eventu. Z dobrych wiadomosci mam takie ze prawdopodobnie bedzie mala infografika, bo mam juz dane ile poszlo giftów mniej wiecej i o jakiej wartości. Dorzuce tez najczesciej kupowana gre itp. Juz sie nie dziwie ze Rayos tyle sie za to zabierał, zjadło to prawie 2 dni jesli chodzi o czas :obama: Tyle zescie nastrzelali ze zliczanie jak przy wyborach do sejmu.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Rayos napisał:

dobra, ja sie wystrzelalem w tym roku,dzieki panowie, do zobazenia za rok :) 

 

szkoda tylko, ze event z mojej strony zakonczony bardzo negatywna nuta, ale co zrobisz.

Co się stało?

 

 

 

Ja też chciałem podsumować moje NIE branie udziału. Naprawdę nie chciałem prezentów w tym roku bo tak jak kilku tutaj forumowiczów nadal nie ogralem wszystkiego co dostałem. Jak zwykle nie zawiedliscie. Tyle miłości i prezentów nie ma nigdzie indziej w polskim necie. Dostałem mega gifty które od razu zacząłem ogrywać. Rozdałem też skromne ale prosto z serca prezenty. Nie obdarowałem wszystkich ale mam nadzieję nie macie mi tego za złe a ci co dostali prezenty ode mnie mam nadzieję że przypasuja. 

 

Wiem że za rok tak jak @Velius muszę się przygotować do eventu aby mieć więcej kasy. Nigdy więcej nie powiem że nie wezmę udziału i nawet jak na forum będę wchodził sporadycznie zobaczymy się za rok. Dziękuję za piękną akcje i za wspaniałe prezenty bo każdy który dostałem cieszył równie mocno. Nie dostałem jak co roku lepszego prezentu niż od was. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ!

  • Plusik 1
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...