Skocz do zawartości

Pillars Od Eternity 2: Deadfire Ultimate Edition


Sedrak

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

xD ograj na pc z dyskiem ssd albo poczekaj na nową generacje :) Naprawdę jak widze jakie loadingi miała jedynka to tu będzie tragedia. O wiele więcej jest małych lokacji i przeskoków między statkiem a wyspami. Ja grałem na pc dawno temu i loadingi były ZEROWE. Tak jak zresztą w jedynce na pc. Ale chętnie bym przytulił 3 część :(. Tęsknie za tym światem może wrócę bo dlc nie ograłem do 2 części .

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Mam laptopa z SSD. Nie jest demonem mocy, ale pilarsow powinien ogarnąć. I właśnie nie wiem czy tak nie zrobię. Poczekam na recenzję i wtedy zdecyduję. W Dwójce można na początku manualnie wybrać decyzje jakie podjęliśmy w pierwszej części czy tylko przez wgranie save?

A będzie trójka? Twórcy narzekali, że sprzedaż z części na cześć co raz gorsza.

Edytowane przez SetoPL
Odnośnik do komentarza

tak, jakis gosc pisal, ze okolo minute jeden.

 

plus akcje jak w jedynce, kiedys juz je opisywalem.

 

W dniu 13.09.2017 o 13:44, Ölschmitz napisał:

(...)

 

drugi minus to absurdalna ilosc i czas loadingow na ps4. (pipi)a. niektore questy to 20 minut loadingu i 5 minut gry.

 

- "powiedz jej, ze costam"

- loading zeby wyjsc z budynku

- biegniesz na druga czesc miasta, loading

- wchodzisz do budynku, loading

- wchodzisz na pietro, loading

- gadasz, schodzisz na parter, loading

- wychodzisz, loading

- drugi koniec miasta, loading

- wchodzisz do budynku, loading

- "ok powiedzialem", zadanie ukonczone, wychodzisz - loading

 

ehh, gdyby nie komorka pod reka to chyba bym tych pillarsow calych odpuscil.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, blantman napisał:

Powtarzam wszystkie gry crpg na dysku ssd to mus. Nie widze sensu w męczarniach na padzie i starych konsolach. Szczególnie że pillarsy pójdą na naprawdę starym sprzęcie i nie wymagają nie wiadomo czego. 

Na padzie gra się bardzo przyjemnie i jak mam wybór wolę ograć na PS, ale tutaj bez kitu nie dam rady z tymi loadingami, więc wezmę wersję na PC, a że akurat promocja jest na steam ;)

3 godziny temu, 20inchDT napisał:

Kurczę, nie wiedziałem, że 1 ma takie długie loadingi na konsolach ;/ Jak to wygląda w przypadku innych RPG np. Divinity?

Divinity gra się bardzo przyjemnie. Tam loadingi aż tak nie doskwierają i śmiałi polecam. Ogólnie gra jest genialna. Jedyne co to grzebanie w menusach na PC wypada lepiej.

Odnośnik do komentarza

Ale już inwentarzem lepiej się zarządza na konsoli, bo na kompie brakuje możliwości zaznaczenia kilku przedmiotów naraz. Dziwne, ale podpisuje się pod tym co kolega wyżej powiedział - Divinity 2 można śmiało na konsoli ograć, Pillarsy niestety nie nadają się przez bardzo długie loadingi. Moj Macbook z 2014 roku szybciej ładował Pillarsy niż PS4 z dyskiem 7200 obrotów, a skoro nawet taki stary Macbook to odpali to proponuje sprawdzić na swoich sprzętach, bo wymagania nie są straszne.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Właśnie pograłem trochę na PC i gra robi świetne pierwsze wrażenie: przejrzysty kreator postaci, piękna grafika, ładna muzyka i taki generalnie bajkowy feeling. Mam tylko obiekcje, czy po tym jak nie przeszedłem jedynki mam szansę wkręcić się w fabułę. Niestety na razie wiele z tego nie rozumiem, jest dużo jakiś dziwnych pojęć, bogów itd. ale de facto nie wiem po co gram:D Pamiętam, że w takiego Baldura 2 wchodziło się, jak w masło bez znajomości jedynki, widzę, że tu może nie być tak kolorowo.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Jak mało postów w porównaniu z pierwszą częścią. Tak mało osób zagrało czy nikt nie chciał się podzielić wrażeniami? Zdecydowałem, że będę grał RTWP, a nie turn based, więc ściągnąłem wersję na PC. Fajnie, że dodali taki tryb po roku(?) od premiery gry, ale z tego co wyczytałem w necie, to raczej dodane na siłę, bo niektóre statystyki/skille są wtedy zupełnie bezużyteczne. Dobrze, że jest coś na wzór gambitów z ff12, to może nie będzie trzeba aż tak często pauzować gry jak w jedynce. Postaram się tym razem nie czytać żadnych buildów i grać w ciemno. Mam nadzieję, że barbarzyńca bez multiclassingu da radę :xboss:

Odnośnik do komentarza

Tak tryb TB jest na doczepkę. Bodajże zręczność nie ma najmniejszego sensu, bo normalnie odpowiada za częstotliwość ataków, a w trybie turowym mamy akcje, więc.... Dodatkowo najprostsze walki, który normalnej wygrywa się w kilkanaście - kilkadziesiąt sekund w trybie turowym trwają wieczność. A co do samej gry to nie wiem dlaczego w nią nie gram :) jest w każdym aspekcie lepsza od jedynki, ale jakoś mnie nie wkręciła. W sumie biegałem od questa do questa i za dużo nie wynikało z tego. A i polecam grać z skalowaniem lvl, bo mnie strasznie irytowało jak musiałem co chwilę zbaczać z drogi, bo miałem za słaba postać. 

Odnośnik do komentarza

Smaczna jest ta gierka. Wiecej pieprzu niż jedynka. Najbardziej cieszy mnie, ze nie ma dwoch paskow zycia i teraz po walce hp regeneruje sie do pelna. Ustawiłem sobie wczoraj wieczorem ai, zeby na starcie walki sie buffowali i leczyli w razie potrzeby. Wiekszosc akcji sam bede robil, bo nie ufam, ze trafia celnie umiejetnosciami aoe. Robie questy w Nekatace, ale juz fabularnie podoba mi sie bardziej ta czesc. Nie wiem kiedy mi zleciało to ~10h. Gra z duszą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...