Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, zloto napisał:

 

343 to by dobrze zrobiło jakby ich zamknęli w chu... Albo przynajmniej solidna restrukturyzacja, bo ludzie którzy są na czele studia totalnie nie ogarniają, mimo w zasadzie nieograniczonych funduszy. Coallition pokazało jak dbać o markę z historią.

He he też o tym pomyślałem. Zobaczymy czy po infinite nie okaże się, że ten multi w h5 to wypadek przy pracy. Jeśli tak to już nic ich tam nie uratuje i pójdą do zaorania. 

31 minut temu, Dalhi napisał:

Jak chcą się na poważnie skupić się na sektorze to gamingu to będą inwestować. Jeszcze z jeden duży wydawca może dołączyć do MS.

Gier to się od nich spodziewam dopiero w połowie przyszłego roku, z tytułów na ten rok to to poza Halo nic dużego raczej nie wyjdzie.

Może jeszcze Forza, bo w takiego Stalkera 2 to nie wierzę.

Mimo to nie narzekam, jest w co grać oby tylko czasu wystarczyło.

Sporo osób twierdzi (przecieki), że ten starfield wyjdzie w tym roku. Też bym się zdziwił, bo z tej gry to praktycznie nic jeszcze nie pokazali. 

Swoją drogą ciekawe co to za eks, który ms miał wykupić na ten rok? 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, zloto napisał:

 

343 to by dobrze zrobiło jakby ich zamknęli w chu... Albo przynajmniej solidna restrukturyzacja, bo ludzie którzy są na czele studia totalnie nie ogarniają, mimo w zasadzie nieograniczonych funduszy. Coallition pokazało jak dbać o markę z historią.

Coaltion to jakieś 300 osób aktualnie, na generacji XO zrobili:

- GOW4

- GOW5 + HB

- GOW 1 remake

 

343 to 500 osób i niezamykający się portfel od MS:

- H5 

 

:reggie:

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, lpcl napisał:

 

Sporo osób twierdzi (przecieki), że ten starfield wyjdzie w tym roku. Też bym się zdziwił, bo z tej gry to praktycznie nic jeszcze nie pokazali. 

Swoją drogą ciekawe co to za eks, który ms miał wykupić na ten rok? 

No fakt, Bethesda dawno nic nie wydała, ale skoro jeszcze nie pokazali chyba nie prędzej niż końcówka roku. 

Tylko czego się po tym spodziewać? Robią fajne piaskownice, ale zabawa tam się szybko nudzi. W takim Skyrim to bardziej mnie bawiło kraftowanie i bieganie po tych grobowcach niż wątek fabularny jaki zaserwowali. 

Edytowane przez Dalhi
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Dalhi napisał:

No fakt, Bethesda dawno nic nie wydała, ale skoro jeszcze nie pokazali chyba nie prędzej niż końcówka roku. 

Tylko czego się po tym spodziewać? Robią fajne piaskownice, ale zabawa tam się szybko nudzi. W takim Skyrim to bardziej mnie bawiło kraftowanie i bieganie po tych grobowcach niż wątek fabularny jaki zaserwowali. 

Bieganie po grobowcach fajne ale po 20 takich rajdach to chciałem, żeby na końcu było coś więcej niż ten jebany szkieletor. :D

Na youtubach niektórzy twierdzą, że ten Wolf na przyszły rok poleci, zobaczymy. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Dalhi napisał:

Raczej sporo gier zaliczy obsuwę i myślę że od połowy przyszłego roku będzie kilka mocnych tytułów.

Tak szczerze mówiąc to chętnie bym przytulił dobry tytuł w klimatach sci-fi, tylko znając życie to wyjdzie drewno xd

Oby było lepiej niż w the outer worlds i fallout 76. :D

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

The Outer Worlds grałem jakoś końcem roku i to zdecydowanie lepszy tytuł od ostatnich Falloutów, owszem widać braki w funduszach i roboczo-godzinach ale to naprawdę niezły RPG. Może nie licząc nijakich towarzyszy i niezbyt zajmujących zadań pobocznych to wątek głowny przeleciałem z przyjemnością, piszę przeleciałem bo był dość krótki jeżeli pamięć nie zawodzi to jakieś 10 godzin.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Dalhi napisał:

The Outer Worlds grałem jakoś końcem roku i to zdecydowanie lepszy tytuł od ostatnich Falloutów, owszem widać braki w funduszach i roboczo-godzinach ale to naprawdę niezły RPG. Może nie licząc nijakich towarzyszy i niezbyt zajmujących zadań pobocznych to wątek głowny przeleciałem z przyjemnością, piszę przeleciałem bo był dość krótki jeżeli pamięć nie zawodzi to jakieś 10 godzin.

Pamiętam, że strzelanie to było gorsze niż w fallout 4 i to że jak retorykę maksowałeś to byłeś op. Nie ma chyba nic gorszego w rpg niż przegięcie z jakąś zdolnością. 

I jeszcze jedną misję, gdzie jedna z postaci była w kimś zabujana, to była mocna żenada fabularna. ;)

Ale dało się w to pograć, też przeszedłem. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, PanKamil napisał:

No w sumie to trochę zaskakujące, że dwie różne firmy robią tak podobne do siebie gry. Tak, wiem, że obsidian robił Fallout NV i po drodze izometryczne rpg.

Ale wcześniej goście z obsidian robili w black isle fallouta 1 i fallouta 2, planescape i icewind dale. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, PanKamil napisał:

The outer worlds.. Drewno jakich mało :( Ledwo doczłapałem do końca ale w sumie nic z tej gry już nie pamietam. Z postaci pobocznych rozwalił mnie ten młody typek co nas spotyka przed statkiem "siema zawsze chciałem podróżować" my: "zajebiście zapraszamy". Ta relacja między postaciami xd

 

Ja też nic z tej gry już nie pamiętam jednak dobrze się przy niej bawiłem. Był namiastką tego czego oczekiwałem od ostatnich Falloutów, które nota bane też mi się podobają.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, lpcl napisał:

Ale wcześniej goście z obsidian robili w black isle fallouta 1 i fallouta 2, planescape i icewind dale. 

Ja na to nie patrzę bo pewnie w 20 innych studiach teraz są osoby co pracowały w black isle, a w inxile jest chyba lider teamu od fallouta czyli brian fargo. Swoją drogą planescape torment od black isle sztos po wszechczasy:fsg:

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, PanKamil napisał:

Ja na to nie patrzę bo pewnie w 20 innych studiach teraz są osoby co pracowały w black isle, a w inxile jest chyba lider teamu od fallouta czyli brian fargo. Swoją drogą planescape torment sztos po wszechczasy:fsg:

Ale akurat obsidian założyli byli pracownicy black isle więc nic dziwnego, że poszli w rpg. Trudno tutaj oczekiwać, że zaczną nawalanki teraz robić. 

Odnośnik do komentarza

Jakoś te dzielenie im chyba szwankuje. Razem z kumplem mamy tak zrobione, że on ma swoją konsolę jako moja domowa a mój seX jest jego domową. I niestety nie mogę grać w jego gry. Po odpaleniu jakiejś jest komunikat aby włożyć płytę lub kupić sobie w ms store.

Ktoś może miał podobny kłopot?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...