Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, lpcl napisał:

A wy jakie byście chcieli gierki zobaczyć z boostem klatek? Bo ja to jak już pisałem fh3, gears UE, rdr2 a ze starszych to może castlevanię 1 i 2, szkoda, że feara nie ma we wstecznej, tak samo jak riddicków i the darkness ale już pewnie nie wpadną nigdy. 

Rdr2, Dying Light, Vampyr.

I TD 1 i 2 są we wstecznej.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, XM. napisał:

Rdr2, Dying Light, Vampyr.

I TD 1 i 2 są we wstecznej.

Jedynka darkness jest? Dzięki za info, dla mnie to gra niemal kultowa z genialnym klimatem i przezajebistymi scenkami zamiast loadingów. Ta dwójka to popłuczyny. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, XM. napisał:

Nom, nawet ostatnio przeszedłem. Loadingi ultra szybkie na xsx.

Bardziej chodziło mi o te scenki z Jackiem jak mówi np. że życie jest jak spagetti. Fajne to było i mocno klimatyczne. 

4 minuty temu, Szymek napisał:

Serio? To aż wbijam w yt bo byłem świecie przekonany że latają w 30fpsach

Dobra zaczekaj bo może pamięć mnie jednak myli, jeszcze sprawdzę. ;)

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, 20inchDT napisał:

AC Odyssey, Yakuza 6, Dishonored, Xcom 2, Deus Ex mankind divided... mozna wymieniać.

Ta yakuza nie będzie miała jakiegoś upgrejdu jak ją dadzą do gpu? 

2 minuty temu, eX4cT_PL napisał:

Wszystkie horizony byly w 30 fpsach, dopiero Series X wprowadzil 60 fps w Horizonie 4

My bad, wydawało mi się, że 1 i 2 dali do enhanced w 60 fps. 

Odnośnik do komentarza

 

3 minuty temu, Figuś napisał:

Mowa o Horizon 4 który miał 60FPS

 

2 minuty temu, Hum napisał:

 

Ok, nie wiedziałem, że jest drugi tryb. Nie mniej w 4K chodzi w 30fps, a do tego się odnosiłem.

Odnośnik do komentarza

Dark Souls 3 - skoro Japończykom nie chce się uwalniać na Xboksie fpsów, to niech ich wyręczy potężny hamburgerowiec :xboss:
A swoją drogą jak odpaliłem ostatnio DS3 na XSX i jak zobaczyłem stabilne 30fps to aż mną wzdrygnęło na myśl o tym w jakim gównianym stanie ta gierka była na XO.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Shago napisał:

 

 

 

Ok, nie wiedziałem, że jest drugi tryb. Nie mniej w 4K chodzi w 30fps, a do tego się odnosiłem.

1080p60>>>>> 4k30 zawsze, pamiętaj synek ;)

 

Włączyłem SoT ostatnio i 120fps w 1080p to majstersztyk, można w locie się przełączać i w 4k60 wydawało mi się że  rwie animacja XD

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, 20inchDT napisał:

Będzie pewnie to samo co na ps4pro - 30fps.

No to lipa ale sega i ich mistrzowie kodu, prawie tak dobrzy jak ci z bloobera i cdp to pewnie tak będzie. 

8 minut temu, Shago napisał:

Nie no, też #team 1080 i 60 fps > 4k 30fps, nie podlega dyskusji ;)

A ja w fh4 na xox i w cybera na xsx grałem w quality. Jednak ostrzejsze tekstury jakoś mnie bardziej kręcą. Jak patrzę na te watch dogsy w 900p to prawie jak gra z 360 to wygląda. 

Odnośnik do komentarza

Ostatnio rozkminiałem mocno temat XSX vs. XSS, ilości flopsów w konsolach itd, że to praktycznie nie jest żaden wyznacznik w końcowej jakości gier, tylko takie marketingowe pierdololo albo powód do kłótni fanbojów. Po obadaniu tematu okazuje sie, że jedyne na czym traci XSS to niższa rozdziałka, bo niby wszędzie piszą, że gry powinny chodzić w 1440/60. Nie wiem czy to było jakieś zapewnienie M$ czy tylko taka prognoza, ale wydaje mi się, że te mitycznie 4k/60 (lub więcej) na XSX też nie zawsze będzie do osiągnięcia we wszystkich grach. Wcześniej nie zagłębiałem się w technikalia i jak dowiedziałem się, że XSS ma bebechy niewiele gorsze od XSX, to zaczęła mnie kusić ta konsola, szczególnie, że dzisiaj 1350zł + abonament to raczej mała kasa za to co taki sprzęt oferuje. A ja raczej i tak byłbym xboxowym casualem :v 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...