Skocz do zawartości

Diuna (2021)


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie nie bardzo bez kontekstu i znajomości całości. Bez tego to jak mówiłem, to tylko ładne widoczki i muzyka. Myślałem, że znów marudzę, ale czytałem w z 5 recenzji i wszędzie jest to samo - fajny wstęp, urywa się w połowie, duży niedosyt. Szkoda;]

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Sep napisał:

A film opowiada historie zawartą w ilu książkach? Ile by trzeba było tomów przeczytać żeby dobrze się bawić podczas seansu i nie zastanawiać o co chodzi?

Obecnie czytam po raz pierwszy i jeśli film kończy się w momencie o którym słyszałem (sam dopiero w środę zobaczę) to Kindle pokazywał mi 59% przeczytanej pierwszej książki, więc takie minimum udało mi się ogarnąć co sobie zaplanowałem przed obejrzeniem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Byłem wczoraj i film przerósł moje oczekiwania. Momentami czułem się jak na Drużynie Pierścienia w wieku 13 lat,w sensie tak byłem pochłonięty tym co się dzieje na ekranie, że ani na moment nie przekręciłem głowy od ekranu. Jedyny mankament, czasem choreografia walk wręcz wydawała mi się trochę drętwa. Reszta majstersztyk.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Ja stwierdziłem, że najpierw przeczytam powieść ale o jezu jak to się ciężko czyta. Sam świat i to co się dzieje w książce jest mega wciągające ale ilość drobnych opisów męczy. Zazwyczaj z zaczynam czytać wieczorem i nagle budzę się o 23 na kanapie. Szybko zasypiam... Dopiero zmęczyłem 5% książki, a Kindle pokazuje jescze 15h do końca... Chyba nie dam rady i pójdę na seans bez zapoznania się z materiałem źródłowym.

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

@WisnieR początek książki do pewnej śmierci dla mnie też był ciężki. Praktycznie pierwsze 200-300 stron to przedstawienie świata wraz ze wszystkimi postaciami. Mnie ostatnie 100-200 stron tak wciągnęło że mimo tego że domyślisz się jak książka się kończy to fajnie widać jak te wszystki pionki spadają za jednym pociągnięciem sznurka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...