Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, mario10 napisał:

Tak kluczyk do samochodu mam i wszystkie części słońca. Teraz chcę zakończyć 3 akt :) a maki jeśli potrzebne do zakończenia w wieży to też ich poszukam.

Square jakoś mi z nim nie idzie, pierwsze przejście padł chyba za drugim razem teraz jakoś szczęścia do niego nie mam, ale na pewno padnie prędzej czy później :D

Zadam pytanie. Może głupie ale "a nóż widelec" okaże się że coś robisz źle. Te fioletowe okręgi na Ophionie to przeskakujesz żeby je ominąć? Czy dashujesz przez nie? Bo jeśli dashujesz to tracisz życie. Dash na nich nie działa.

1 minutę temu, mario10 napisał:

Ja słabo trafiam z bronią. W czwartym biomie trafiłem na fajny rzutnik termogeniczny, ale na 6 biom się średnio mi sprawdzał, podobnie na nosiciela bólu w tym wodnym świecie jakoś źle mi się walczy zanim wrócą odłamki :)  ale popróbujemy.

Mario, zbierz apteczkę, astronautę dorwij nosiciela i sprint przez biom 6 do bossa. 

Odnośnik do komentarza

W B6 najłatwiej odblokowuje się traity właśnie zabijając te mątwy. Zostaw żywego stworka z tarczą co je wypluwa i jak masz trait do odblokowania to wracasz i błyskawicznie zrobione. W tych moich 71k ubitych przeciwników, jakieś 15-20k to właśnie Anomosy z farmienia traitów.

Szkoda, że nie ma statystyk ile przeciwników z jakiej broni się ubiło.

 

Returnal stats.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, mario10 napisał:

A widzisz mi się fatalnie walczy tym miotaczem, a widzę, że Ty używasz go sporo skoro masz już 3 poziom traitów odblokowany. Ja w biomie 6 walczę głównie bronią dystansową  karabinem albo pustkostrzałem te wkurzające mątwy mogę eksterminować z daleka :)

Prawdę powiedziawszy to jakoś od tygodnia może się nim bawię. Tak to ludzie zachwalali to pomyślałem, że coś musi być na rzeczy i zacząłem grać nim w wieży. Faktycznie broń naprawdę daje radę. Jest mega na czyszczenie biomow i minibossy, ale wiadomo: król jest tylko jeden - Dreadbound :cool2: i nie zmieni tego nawet hollow którego dziś wyjąłem: Fale, Ząbkowane pociski i portal Beam na lvl 3. Nadal wolę nosiciela.

50 minut temu, Square napisał:

W B6 najłatwiej odblokowuje się traity właśnie zabijając te mątwy. Zostaw żywego stworka z tarczą co je wypluwa i jak masz trait do odblokowania to wracasz i błyskawicznie zrobione. W tych moich 71k ubitych przeciwników, jakieś 15-20k to właśnie Anomosy z farmienia traitów.

Szkoda, że nie ma statystyk ile przeciwników z jakiej broni się ubiło.

 

Returnal stats.jpg

Dokładnie tak farmie :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Square 500h panie to i tak dużo jak czasem czytam Twoje posty jak masz gry ograne i ile godzin w nich to szacun :)

 

AgentTomek1982 Nosiciel bólu też mi podszedł fajnie, ale on też na krótki dystans bo te naboje szybko wracają w czeluściach wodnych źle mi się nim walczyło. Karabin z pijawkowymi nabojami, przyspieszeniem i wybuchowe pociski klasa, hollow z tymi wszystkim portalami też fajnie zadaje obrażenia. Ale każdy ma jakieś swoje ulubione pukawki i tak jak było w temacie wspominane czasem odblokowania odpowiednich traitów zupełnie zmienia odbiór danej broni.

Edytowane przez mario10
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, mario10 napisał:

Square 500h panie to i tak dużo jak czasem czytam Twoje posty jak masz gry ograne i ile godzin w nich to szacun :)

 

AgentTomek1982 Nosiciel bólu też mi podszedł fajnie, ale on też na krótki dystans bo te naboje szybko wracają w czeluściach wodnych źle mi się nim walczyło. Karabin z pijawkowymi nabojami, przyspieszeniem i wybuchowe pociski klasa, hollow z tymi wszystkim portalami też fajnie zadaje obrażenia. Ale każdy ma jakieś swoje ulubione pukawki i tak jak było w temacie wspominane czasem odblokowania odpowiednich traitów zupełnie zmienia odbiór danej broni.

Wiadomo, każdy strzela z tego co lubi. Natomiast ten jeden raz, żeby zrobić act3 proponuje Ci speedrunem przelecieć przez ten 6 biom z nosicielem z wybuchowymi i rosnącymi, zabić tą gnidę i albo zapomnieć, albo później sobie na lajcie platynke wbijać :D Używaj Linki żeby szybciej przemieszczac się przez pomieszczenia z przeciwnikami. Od czasu do czasu pauza i kontrola dużej mapy, żeby się zorientować w terenie czy dobrze lecisz i będzie po zawodach :cool2:

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, mario10 napisał:

Wczoraj już tak dwa runy przez 6 machnąłem. Nie wiem czy mi starczy cierpliwości żeby zbierać jeszcze kwiatki i szukać glifów, ale na pewno wrócę do Returnal bo to świetna gierka jest i warto do niej wracać co jakiś czas :)

Dasz radę Mario. Nie poddawaj się. Jesteś już blisko. Raz się udało uda się i kolejny :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Nowy rekord w wieży. 5-18 Punktowo niestety to słabo wygląda bo jakoś nie mam na to ciśnienia :D Lubię się często pozastanawiać na mapie :) Zdziwiłem się natomiast że ten nieskończony Algos w 4-20 miał tylko jeden pasek. Pewnie później ma 2 i 3 w poziomie 5 i 6. Później jest jeszcze jakiś inny Algos? Bo na wykazie punktowym ten jest jakby ostatni.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...