Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, easye napisał:

No tak, który jest na początku każdego nowego levelu. A z tego co pamiętam kiedyś brałeś kalibrator i musialesz szukać broni w skrzynkach, a nie ze bierzesz na starcie i Ci bron ręku zamienia na 25 level.

Ostatnie kilka dni robiłem ciągle speedruny z 1 do biomu 3 i nigdy żadna broń nie zmieniła mi sama levelu po wzięciu kalibratora. Trochę to dziwne że tak masz. Może jakiś glitch albo po prostu możliwe, że się pomyliles. Nie raz miałem w ogóle taki chłam w początkowych skrzyniach w tych speed runach, że przez połowę trójki leciałem np. z miotaczem prętów lvl1 bo i tak był lepszy niż powiedzmy pistolet ze zrypanymi traitami lvl9.

Edytowane przez AgentTomek1982
Odnośnik do komentarza

speedranow w 6 biomie mialem sporo bieglem od 3 nie oddając strzału - dobiegałem do 6, brałem kalibrator na poczatku levelu i mialem pistlola na 25 levelu - raz ze zamiatał od razu wszystko, a broni nie musiałem zmieniać przez cały level, dwa co podbiegłem do 1 lepszej skrzynki to zawsze miałem wymianę pistol 25 level - na nowa bron. W pewnym momencie nawet zacząłem sobie podmieniać bron w 4 biomie w skrzynkach, wchodziłem do 6 podnosiłem te niebieskie gowno i latałem z bronią do końca. Wiec może to u mnie cos sie zglitchowało.

Odnośnik do komentarza

Mam nietypowego buga, miał ktoś coś podobnego? Mianowicie postać sama mi się porusza, dzieje się to w różnych momentach i niestety w grze gdzie śmierć potrafi zaboleć, jest to cholernie irytujące.





Aktualnie gra wyleciała z dysku, bo za mocno to irytowało, ściągnę ponownie albo zacznę grać całkowicie od nowa.

Frustracja już była tak duża, że raczej odpuszczę grę na jakiś czas i przejdę pierw dodatek do cuszimy
Odnośnik do komentarza

No niestety tak to się zaczyna, jeżeli jest to drift to będzie tylko gorzej. Niekiedy nawet jak ustawisz wszystko na 0% to będzie dobrze działać, by później losowo na domyślnych 15% utrudniać rozgrywkę.

Ja w sumie miałem coś podobnego w Kenie, gdzie kamera bardzo powoli opadała i to wg moich testów był błąd gry. Jak u ciebie dzieje się tak samo na dwóch padach to może rzeczywiście jakiś bug. Jak jest to częste, to może zamiana analogów w ustawieniach rozwikła sprawę.

Odnośnik do komentarza

@Square

Po naszym coopie zacząłem intensywnie zbierać traity do dyskownicy i wyrzutni pirobomb. Mam właśnie wyrzutnie z wszystkimi sugerowanymi w Twoim rankingu najlepszymi traitami. Co prawda wszystkie tylko lvl 1 ale powiem szczerze że szczena mi opadła jakie ta broń sieje spustoszenie w wieży :woot: Co ona musi robić jak te 4 traity są na lvl3... Myślę że może być lepsza od nosiciela ale póki co to tylko moje domysły :D

IMG20220824200914.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...