Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, AgentTomek1982 napisał:

Nowy rekord w wieży. 5-18 Punktowo niestety to słabo wygląda bo jakoś nie mam na to ciśnienia :D Lubię się często pozastanawiać na mapie :) Zdziwiłem się natomiast że ten nieskończony Algos w 4-20 miał tylko jeden pasek. Pewnie później ma 2 i 3 w poziomie 5 i 6. Później jest jeszcze jakiś inny Algos? Bo na wykazie punktowym ten jest jakby ostatni.

Ogólnie moim zdaniem jest nie fair że czas leci między zabiciem ostatniego przeciwnika a dojściem do teleportera, też lubię spokojnie podejść i przeczytać staty broni, abo jaki artefakt jest do podniesienia gdy mam już limit osiągnięty. Póki robię jeszcze traity broni to nie patrzę na punkty, później pewnie z najlepszą pukawką na 45 poziomie człowiek nie patrzy na nic i leci do teleportera.

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.08.2022 o 08:47, Square napisał:

Dekompozytor jest z Kostki Danych, która jest pokoju bez zrywu w trzecim biomie. Na wyższym piętrze w tym pokoju są trzy wnęki do których trzeba się dostać po czasowych platformach, kostka jest w środkowej.

Zapis na statku jak sprawdzasz w B1 czy w B4, bo są inne. 19 to chyba z Wieży, ale musiałbym sprawdzić.

Do tego pokoju z kostką od dekompozytora też lepiej speedrun mostem robić? Brakuje mi tej kostki i już trzy razy trzeci biom robiłem i pokój się nie pokazał niestety :(

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Square napisał:

Jeżeli uważasz, że przeżyjesz to jak najbardziej. Czy pokój jest w danym cyklu widać od razu po wejściu do tej sekcji.

No właśnie ja  na ten pokój kiedyś polowałem parę dni jak szukałem scout loga, który był bodajże na prawej półce. W sumie przynajmniej jakiś powód by przejść sobie znowu biomy 1-3.

A co do ship loga - i tu i tu na statku nie mam 19-ego zapisku. Jak się jej zdobywało?

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Square napisał:

A wiesz jak wygląda? Może za złym patrzysz, bo on nie jest taki rzadki.

No można się spierać, nie jest tak rzadki jak niektóre z pustyni, ale  ja ok. 30 razy przechodziłem biom 1-3 by znaleźć te czasowe  półki. Ogólnie to loteria, jeden powie że pokój z tornadem na dłoni w biomie 2 widział już 10 razy, ja widziałem 2 razy ;]

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Square napisał:

A wiesz jak wygląda? Może za złym patrzysz, bo on nie jest taki rzadki.

Tak wiem. Najlepsze jest to, że nawet wczoraj w nim byłem ale wtedy jeszcze tej kostki holernej nie szukałem :) Wcześniej też w nim byłem nie raz, ale jak platynowałem to szukałem glifów a nie kostek no i nie wiedziałem że ta kostka tam jest :D

 

Przy okazji zapytam... Przedmiot zużywalny 29 to chyba też kostka? Bo właśnie mi dwóch brakuje a coś w necie nie mogę znaleźć w którym to biomie jest :facepalm:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, mario10 napisał:

Powalczyłem w wieży fajnie się walczy ile ona ma etapów? Doszedłem do drugiego etapu i chyba 12 pokoju.

Sama Wieża jak napisał Figuś jest nieskończona, ale wszystko potrzebne do zrobienia fabuły jest w etapach 1-3. Minimum 8 razy trzeba ją zagrać.

 

3 godziny temu, AgentTomek1982 napisał:

Przy okazji zapytam... Przedmiot zużywalny 29 to chyba też kostka? Bo właśnie mi dwóch brakuje a coś w necie nie mogę znaleźć w którym to biomie jest :facepalm:

Stymulator Ataku Alternatywnego, to jest z kostki w B6, tam gdzie fragment słońca był.

 

10 godzin temu, Rtooj napisał:

A co do ship loga - i tu i tu na statku nie mam 19-ego zapisku. Jak się jej zdobywało?

Logi 19-24 są z Wieży. One chyba wszystkie same wpadają, ale może posprawdzaj glify i archiwum, plus zrób jedną rundę conajmniej do czwartego etapu.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Na razie dochodzę do 7 fazy, robię resztę traitów, bardziej mi to odpowiada niż wizyta w smutnej toni ;)

I czyszczę każdą plansze więc nie wiem gdzie to 19 archiwum :(

No ale będę w to grał jeszcze pewnie z 200h więc w końcu wpadnie.

 

edit:

ship log 19 unlocks through coop mode

Więc muszę w końcu pograć w coopa.

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Square napisał:

Stymulator Ataku Alternatywnego, to jest z kostki w B6, tam gdzie fragment słońca był.

Ok. Znalazłem za pierwszym podejściem. Dzięki wielkie. O dziwo te pomieszczenie pojawiło się tym razem w głębinie pod fabrykatorem co trzeba wpaść w dół. Natomiast w B3 już nie wiem ile runów zrobiłem ale pomieszczenia brak. Chyba za łatwo platynę wbiłem i teraz gra się mści na tą jedną ostatnią kostkę :D

Odnośnik do komentarza

Dobiłem wczoraj zakończenie związane z fragmentami słońca. Z jednej strony cały czas ciągnęło mnie do zakończenia, ale niestety zakończenie lub stety jest takie, że tych interpretacji może być na prawdę cała masa. Historia jest tak przedstawiona zagadkowo, że można na swój sposób pewne fakty interpretować.

Zostały mi chyba 3 maki do zebrania no i później ewentualnie powolne klepanie do platynki.

Ale sama gra po prostu super mi siadła ten świat wykreowany przez twórców po prostu świetny, na pewno będę wracał regularnie do Seleny i Atropos :)

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Figuś napisał:

Zakończenie się niejako wyjaśnia po zrobieniu fabuły w Wieży Syzyfa, tak więc jeszcze nie koniec dla Ciebie, ale wieża po którymś patchu jest trudniejsza niż była jak ją dodali :nosacz:

Dla mnie jest jedna lipa w wieży, przez którą nie raz poległem. Jak po teleporcie od razu Cię przeniesie w miejsce gdzie jest uszkodzony automat i się typ zdetonuje. Instant zgon nieraz :blink:

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, AgentTomek1982 napisał:

Dla mnie jest jedna lipa w wieży, przez którą nie raz poległem. Jak po teleporcie od razu Cię przeniesie w miejsce gdzie jest uszkodzony automat i się typ zdetonuje. Instant zgon nieraz :blink:

Tam teleportuje to jeszcze jest szansa na ucieczkę w mikrosekundę, gorzej jak na planszy z uszkodzonymi spadniesz i odżyjesz na krawędzi, nie wiem gdzie odskoczyć a 3 uszkodzone właśnie się detonują. Słabe to. No i ten moment w którym masz do wyboru między dwoma pasożytami dżumą i cholerą :D A urządzenia do zdejmowania jakoś akurat w późniejszych fazach się nie pojawiają :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...