Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, YETI napisał:

Organista padł za pierwszym razem, został mi dosłownie milimetr zdrowia :obama:

Jedziemy dalej, z tym GOTY. 

Pamiętaj jak będziesz w piątym biomie i zaliczysz challange room (właśnie ten filmik co wyżej wrzuciłem), żeby podnieść Nosiciela bólu w pomieszczeniu, które się otwiera po zabiciu wszystkich wrogów. Czytalem, że ponoc jak się nie podniesie nowej broni, to później się jej nie ma odblokowanej i nie będzie spawnowac że skrsynek.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Square napisał:

Nie spodziewam się, że jakaś nowa zapowiedź się szykuje, bo to pewnie zwykła wizyta, ale kto ich tam wie.

 

Mogliby kolekcjonerkę wypuścić z różnymi pukawkami.

Przytulił bym taki karabin, albo nosiciela, a najbardziej chyba zgniłego pluja, który wizualnie jest dla mnie najładniejszą bronią :woot:

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Square napisał:

Nie spodziewam się, że jakaś nowa zapowiedź się szykuje, bo to pewnie zwykła wizyta, ale kto ich tam wie.

 

Mogliby kolekcjonerkę wypuścić z różnymi pukawkami.

Figurka z całym arsenałem i gadgetami to pierwsza jaką bym w życiu kupił, i spokojnie dałbym nawet i 2k za to.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, AgentTomek1982 napisał:

Dwudniowy odwyk i pyk - nowy rekord w wieży :D. Do Twojego wyniku daleeeeeko @Square

 

Odpaliłem Wieże w celu dozbierania trzech artefaktów no i trochę mi zeszło. Wynik zbliżony jak przed resetem, a mogło być jeszcze lepiej.

 

1830a0960d518-screenshotUrl.jpg

 

Gdzieś tak w drugim etapie zacząłem używać dyskownicy i zostałem przy niej zostawiając na ziemi świetne wersji Nosiciela i Pirobomb. Negujące Dysku są bardzo przydatne.

 

1830a0ae2a937-screenshotUrl.jpg

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Square napisał:

 

Odpaliłem Wieże w celu dozbierania trzech artefaktów no i trochę mi zeszło. Wynik zbliżony jak przed resetem, a mogło być jeszcze lepiej.

 

1830a0960d518-screenshotUrl.jpg

 

Gdzieś tak w drugim etapie zacząłem używać dyskownicy i zostałem przy niej zostawiając na ziemi świetne wersji Nosiciela i Pirobomb. Negujące Dysku są bardzo przydatne.

 

1830a0ae2a937-screenshotUrl.jpg

 

75 baniek. Brawo!!! :good2:

Odnośnik do komentarza

Tam jest Archiwum, żeby się tam dostać potrzebujesz stałe ulepszenie z 

Spoiler

szóstego biomu.

Wieża to jest tryb na punkty, zawsze zaczynasz od dołu. Przejdź najpierw zwykłą grę.

 

58 minut temu, Rtooj napisał:

Może nie kontrowersyjne zdanie, ale wieża to najlepszy Biom, i żywotność prawie nieskończona.

Mój problem z Wieżą jest taki, że od drugiego etapu się nic nie zmienia. Gdyby chociaż pokoje były stylizowane na inne biome to już by było coś. No i jeden cykl trwa kilka godzin jak lecisz na punkty.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Square napisał:

Tam jest Archiwum, żeby się tam dostać potrzebujesz stałe ulepszenie z 

  Pokaż ukrytą zawartość

szóstego biomu.

Wieża to jest tryb na punkty, zawsze zaczynasz od dołu. Przejdź najpierw zwykłą grę.

 

Mój problem z Wieżą jest taki, że od drugiego etapu się nic nie zmienia. Gdyby chociaż pokoje były stylizowane na inne biome to już by było coś. No i jeden cykl trwa kilka godzin jak lecisz na punkty.

3 etapu chyba ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...