Skocz do zawartości

FIFA 21


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie wiem i nie przeszkadza mi różnica, jeśli to będzie TYLKO lepsze oświetlenie + dosłownie kilka nowych animacji - wtedy bym wersji na next gena w ogóle nie kupował i już jutro sobie grał na PC. Grafika to sprawa drugorzędna, gorzej, jak kupię grę na PC, a okaże się, że na nowych konsolach to inna gra pod względem gameplayu.

Odnośnik do komentarza
No właśnie wiem i nie przeszkadza mi różnica, jeśli to będzie TYLKO lepsze oświetlenie + dosłownie kilka nowych animacji - wtedy bym wersji na next gena w ogóle nie kupował i już jutro sobie grał na PC. Grafika to sprawa drugorzędna, gorzej, jak kupię grę na PC, a okaże się, że na nowych konsolach to inna gra pod względem gameplayu.
O stary, po 11 latach z FIFA na konsoli, w styczniu wróciłem do PC bo zostałem bez konsol i uwierz... nie chcesz tego doświadczać

Tak żenująco niskiego poziomu graczy nie spodziewałbym się nigdy. Wszyscy w to grają na konsoli. EA to wie, dlatego ma w dupie wersję na PC. Zresztą to samo było w 2008 roku jak konsole dostały nowy silnik, a PC długo długo nie.
Odnośnik do komentarza

To ktoś gra w FIFE na PC? :D

 

Ja taki hype na nową FIFE mam średnią na jeża, ale jak nie wezmę jej na premierę to będzie niemal pierwszy raz o FIFY 07. Raz tylko zrobiłem skok w bok w 2014 albo 2016 dla PESa (ten z Naymarem na okladce). Zmiany pewnie kosmetyczne ale uzależnienie to uzależnienie...

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, PiPoLiNiO napisał:

O stary, po 11 latach z FIFA na konsoli, w styczniu wróciłem do PC bo zostałem bez konsol i uwierz... nie chcesz tego doświadczać emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Tak żenująco niskiego poziomu graczy nie spodziewałbym się nigdy. Wszyscy w to grają na konsoli. EA to wie, dlatego ma w dupie wersję na PC. Zresztą to samo było w 2008 roku jak konsole dostały nowy silnik, a PC długo długo nie.

 

U mnie to w tej chwili jedyna opcja, bo na ten moment też nie mam żadnej konsoli i dopiero next gen wjeżdża na premierę - o ile dostanę go u siebie bezpośrednio w jakimś sklepie. ;)  A w FIFę chciałoby się już pograć. :D

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, krzysiekp392 said:

ciekawe, czy jest tutaj na płycie już next-genowa wersja (ulepszenie), czy trzeba będzie pobierać na XSX

 

Nie sadze ze next-genowa wersja już jest skończona, wiec pewnie będzie trzeba pobierac, na current-geny to taka FIFA 20.5

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Labtec napisał:

 

Nie sadze ze next-genowa wersja już jest skończona, wiec pewnie będzie trzeba pobierac, na current-geny to taka FIFA 20.5

W sumie zależy, bo jeśli w tym roku next gen w wykonaniu EA to będzie nowe oświetlenie, bardziej zielona murawa i dosłownie kilka nowych animacji, co jest całkiem możliwe, biorąc pod uwagę, że przejście jest darmowe, to może być już na płycie, a do pobrania będzie tylko patch. Za miesiąc premiera konsol, a oni nic jeszcze nie pokazali, żadnej zajawki.

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, krzysiekp392 said:

W sumie zależy, bo jeśli w tym roku next gen w wykonaniu EA to będzie nowe oświetlenie, bardziej zielona murawa i dosłownie kilka nowych animacji, co jest całkiem możliwe, biorąc pod uwagę, że przejście jest darmowe, to może być już na płycie, a do pobrania będzie tylko patch. Za miesiąc premiera konsol, a oni nic jeszcze nie pokazali, żadnej zajawki.

 

Nie wydali dema, bo powiedzieli ze chcą się skupić na next-genach

 

https://twitter.com/EASPORTSFIFA/status/1308137708024401920?s=20

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...