Skocz do zawartości

FIFA 21


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, mlody23 napisał:

Na ps5 można już pobrać. W głównym menu konsoli jak najedzie się na ikonę FIFA 21 trzeba zejść na dół (tam gdzie "graj") i po prawej jest ikoną z Beckhamem a pod nią mały napis uaktualnienie do ps5 czy jakoś tak. Trzeba w to wyjść zaznaczyć zgodę i leci aktualizacja. 

Faktycznie, dzieki. Musialem plyte wlozyc xd

 

Na reddicie widzialem ze obecnie w normalnych sezonach na ps5 jest okolo 50 osob na serwerach xD 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.12.2020 o 12:15, krzysiekp392 napisał:

no to chyba mówi samo za siebie - nie ma się czym chwalić specjalnie. kilka dodatkowych indywidualnych animacji dla poszczególnych piłkarzy, nowe oświetlenie, przywrócenie zieleni murawie, nowe, ruszające się włosy i tekstury koszulek w większej rozdzielczości

 

wiedziałem

 

poza tym, część grafiki faktycznie poprawiona, ale tekstury murawy dalej ssą

 

no i tak jak pisałem, płyta z fifą do czegoś się przydaje, bo jednak 35gb to nie 52

Odnośnik do komentarza

Czemu w grze o trawie, nie potrafią wstawić ładnej trawy? W FUT jedynie dodali jakieś wyrwy na tej trawie.

Gameplay jest identyczny. Bez kitu, po co oni z tym czekali 2 miechy i robili nadzieję na jakieś zmiany.

Nowa kamera jest super, póki nie podejdziesz pod pole karne i nie zmieni konta z dupy tak, że nie wiadomo jak strzelać

Odnośnik do komentarza

No zagralem z 3 mecze ale w to jakby demo bo pelna wersja jeszcze sie pobiera. Niezle to wyglada, mam porownanie do next genowego NBA 2K i EA pod wzgledem oprawy i detali nie ma sie czego wstydzic bo pilkarze wygladaja jak prawdziwi. No ale to sa te detale ktory widzimy przez 1% czasu gry bo na dalekim planie jest srednio, murawa chujowa. To w sumie tyle z plusow XD

 

Najwiekszy problem to jest ze spadkami fpsow, szczegolnie jak akcja jest pod bramka to tak klatkuje ze wyglada jakby zaraz mialo sie zawiesic :reggie: takich cyrkow to w zadnej fife nie widzialem ale licze ze to sie zmieni jak pobierze sie pelna wersja bo jak nie to chyba leci z dysku, po 3 meczach juz mnie leb boli od tych spadkow. A no i wykorzystanie dualsensa xD Najbardziej wibruje jak sedzia gwizdze na przerwe i jak kibice ciesza sie po strzelonej bramce.

 

Ale dam jeszcze szanse jak pobierze sie calosc, zobaczymy

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

ściągnę jak wrócę do domu po pracy, widzę ze nie ma co się jarać po waszych postach,

no było trochę do przewidzenia, seasons/fut gram od FIFA 11 co rok, wiec już chyba wszystko widziałem co EA obiecuje a tak naprawdę daje,

to już jak związek kobiety z facetem co molestuje, wie ze jest źle i się nie zmieni ale zawsze wraca jak obiecuje poprawki

Edytowane przez Labtec
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

dopóki nie dostaniemy nowego silnika, nowych animacji, to mogą sobie nawet włosy w nosie Messiemu robić, a dalej wszystko będzie się ślizgać. Im lepsza grafika, tym bardziej widać jak animacje zawodników i sam gameplay robi się sztuczny i odstaje o jedną, jak nie dwie generacje. Decyzja by nie brać next gena na start była słuszna, pamiętam jaka różnica była w fifie między ps3 a ps4 na start. Teraz to jest kpina. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale model Messiego to odjebali niezle. Chyba nie widzialem jeszcze w grach tak odwzorowanej facjaty.

 

Ogolnie nie ma az takiej tragedii, offline i zwykle sezony mozna pograc w miare przyjemnie, no dupy nie urywa ale moze byc. Przynajmniej jest za free, mogli tak jak 2K zawolac pelna cene XD Fut odpalilem na jeden mecz zeby upewnic sie ze nadal jest takim rakiem. I jest, nawet gorszym. I ten zmieniony gameplay xd tragedia

Odnośnik do komentarza

powiało nextgenem...nie powiedział nikt nigdy 

 

jest trochę zmienionych rzeczy ale trzeba się wysilić żeby je znaleźć, i nie wszystkie są dobre 

 

- haptyczne wibracje w akurat tej grze to nieporozumienie, albo może dodali to tak jakby nie mieli pomysłu ; wibracje przy gwizdku sędziego? serio? :p 

- cieszynki całego teamu po ważnym golu, odpaliło mi się po golu w 90min (+ widać że zawodnik się jara, mimika wyraźna itd)

- nowych animacji jest sporo ale są kontekstowe

- nowa kamera niezbyt użyteczna, szybko wróciłem do tele

- grafika to rozczarowanie, daleko tu do target rendera z Mbappe :/ większy skok był przy przejściu ps3->ps4

- mało graczy nawet w FUT :o wynajduje mi w Rivals gości z nie mojej półki

- jeden ogromny plus - serwery mają małe obłożenie, naprawdę przyjemnie się gra teraz, player switch działa jak bajka ; no ale zobaczymy jeszcze w WL 

 

da się pograć ale żebym płonął od hypu to niestety nie 

 

 

PS_App_20201203_063848.jpeg

PS_App_20201203_063246.jpeg

PS_App_20201203_063252.jpeg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, eX4cT_PL napisał:

Można sobie ściągnąć jakoś tą next genową fifke żeby popykać kilka meczy w ramach triala 10 godzinnego w EA Play?

 

Tak, bez problemu to działa na XSX z EA Play. Ja mam pełniaka na PS5, na XSX gram teraz w next-genową wersję w ramach triala i działa na luzaku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...