Skocz do zawartości

FIFA 21


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

balans jest nie dopracowany w FIFA 21 ale to już normalne, zawsze trzeba czekać na 1-2 patche

byl filmik z nowymi animacjami ale nie wydaje mi się ze ona są na current-genach, wiec na PS5/XSX zobaczymy napewno lepsza grafikę + animacje, ale czy więcej? nie sadze

Odnośnik do komentarza

Ogólnie jeśli chodzi o wizerunki zawodników to wiele twarzy zostało przeniesionych z 20-tki. W takiej Chelsea chyba tylko Ben Chilwell ma nową, a przykładowo Reece James ma fejkową, tak jak miał. Owszem, to nie jest najważniejsza rzecz, ale kiedyś nie dość, że zmiany w gameplayu były widoczne gołym okiem, to do takich detali też przywiązywali uwagę. Jeśli dobrze pamiętam, od FIFy 18 zaczęli dodawać twarze w aktualizacjach, więc FIFA 21 też powinna się doczekać.

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Labtec napisał:

Aha i tak wyglada Mason Greenwood

 

0_Mason-Greenwood.jpg

 

0_08-10-2020_14-54-34-41lwjker.png

 

Rozumiem ze COVID utrudnia troche sprawy z 3D skanowaniem ale troche ida na latwizne jak zwykle

Who the fuck is Mason Greenwood :D

 

Ale mówiąc serio to Krychowiak nawet po transferze do PSG nie miał jeszcze twarzy w FIFIE a Lewy do chyba dwóch wstecz miał ta ze skanów z poprzedniej generacji :D

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.10.2020 o 18:18, Labtec napisał:

byl filmik z nowymi animacjami ale nie wydaje mi się ze ona są na current-genach, wiec na PS5/XSX zobaczymy napewno lepsza grafikę + animacje, ale czy więcej? nie sadze

to były urywki z next genów, filmik już wyparował z youtube za sprawą EA

Odnośnik do komentarza

https://nextlevel.ea.com/pl-pl

tutaj schodząc od góry do samego dołu wymienione są chyba wszystkie nowości na next-genach i wygląda na to, że faktycznie będą to tylko detale

 

EA nie dość, że nie wprowadziło wielu nowości w 21, to jeszcze bezczelnie oszpeciło grę wizualnie szarą murawą na każdym stadionie, żeby na next genach przywrócić zieloną. Przez taką praktykę nie kupiłem najnowszej odsłony i jeśli taki efekt chcieli uzyskać, to OK. Niech się w dupę pocałują, brak większych nowości przed premierą nextgenów jakoś bym przeżył, działo się to już w przeszłości, ale takie sztuczne, celowe pogarszanie produktu za pełną cenę? Trzeba się szanować.

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.10.2020 o 17:39, krzysiekp392 napisał:

https://nextlevel.ea.com/pl-pl

tutaj schodząc od góry do samego dołu wymienione są chyba wszystkie nowości na next-genach i wygląda na to, że faktycznie będą to tylko detale

 

EA nie dość, że nie wprowadziło wielu nowości w 21, to jeszcze bezczelnie oszpeciło grę wizualnie szarą murawą na każdym stadionie, żeby na next genach przywrócić zieloną. Przez taką praktykę nie kupiłem najnowszej odsłony i jeśli taki efekt chcieli uzyskać, to OK. Niech się w dupę pocałują, brak większych nowości przed premierą nextgenów jakoś bym przeżył, działo się to już w przeszłości, ale takie sztuczne, celowe pogarszanie produktu za pełną cenę? Trzeba się szanować.

Nie zauważyłem żadnej poszarzałej murawy. O czym dokładnie piszesz?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Voytec napisał:

Nie zauważyłem żadnej poszarzałej murawy. O czym dokładnie piszesz?

 

 

Screenshot-20200930-212343-You-Tube.jpg

 

trawa poza boiskiem zielona, murawa szaro-zielona xd

 

dqwkDvKjAE439t2eSonvxS.jpg

 

maxresdefault.jpg

 

nie znajdziesz ani jednej takiej w 21, to screen z 20

 

https://fifaforums.easports.com/en/discussion/564954/fifa-21-grass-colour

 

niby można zmieniać odcień murawy od 1-7, ale nawet 7 to odcień szarości w porównaniu do 20-tki. nawet bez porównania do 20 wygląda to słabo.

Odnośnik do komentarza

nikogo nie oceniam, każdy kupuje co chce i jeśli się przy tej grze bawi to OK, bo po to są gry, ale to dla mnie przesada i chociaż kusiło żeby zagrać, nie dam za to pełnej ceny. podmiana tekstury murawy na wypraną z kolorów to jawne plucie w twarz posiadaczom starszych konsol i pecetów, którzy płacą pełną cenę. jeszcze pół biedy konsolowcy, bo oni przynajmniej dostają upgrade do next genowej wersji za free, ale za co mają płacić pecetowcy 270 zł (cena na steam)?

Odnośnik do komentarza

na ps3 fifa 09 już next gen, na pc dopiero 12

na ps4 fifa 14 next gen, na pc 15 już też

 

akurat fifa 14 na pc nie była taka zła swego czasu

 

ogólnie fifa wstała z kolan od edycji 09, kiedy zaczął za nią odpowiadać David Rutter, a zaczęła pikować w dół, kiedy odszedł i trzeba było odświeżyć serię budując ją na nowym silniku (ignite, wykorzystany tylko w 15 i 16)

Odnośnik do komentarza
On 10/14/2020 at 4:58 PM, krzysiekp392 said:

na ps3 fifa 09 już next gen, na pc dopiero 12

na ps4 fifa 14 next gen, na pc 15 już też

 

akurat fifa 14 na pc nie była taka zła swego czasu

 

ogólnie fifa wstała z kolan od edycji 09, kiedy zaczął za nią odpowiadać David Rutter, a zaczęła pikować w dół, kiedy odszedł i trzeba było odświeżyć serię budując ją na nowym silniku (ignite, wykorzystany tylko w 15 i 16)

 

Pamiętam własnie grałem w 13 i 14 na PC, póki nie weszło next-gen to te gry lepiej wyglądały na PC, wyższa rozdzielczość, AA i 60+ fps

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...