Skocz do zawartości

FIFA 21


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie powiem, jestem zaskoczony że patch do FIFY to nie jest poprawienie oświetlenia i wydajności tylko zapowiada się na coś więcej. Zobaczymy, wyjdzie patch, pojawią się w końcu gameplaye i konsola wjedzie z nowym rokiem  
Ale to nie jest patch. Ściągasz osobną grę. Są 2 wersję w sklepie.

Widzę, że to na razie kosmetyka, bo animacje dalej zajeżdżają starym gameplayem.


Mamy grudzień za 2 dni, animacje zostawiają na FIFA 22, bo w tą i tak zaraz wszyscy przestaną grać
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, PiPoLiNiO napisał:

Mamy grudzień za 2 dni, animacje zostawiają na FIFA 22, bo w tą i tak zaraz wszyscy przestaną grać emoji23.pngemoji23.png

 

no niestety wydaje mi się, że w kwestii gameplayu niewiele się zmieni nawet w fifie 22, to już nie ta ekipa od fify pod przewodnictwem ruttera z czasów PS3/360, która potrafiła wprowadzać udane innowacyjności w każdej kolejnej odsłonie. tak naprawdę kluczową sprawą jest zmiana tego chujowego frostbite na coś, co nadaje się do wirtualnej piłki, a że akurat ten silnik jest nie przez przypadek, bo chcą, żeby każda ich duża gra na nim była, to nie spodziewam się wielkiej zmiany w tej kwestii. łatwo się klepie każdą grę na tym samym silniku, nie trzeba marnować zasobów czasu i pracy na dodatkowe jego ogarnianie, a ea już dobrze wie, że sprzeda się wszystko pod znakiem tej marki

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, PiPoLiNiO napisał:

No dobra, 2 dni zostały, a oni dalej nie pokazali gameplay... Mocno to dziwne w sumie.

no to chyba mówi samo za siebie - nie ma się czym chwalić specjalnie. kilka dodatkowych indywidualnych animacji dla poszczególnych piłkarzy, nowe oświetlenie, przywrócenie zieleni murawie, nowe, ruszające się włosy i tekstury koszulek w większej rozdzielczości

Odnośnik do komentarza
Graficznie za(pipi)ioza, ale gameplayu nic nie ruszyli  
Przecież to jest zwykła wersja. Pewnie jak każdy filmik, wersja PC ze zmodowaną kamerą.

Ale jeśli to jest next gen to ku rwa je bać ea totalnie. Przecież tu się nic nie zmieniło. Przy boisku dalej pusto. Dramat

EDIT: tu jest prawdziwy

Odnośnik do komentarza

Juz mozna pobierac czy tylko jutubery?

 

Nie no wyglada niezle, ale gameplayowo to bedzie to samo raczysko co na ps4/xone i dobrze ze tej wersji nie tykalem.
Jedyna szansa zeby czerpac z tego chujostwa jakakolwiek przyjemnosc to chyba i tak tylko kariera i zwykle sezony. Dobrze ze futa juz sobie 2 lata temu odpuscilem.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, karmaster napisał:

Na PS5 jest 52gb do pobrania. Odpaliłem 1 mecz i szału nie ma :) Może na zbliżeniach coś tam lepszego graficznie ale ogólnie to chyba trzeba czekać na następną edycję na jakiś przeskok (jeśli w ogóle)

Jak to pobrales? Z ps store? U mnie jest cqly czas tylko wersja ps4

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, funditto napisał:

A to nie jest tak, że można pobrać dzisiaj, ale dopiero od jutra da się zagrać w nową wersję, a dzisiaj jeszcze uruchamia się stara wersja ?

 

Podobno na Xboxie działa od dzisiaj, mój kumpel dawał cynk, ze patch mu się elegancko pobrał i już next-genowa wersja się odpala. Nie wiem jak na PS5.

Odnośnik do komentarza
Na PS5 jest 52gb do pobrania. Odpaliłem 1 mecz i szału nie ma  Może na zbliżeniach coś tam lepszego graficznie ale ogólnie to chyba trzeba czekać na następną edycję na jakiś przeskok (jeśli w ogóle)
Przecież jej się nie da pobrać jeszcze nawet. Więc nie wiem w co grałeś.
 
Podobno na Xboxie działa od dzisiaj, mój kumpel dawał cynk, ze patch mu się elegancko pobrał i już next-genowa wersja się odpala. Nie wiem jak na PS5.
Na xbox pobrał się patch. Zwykły patch 2.5GB. Lol. Po co Wy takie bzdury piszecie. Pozdrów kumpla
Odnośnik do komentarza

Na ps5 można już pobrać. W głównym menu konsoli jak najedzie się na ikonę FIFA 21 trzeba zejść na dół (tam gdzie "graj") i po prawej jest ikoną z Beckhamem a pod nią mały napis uaktualnienie do ps5 czy jakoś tak. Trzeba w to wyjść zaznaczyć zgodę i leci aktualizacja. 

5 minut temu, PiPoLiNiO napisał:

Przecież jej się nie da pobrać jeszcze nawet. Więc nie wiem w co grałeś. Na xbox pobrał się patch. Zwykły patch 2.5GB. Lol. Po co Wy takie bzdury piszecie. Pozdrów kumpla

Widzę że kolega ma silną potrzebę kontestowania wszystkiego - dzisiaj wkleiłem Gameplay to na pewno nie z ps5, teraz twierdzisz że nie można pobrać a nie sprawdziłeś...luz bracie nieco zaufania do ludzi. Peace :drinks:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...