Skocz do zawartości

FIFA 21


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Post pod postem, ale kolejne pytanie. Sprawa dotyczy Series X, FIFA 21 i kanapowego grania pvp. W poprzednie edycie, na PS4 nie miałem problemu z ustawieniem klawiszologi do konkretnego pada. Zmieniało się przypisane przyciski, zapisywało jako własne a, b... I czy w meczu towarzyskim, czy turnieju każdy mógł wybrać ustawienia pod siebie.

No teraz mam spory problem. Zmiana ustawień dla jednego gracza prowadzi do takiej samej zmiany drugiemu użytkownikowi. Próbowałem na czterech padach, na różnych profilach (zalogowany na konto, jako gość...) i nie działa. Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza

Ode mnie wszyscy grają na tych samych ustawieniach od lat, więc z klawiszologią nie ma problemu. Jedyne co mnie wkurwia, to to, że nie zapisują się żadne ustawienia kontrolera(precyzyjne wykończenie, trener np.) na innym profilu niż główny. Symbol zapisu niby się pokazuje, ale jak wróci się do ustawień, to wszystko jest znowu powywracane do góry nogami.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Była w GP, to ściągnąłem. Generalnie nie widzę czym się różni od FIFY 17 czy tam 18, ostatniej w którą intensywniej grałem. Ani w 14 czy 13, ostatniej, przy której się dobrze bawiłem.

 

To jest jakaś masakra, gra jest tragiczna, wygląda i rusza się jak 10-latka z dałnem, którą nasmarowano masłem orzechowym i spuszczono po torze saneczkarskim. Czyli nie wiem jak, pewnie szybko i odbijając się.

Gracze, którzy w to grają, to debile xD

PES jest tylko o ciut lepszy, bo w 2 czy 3 osoby się spoko gra, ale FIFA jest tragiczna zarówno w multi jak i w singlu. Taka jest moja prawda futbolu. Pluję na te piłki, chyba czas odkurzyć buciki do piłki i pochodzić na orlik, bo symulator EA się posypał.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 Najmutniejsze jest to że oni będą klepać te fify po kolei aby doić graczy bo o nic innego im nie chodzi. Zaraz będzie zapowiedź Fifa22, 23, 24, 25 albo nowych wersji Legacy czy tam Ultimate (jak tam sobie nazwą) z tzw "rewolucyjnymi" zmianami w mechanice, grafice i tym samym zdzierstwem na paczkach FUT dla naiwniaków co poprzednio. Naiwniaki i tak kupio i bedo przeżywać po ile to top piłkarze nie chodzą w czasie gdy EA dla swoich znajomych będzie dawała paczuszki za darmo :D

 

Dla mnie ta seria zdechła po F20 - ostatniej dość udanej odsłonie w jaką grałem. Dopóki nie przebudują mechaniki, modelu biznesowego, nie mam zamiaru tytać nowych części. 

Odnośnik do komentarza

Gierka wpadła w gamepassie. Pograłem trochę sezonów. Na początku swoją ukochaną drużyną (4*). Szybko okazało się, że w 90 proc. przypadków gram z przeciwnikami, którzy mają po 5*. No to wybrałem sobie drużynę 5*, którą lubię. Jak zobaczyłem co w tej grze wyprawia Mbappe to stwierdziłem, że spróbuję. Właśnie wygrałem 6. mecz z rzędu. Strasznie przegięty typ. Laga na niego i bramka wpada. Rozumiem bycie twarzą gry etc., ale to jest absolutne przegięcie. 

Edytowane przez Wilk_Zly
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Wybitna gierka. Stwierdziłem, że pogram online. Jako, że nie jestem krową do dojenia poszedłem w sezony.

 

Jako prawdziwy Polak, stwierdziłem, że pogram Polską xD. 

 

---> filterek:   restrykcyjne szukanie.

To se pograłem z Man. City i Francją.

OK.

Stwierdziłem, że zejdę niżej. 


Wziąłem Arkę Gdynia.


Pierwszy przeciwnik: Polska.


Drugi przeciwnik: Roma.


:lapka:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...