Skocz do zawartości

Developerzy nie powinni robić gier w 4K/60fps.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

1440p w tlou2 wygląda bardzo słabo. Pikseloza i brak wyrazistości, plus ten film grain i ciężko dostrzec przez tą papkę detale i szczegóły. 4K to minimum, ew. dobra szachownica w stylu tej z HZD. Co do klatek to już ograniczenie sprzętu.

 

Dlatego moją główną platformą jest PC. Wolę po prostu wydać więcej (nawet "sporo") dla tych +60 fps. Bo komfort tej i wyższej liczby klatek, przynajmniej dla mnie jest tego wart. Fakt wg statystyk steam tylko kilka % użytkowników może sobie pozwolić na grę w 4k/60, ale te kilka procent to dalej dobre kilka milionów graczy. Z premierą nowych kart lada moment, liczba się zwiększy. Z resztą to tylko ciekawostka. No i wspomniany dlss, zwiększa wydajność o połowę i więcej, wyglądając lepiej niż najlepsza szachownica na ps4pro. Jakby tylko ta opcja była dostępna w każdej nowej grze, a nie tylko w kilku wybranych, to byłby spory gamechanger, bo na średnim gpu dało by radę pograć w tych 4k/60.

 

Odnośnik do komentarza

@bocieque - PC ma aktualnie ogromną przewagę nad konsolami. Xbox One S ma moc podobną do R7 260 - spróbuj na tym pograć. Nowe konsole mają moc podobną do 2080Ti.

To jest największa moc konsol względem PC przy premierze w historii. 

 

Ja też lubię wygląd gier na PC i często wolę pograć w lepszej grafice, ale na konsoli mam wiele exlusivów, a online o wiele mniej cheaterów. 

Edytowane przez C1REX
Odnośnik do komentarza

W erze szaraka to zero dylematow, wiadomo ze jak pirat to tylko ntsc i gwarancja 60 klatek a grafa sprawa drugorzedna bo na pc voodoo i nijak sie tego nie przeskoczy. Tylko, ze na pc nie bylo tekkena, soul edgea, silenta, finala, crasha i setek innych gier na konsolowa wylacznosc wiec nikt nie marudzil na jakies marne 320x240. A dzisiaj rozkminy czy mape w ubigierce czyscic w 4k/30 czy 1080/60 i czy dac te 5k piniondza za telewizor z hdr bo zachod slonca w grze wyscigowej bedzie ladniejszy. Branzunia :reggie:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...