Jump to content


bocieque

Użytkownicy
 • Content Count

  185
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

80 Exclusive Sony

About bocieque

 • Birthday 03/18/1986

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • GamerTag:
  bocieque
 • PSN ID:
  bocieque
 • Nintendo ID:
  bocieque
 • Steam ID:
  bocieque

Recent Profile Visitors

386 profile views
 1. bocieque

  Days Gone

  Pojawiła się wiadomość, że północne tereny będą niedostępne. Później będę miał do nich dostęp?
 2. Analiza od DF pokazuje 37-50 fps na xoxie i ps4pro. Na ps4pro więcej klatek, ale szachownica plus gorsze cienie. Na xox natywne 1800p. Wybrałem wersję PC natywne 4k i stałe 60 fps ;p. W takiej grze jak Sekiro akurat ilość klatek ma bardzo duże znaczenie (parowanie, uniki).
 3. W demie można zdobyć 2 medaliony, a także otworzyć sejf i 2 szafki ;p.
 4. Za pierwszym razem grałem na ps4pro i tez nie zdążyłem skończyć, ale z 10 minut to hdr ustawiałem, bezskutecznie :E. Później na xox już skończyłem, a teraz na PC z trainerem mogę grać do woli, na spokojnie wszystkie notatki w grze poczytać. VG Tech nie znałem, widzę że tylko kanał na YT mają plus twitter. 1620p i to jeszcze nienatywny, tylko uzyskany dodatkowymi technikami wyjaśnia mocno rozmyty obraz ;p.
 5. Taki rodzaj AA, który nawet w natywnym 4k na PC rozmazuje lekko obraz. Im rozdziałka niższa, tym rozmazanie większe. Nie wiem jaka rozdzielczość jest na konsolach, trzeba poczekać na materiały z DigitalFoundry, ale na pewno nawet na xox nie ma 4k. Obraz jest wyraźnie bardziej rozmazany niż na PC. Gierka świetna, preorder poleciał. Wygląda jak na trailerach i oprawa jak najbardziej mi się podoba. Jedynie hdru szkoda, ale może do premiery poprawią. Na tą chwilę wolę grać w sdr, gdzie jest czerń i lepszy kontrast ;p.
 6. Na PC obraz żyleta w 4k. Na ps4pro bardziej rozmyty plus lekki aliasing. Na xox brak aliasingu, ale obraz najbardziej rozmyty ze wszystkich 3 platform. Na ciulowy kontrast, mleko, szarą czerń pomogła zmiana kolorów w opcjach gry z sRGB na rec.709. Po zmianie ewentualnie możecie jeszcze raz skalibrować ustawienia jasności w grze. Po tej zmianie zaczęło to wyglądać tak jak powinno, jak na promocyjnych trailerach.
 7. Grałem na ps4pro i xox. Obraz na xox wydawał mi się mniej poszarpany, ale znowu zauważalnie bardziej rozmazany względem ps4. Na filmiku jest tego potwierdzenie. Została mi ostatnie wersja do sprawdzenia, PC.
 8. Gameplayowo świetnie. Tylko przyczepię się do 2 technicznych rzeczy. HDR spartolony, gra nie daje czerni, tylko szarość, mleko. No i mimo, że działa w 60 fps, to zapewne w celach optymalizacji, zombie oddalone od nas o ponad 5-6 metrów są animowane już tylko w 30 fps ;p. Grałem na ps4pro, dziś sprawdzę jeszcze na PC i zdecyduję na jaką platformę kupić.
 9. Hmmmm, nigdy w smasha nie grałem, nowy ultimate już do mnie idzie, ale wydaje mi się, że tam jest 2vs2 i sobie ładnie podrzucają gościem, który został ostatni jak piłką do siatki, nie dając mu szans na ruch i wyrzucając go z mapy, całkiem ok ;p. A legendarny jest chyba ten komentarz ;p
 10. Nie widzę tu buga, wszystko jest zgodne z fizyką, animacją i dwa kopyta stykają się z podłożem. Po mordzie konia widać, że po prostu sobie robi jaja z murzyna ;p.
 11. Na PC są jeszcze detale extreme (powyżej ultra) :E. Na 1080ti nie zawsze trzyma 60 fps w 4k: Ciekawe jak ma się to do detali z xox 4k/30. Choć to na stockowej karcie. Po oc myślę stałe 60 by już mogło pójść. Za tydzień w końcu wymieniam 1060, czekam na testy nowych rtxów i albo pójdzie używka 1080ti, albo rtx 2080.
 12. https://hdtvpolska.com/najlepszy-tv-2018-roku-wyniki-uk-tv-shotoout-2018-z-udzialem-hdtvpolska/
 13. TV porównywalne. Brałbym Samsunga ze względu na lepszy system.
 14. Typowy gol tych mistrzostw. Stały fragment i samobój.
 15. Na UHD mam Mad Maxa, Matrixa, Blade Runner 2049 oraz Blue Planet II. Jakość znakomita, tak obrazu jak i dźwięku (dolby atmos na słuchawkach ;p). Lepiej niż w kinie i nikt mi czipsami nie hałasuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.