Skocz do zawartości

Shredders


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Gierka pomimo pewnych problemów i bugów broni się mega klimatem, ma fajne animacje i samo zapierdalanie z wysokiej góry sprawia dużo frajdy. Wisienką na torcie jest świetny soundtrack, którego słucham często. Mam nadzieję, że twórcy potraktują ten tytuł jako początek serii, bo jest co ulepszać i dodawać, ale już teraz można się przy tym dobrze bawić, polecanko 

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

No elo mordeczki, skąd to zwątpienie? Przy premierze odbiłem się od tej gry twierdząc, że nie umiem w to grać i za cholerę nie mam ochoty się uczyć, ale ostatnio ściągnąłem sobie na konsoletę i o matuchno, jakie to jest dobre :fsg: Najszybciej będzie napisać, że to takie Skate 3 na snowboardzie, ale czuć trochę mniejszy budżet. Niemniej mała ekipa developerów z serduchem do tego sportu pojechała na grubo i chyba nie znam drugiej gierki, która tak dobrze porusza się w kategorii semi-sima jazdy na śnieżnej desce. Hard to learn, hard to master, ale jak się złapie flow to zjazd ze szczytu góry na sam dół jest tak płynny i satysfakcjonujący, że morda sama mimowolnie się uśmiecha. Nieważne na jakiej platformie siedzicie, jeśli tęskno Wam za dobrymi gierkami o oraniu śniegu dechą próbujcie tego pysznego skurwysyna

Odnośnik do komentarza

Wczoraj wpadł calaczek. Bardzo fajnie im to wyszło, zajebiście się jeździ po śniegu a myślałem, że to będzie takie drewno. Tylko czasami się wkurwiałem jak chciałem zrobić misję na 3 gwiazdki i postać robiła nie to co chce. Może to skill issue może wina sterowania, miałem wrażenie że postać czasami nie chce robić flipów mimo że za każdym razem wciskam to samo. Gdyby tu dać jakiś duży budżet to byłby hit. Nie grałem w steep jeszcze ale nie miał zachęcających recenzji.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Steep też warto pograć jak lubisz śnieżne sporty. Gra jest troszkę bardziej arcade'owa i gra się w to inaczej niż w Shredders, za to ma naprawdę dużą i ciekawą mapę, więcej różnych eventów, a do tego są narty i sanki. Recenzjami nie ma co się sugerować bo na przestrzeni lat sporo tam się pozmieniało, jak na grę-zasługę przystało. A że jest tania to nie masz za bardzo co się zastanawiać, bierz i graj.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...