Skocz do zawartości

Wasze komiksy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Ja liczę wszystko na Amazonie, razem z wysyłką i sobie uśredniam :)

 

Tak przeglądam Amazona i przeglądam i widzę, że można wyrwać Zomnibusa za 300 zł z przesyłką. Będzie na co kasę wydawać :P

 

EDYTA: Od wielu miesięcy zastanawiałem się nad Spawn Origins i w końcu zamówiłem sobie wczoraj dwa pierwsze tomy od jednego ze sklepów na Amazonie. Zobaczymy jak będzie z czasem realizacji i jakością opakowania, bo cena przystępna - po 47 zł z przesyłką za tom.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość _Milan_

to tak żenujące, juz wtedy gdy kupowałem spawny na bieżąco czułem sie oszukany, jak obywatel 3 swiata.

 

ale na szczescie comic universum  z Gdyni Gdańska  sprzedawało a usa 10 numer.

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

Do mnie przyszło dzis kilka nowych/starych komiksów, z których najbardziej zadowolony jestem z Essential Punisher #3. Kiedys jak byłem dzieckiem jechałem z tatą na wakacje do babci na wies i na dworcu przed podróżą ojciec kupił mi w kiosku Punishera (dobry ojciec! prawda :D ?). To co z niego pamietam to to, że Jigsaw zemscił się na Franku porywając mu kobietę a jego samego pozostawiając na (nie)pewną smierć z pociętą (chyba) kaktusem twarzą. Na szczęscie Franka-Zamka uzdrowił...LUCYFER i wszyscy żyli długo i szczęsliwie  :banana:  Muszę to sobie odswieżyć bo motyw był iscie epicki i w mózgu dziesięciolatka dokonał niezłych spustoszeń :sorcerer:

 

Porównałem sobie też wydanie polskie i amerykańskie Ligi SPrawiedliwosci. Nie wiem, może jestem dziwny ale wolę oryginał. Nasi wydawcy uparli się na tą kredę jakby to było jakies (pipi)a objawienie. Mi się bardziej podobają sliskie, lsniące wydania dla hamburgerów. Także strony są cieńsze i imo nie przyswajają aż tak wilgoci w deszczowe dni. Także dustcovers wydają się bardziej eleganckim rozwiązaniem od bezposredniego nadruku na twardej okładce.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Właśnie, bo teraz kolejne polskie wydanie miało się ukazać/już się ukazało? Ja w sumie zasadzam się na wersję Big Damn - wszystkie tomy w jednej cegle ;)

Tak, już się ukazało, na początku lipca. Do któregoś sierpnia na gildi jest zniżka 25% na kilka numerów.

http://www.sklep.gildia.pl/szukaj/seria/sin-city-miasto-grzechu

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

A też się pochwalę. Doszły 2 Daredevile Waida, Spider-Man Rogera Sterna oraz Annihilation. Annihilation sciągnąłem z bookdepository za mniej niż 3 stówy. Nie wiem jakie oni tam promocje mają ale chyba załapałem się na jeden z pierwszych numerów bo po tym jak złożyłem zamówienie i opłaciłem należnosć, cena podskoczyła do 340 zł (i chyba nadal rosnie)...W ogóle ciekawą sytuację miałem z bookdepository. Przez 40 dni czekałem na 3 pierwsze Essentiale X-Menów od nich. W końcu się zdenerwowałem i wysłałem im maila. Odpisali żebym poszedł na pocztę i sprawdził czy ich nie przetrzymują. Tak też zrobiłem. Baba na poczcie zrobiła "oczy" i stwierdziła, że nic nie wie. Napisałem więc kolejnego maila do BD. Odpisali, że wyslą mi znowu. Następnego dnia wracam z pracy, patrzę a tu awizo w skrzynce. W(pipi)iony idę na pocztę. Babka zwraca mi uwagę (był 1 sierpnia), że awizo informowało o ostatecznym terminie zabrania przesyłki i było wystawione...7 lipca! Jako wkurzony nerd podnoszę głos i pytam dlaczego (pipi)a nigdy wczesniej nie widziałem awizo w skrzynce a to z początku lipca dostałem dopiero teraz. Ona na to, że nie wie i poszła szukać paczki twierdząc, że pewnie już odesłali. Ale nie! (pipi)ana paczka z komiksami na papierze toaletowym leżała vis-a-vis drzwi magazynowych! Wróciłem do domu. Napisałem do BD, że poczta polska to (pipi) i przez błąd pracowników dopiero teraz dostałem paczkę. A niejaka Katerina odpisuje, że wysłali mi nową. Żeby nie wyjsć na polaczka-cebulaczka piszę, że chętnie je odeslę, ew. nie przyjmę przesyłki na co ona mi odpiowiedziała, żebym potraktował to jako prezent. No kurde...jaka kultura! W naszym kraju zostałbym wyzwanym od złodziei, zakładając, że w ogóle ktos by się przejął moim problemem. Teraz mam nadwyżkę komiksów, rozdam dzieciom sąsiadów. Może doceniom.

omnibusy.jpg

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ja z kolei chciałbym napisać, że mam do oddania w dobre ręce 3 angielskie Essentiale X-Menów #2,3,4. Zawierają w sobie kilka pierwszych lat pracy Claremonta, wszystko na staroszkolnym komiksowym papierze, w czerni i bieli. Jesli ktos jest chętny na 3 to wziąłbym 12 zł za wysyłkę. Gdyby zgłosiło się więcej chętnych i żeby było sparwiedliwie rozeslę w kolejnosci zgłoszeń po 8 zł za wysyłkę.

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...