Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ze stosu, który kiedyś posiadałem ostało się może z 70-80 sztuk, w większości TM-Semic, niektóre z nich mają już po 13 lat.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ze starych komiksów mam Lobo, AvP reszta niestety poszła w rozsypkę. Ostatnio zbieram wydania w twardych oprawach. Fajnie na półcxe wyglądają :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam wszystkie spidermany od tm-semic, niektore znalazlem w totalnej rozsypce ale szukalem po alledrogo prawie 9 lat wiec nie bede marudzil ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wczoraj wygrzebałem z piwnicy. Aż mi się łezka w oku zakręciła gdy to przeczytałem. Pod koniec lat osiemdziesiątych kupiła mi je mama. Dzięki nim nauczyłem się czytać :)

bem0.jpg

Mam tego znacznie więcej. Jak pokazałem to moim siostrzeńcom, nawet na to nie splunęli...komórki, gry, cartoon network...za dobrze mają w dupach gnoje...

• Plusik 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Stary w ruchu pracowal, mialem wszystko z tm-semic, ale gdzies to zaginelo przy kolejnej przeprowadzce. Teraz raz na jakis czas kupie cos w twardej oprawie, wydania zeszytowe mnie nie jaraja i wygladaja slabo na regale, wroce z roboty to moze foto wrzuce.

Teraz mnie kusi Sandman, ale za dwa Omnibusy ponad 700zl bym musial dac :woot:

IMG_0559.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Te Omnibusy wyszły oficjalnie w Polsce? Pięknie prezentowałyby się na mojej półce, ale aktualnie kompletuje Corto Maltese, a potem biorę się za Koziorożca.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

sa na amazon uk. U nas sie takich rzeczy nie wydaje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ostatnio pojawia się coraz więcej ciekawych i świetnie wydanych pozycji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oczywiście, to nie moje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Paczka przyszła, w bonusie jeszcze zeszyt guardianów z nowym członkiem. Venomem.

974a4n.jpg

• Plusik 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Graty! Do mnie też dzisiaj przyszła paczka (a własciwie to trzy paczki) z bookdepository.com.

essentiale.jpg

Sliniłem się na te essentiale od dawna. Dziwnym trafem wyszło 666* :D

*szkoda, że nie 616 jak być powinno ;)

• Plusik 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja jednak wole komiksy w kolorze.

Teraz bede zbierał Transformers, jak skończe to może jakieś omnibusy sobie sprawie z listy życzeń

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

komiksyyy.jpg

teraz czekam tylko na Infinity Gauntlet Omnibus. To klasyk o gosciu, który żeby zyskać sobie względy pewnej zimnej suki wyrżnął pół galaktyki :)

Edytowane przez ornit
  • Plusik 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ta. ornit, czytałeś annuala i rising? ogólnie propsy za zakupy. ten wątek z czerwoną czaszką przejmującym umiejętności xaviera coś szybko porzucony przez remandera na rzecz apocalypse twins, ale fajnie, że na jesień wraca:

3899561-avengers_%26_x-men_axis_promo.jp

Edytowane przez tk___tk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Już się sciaga ;) Tylko jak sobie przypomnę jak na kompie przeczytałem wszystkie Spider-many i Avengers w 2002 roku to już mnie głowa boli :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość DonSterydo

Paczka przyszła, w bonusie jeszcze zeszyt guardianów z nowym członkiem. Venomem.

974a4n.jpg

Możesz zrobić jakieś fotki tych Transformersów? Twarda oprawa? Gdzie kupiłeś i ile dałeś?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Miękka. W twardej chyba tylko w stanach wyszły i ciężej dostać. 7 tomów i masz wszystkie numery które zostały wydane przez Marvela. Jest też druga kolekcja, która nadal wychodzi, obejmuje zeszyty wydane przez Marvel UK.

Zamówiłem kolejne trzy tomy, w lipcu jeszcze trzy i biorę się za Marvel UK.

b7ic6w.jpg

30mvbwo.jpg

i6a5j9.jpg

2emla3p.jpg

Edytowane przez Guernica

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość DonSterydo

A gdzie kupowałeś? Na Amazonie?

We wrześniu i październiku chyba zacznę inwestować w jakieś zbiorcze wydania starych serii. Transformersy w pierwszej kolejności :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

http://multiversum.pl   Transformery akurat od tego kolesia, często ma różne promocje i dobre ceny, plus kurier gratis. Z tego co widzę to wszystkie ma obecnie po 1 sztuce, a ja do września wykupie pewnie ;p ale zbiera zamówienia i ma regularne dostawy z usa.

Od tego możesz zacząć

http://tfwiki.net/wiki/The_Transformers_Classics,_Vol._1  komiksy Us, całość 7 tomów.

http://tfwiki.net/wiki/The_Transformers_Classics_UK_Volume_1 a to wydane przez Marvel UK, obecnie 5 i kolejne pewnie w drodze, bo materiału sporo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość DonSterydo

Dzięki za foty, świetnie to wygląda. Na Amazonie w sumie w podobnych cenach można kupić (oczywiście nie od samego Amazona ;))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem jakie sa roznice w cenie, ale w multiversum mam wysylke darmowa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta