Skocz do zawartości

Genshin Impact


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteśmy ciągle na zbliżonym pułapie :D 

Te niektóre challenge są wkurzające, zwłaszcza z skrzyniami na czas. Latasz przez te pierścienie, jeden się mi raz trafił nie wiem czy to bug ale wywiał mnie w przeciwną stronę i wracaj teraz całą tą drogę do góry :frog:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

2 godziny temu, Shen napisał:

Z mapą szybko poszło, bez tego to bym się za(pipi)ał chyba.

Kumpel jechał bez, brakuje mu 10 i nie wie których :pawel:

 

Ja jechalem bez w Mondstadt i brakowalo mi tylko jednego, ale z mapa szybko ogarnalem gdzie moglem nie znalezc.

W Liyue z kolei jade z mapa po kolei, za duzo tam tego jest zeby ryzykowac 20h latania i szukania xD

 

btw. jutro startuje co-opowy event, ktos bedzie chetny na giercowanie?

Odnośnik do komentarza

Genshin umila mi leżenie z gorączką (no, od dwóch dni już bez) - dobrnąłem do AR30 dzisiaj, hehe, koszty levelowania w zasadzie dopiero od tego momentu idą serio w górę. Co do eventu - w sumie opłaca się bardziej niż dwa ley lines, jeśli chodzi o książki z exp - jeśli ktoś ich potrzebuje, jak nie to lepiej resin przeznaczyć na elite bossów/książki do talentów/materiały do ascendowania broni.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Shen napisał:

Z tego co patrzyłem to chyba raz zrobic ten event dla nagród i zapomniec, bo po pierwszym razie tylko ksiazki na expa leca.

 

Event ma swoje achievementy, mozna zdobyc wiecej dodatkowych nagrod.

 

Achievementy sa banalne, a dostajemy za to exp broni, postaci, primogemy etc.

 

Przed chwila z typkami z ResetERA (<3) zrobilismy ten event ponizej 3 minut takze reszta wyzwan sprowadzac sie bedzie tylko do zabicia 100 potworow i zrobienia tego 20 razy zeby wymaksowac te ksiazeczke.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Bansai napisał:

Wreszcie sie trafila postac 5 gwiazdek, Venti. Nie jest to co prawda Diluc ktorego najbardziej chce miec w zespole, ale ponoc Venti jest kosiorem w Abyss.

Dobry na wszystko gdzie masz duzo mobów. Na bossow (pipi)nia, bo ta jego trąba nie działa na wiekszych wrogów, wiec jeszcze sobie rozwijam te chinke z włócznia.

Ja nie robie zadnych summonow, za miesiac Xiao i chcialbym go trafic najlepiej z duplikatem:rayos:

Odnośnik do komentarza

W ciągu ostatniego tygodnia pograłem trochę więcej i z jednej strony nie kumam fenomenu tej gry, a z drugiej jej wady można łatwo zamienić na zalety ;) Jedną z takich cech jest to, że gra nie wciąga fabułą, a prostą i przyjemną rozgrywką. Nie będę miał żalu jej odłożyć, bo nie zależy mi na poznawaniu historii. Nie miałem teraz ochoty na kolejny "duży" tytuł, więc odpalam Genshina na godzinkę-dwie i bawię się świetnie, pozwiedzam trochę świat gry, pobije mobki, zrobię dzienne wyzwania i tyle. 

Ostatnio czytałem jakiś artykuł z bólem dupska o mikropłatności, zamianę tych primogenów na wishe itd. Nie rozumiem tego, bo po jakichś może 10h gry mam tych primogenów tyle, że mógłbym za nie mieć ok 30 wishy, co jest chyba uczciwym dodatkiem, jak na darmową grę i moje małe zaangażowanie. Z pierwszej zakupionej paczki wypadły mi dwie postacie i sporo itemków, które od razu założyłem, więc chyba spoko. 

Podsumowując bardzo przyjemna gierka, ale raczej tylko jako odskocznia od większych tytułów.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...