Skocz do zawartości

Genshin Impact


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Na PC na najwyższych to w ogóle poezja, zasięg rysowania terenu, oczo(pipi)ne niebo i ta oprawa :banderas:

Chyba trochę czuć, że PC był platformą docelową sterowanie padem jest ok ale trzeba się przyzwyczaić do specyficznych rozwiązań jak np kółko wyboru gdzie trzymamy lewy bumper a prawym analogiem wybieramy zakładkę i trzeba puścić analog po zatwierdzeniu a nie bumper. Nie miałem takich problemów z załapaniem sterowania od czasu RDR2.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

5 godzin temu, Pupcio napisał:

Mam 15 lvl i serio kompletnie nie czuć że to gra f2p. Misje, lore i inne rzeczy mam szczerze powiedziawszy głęboko w dupie ale fajnie się lata po tej mapce, otwiera skrzyneczki i leje stworki więc będę sobie grał dopóki mi się nie znudzi 

 

Fabulka oraz lore sa calkiem ok, o dziwo ten swiat jest mroczniejszy niz by sie wydawalo na pierwszy rzut oka.

 

Podoba mi sie tez spojnosc swiata i to ze jak npc o kims wspomina, to prawdopodobnie ta postac istnieje w tym swiecie. Sporo smaczkow jest jak sie czyta dialogi, najciekawszy wg mnie poki co, to facet ktory za dnia pracuje a w nocy jeszcze zbiera z fontanny drobniaki bo kazdy pieniadz mu jest potrzebny do opieki nad chora siostra. Po czym na drugi dzien rano krecilem sie tam znowu i znalazlem siostre ktora wrzucala tam drobniaki proszac o to aby wyzdrowiala. 

Jeszcze kilka takich momentow mialem, niektore z NPCami oddalonymi od siebie kawal drogi, podejrzewam ze jest ich znacznie wiecej.

 

Ale najlepszy jest mlody na moscie przed wejsciem do miasta, tata po fajki poszedl i nie wrocil jeszcze. XD

Odnośnik do komentarza

Sporo mobilek przerobiłem, bo w robocie musze jakis zabijac czas. Czegos takiego nie widzialem, w ogole nie czuc, ze to darmowa gra.

Plus [ na ten moment ] nie widze powodu, zeby wydawac kase, moze na end game sie to zmieni. Kupiłem jakiś miesieczny log in pack za 5 dolarow, bo juz na(pipi)alem kilkanascie godzin spokojnie od premiery, niech chinczyki maja cos za to.

Odnośnik do komentarza

Nie jest powiedziane, że potem nie odwalą jakiejś kaszany. Póki co jest kampania z prawie skończonym story, po niej jest jakiś postgame który już podobno wymaga srogiego grindu kryształów i łojenie kasy przyśpiesza ten proces ale można po prostu potraktować to jako single player, skończyć i odstawić, co zamierzam zrobić.

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Dr.Czekolada napisał:

Lokacje w tej grze to momentami taki Banderasik.jpg, że Hyrule się chowa :notbad:

  Ukryj zawartość

t1EsQvC.png

  Ukryj zawartość

xphKFMm.png

  Ukryj zawartość

cGqsTYo.png

  Pokaż ukrytą zawartość

ZF8Vk8n.png

  Pokaż ukrytą zawartość

usRzk63.png

  Pokaż ukrytą zawartość

W8er49z.png

  Pokaż ukrytą zawartość

1VT1gIM.png

 

Ogolnie gra to taka lepsza zelda, z lepszym system walki i bez tego (pipi)anego niszczenia broni

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

W sumie to Zelda nie miała żadnego specjalnie systemu walki, ot autolock, można było ciachać, strzelać z łuku, blokować i robić parry, tutaj parry jako takiego nie ma ale niektóre bronie i postacie mogą załączyć tarczę. Zelda stała przede wszystkim interakcją z otoczeniem i fizyką. Tutaj fizyki z oczywistych względów nie zaimplementowali ale łączenie żywiołów i kombinowanie z wrogami faktycznie daje większą satysfakcje. Nie ukrywam, że wrogów w BOTW głównie spamowałem bombami ze względu na te niszczące się bronie dlatego stawało się to nużące w połączeniu z ciągłym red moon.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...