Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie chce się przedwcześnie wzniecać ale udało mi się zamówić i opłacić około 9:15. Wiedziałem, że dziś ME ma coś mieć wiec od rana odświeżałem stronę.

Zamówienie poszło gładko, bez błędów. Płatność blik. Miałem założone konto, zgodziłem się na wszystkie smsy, newslettery i cyrografy.

Jak za starych dobrych czasów.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja z 9:05 to samo Klepniete sekundy przed tym jak dali info na twiterze. Za nim jeszcze pojawiły się gole konsole. I z tego co ME pisze można wywnioskować ze bundle mogą być wcześniej
117412183215f116db7d7bb520554537.jpg
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Moldar napisał:

Z bundle wcześniej, bez nie, co za kombinacje xD

No jest pierwszeństwo bo więcej zarabiają, w sumie to normalne.

U mnie w firmie jak mamy dylemat co wyprodukować i wywieźć (w roku Covidowym tak czasami bywa), to w 1 kolejności wypychamy tematy na których więcej zarabiamy. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, balon napisał:

No jest pierwszeństwo bo więcej zarabiają, w sumie to normalne.

U mnie w firmie jak mamy dylemat co wyprodukować i wywieść (w roku Covidowym tak czasami bywa), to w 1 kolejności wypychamy tematy na których więcej zarabiamy. 

 

Dla Ciebie normalne, dla mnie normalne, a niektórzy na tym forum nazwaliby to januszerką. ;)

Odnośnik do komentarza

Na infolinii ME powiedzial mi Pan (w zasadzie nie powiedzial ) - ze nie wie jak z dostepnoscia konsol bedzie bo dopiero partia z dzisiaj ma przyjechac po nowym roku. Nie wie dlaczego termin realizacji tez sie zmienial, moze dostawa bedzie na 2 transze. Nie wie tez jaki termin realizacji bedzie bundli

Edytowane przez gnom
Odnośnik do komentarza

Ja z 9:05 to samo Klepniete sekundy przed tym jak dali info na twiterze. Za nim jeszcze pojawiły się gole konsole. I z tego co ME pisze można wywnioskować ze bundle mogą być wcześniej
117412183215f116db7d7bb520554537.jpg

W ME były bundle? Nawet nie zauważyłem.
Myśle ze tym komentarzy chodzi o to, że digital wcześniej ma wysyłkę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj udało mi się zamówić PS5 + PAD 6 + Spider Man.

Zapłaciłem, dostałem maila od MM, że przyjęli nowe zamówienie jednak brak od nich dalszych maili. 

Czy jest ktoś kto udało mu się zamówić właśnie taki zestaw w MM i dostał jeszcze jakieś dodatkowe maile w stylu terminem dostawy, potwierdzeniem otrzymania kasy ?

Odnośnik do komentarza
Dzisiaj udało mi się zamówić PS5 + PAD 6 + Spider Man.
Zapłaciłem, dostałem maila od MM, że przyjęli nowe zamówienie jednak brak od nich dalszych maili. 
Czy jest ktoś kto udało mu się zamówić właśnie taki zestaw w MM i dostał jeszcze jakieś dodatkowe maile w stylu terminem dostawy, potwierdzeniem otrzymania kasy ?

Zamówiłem dokładnie ten sam zestaw. Przy składaniu zamówienia była informacja, ze premiera 31.01.2021


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, ABSTERGET napisał:

Dzisiaj udało mi się zamówić PS5 + PAD 6 + Spider Man.

Zapłaciłem, dostałem maila od MM, że przyjęli nowe zamówienie jednak brak od nich dalszych maili. 

Czy jest ktoś kto udało mu się zamówić właśnie taki zestaw w MM i dostał jeszcze jakieś dodatkowe maile w stylu terminem dostawy, potwierdzeniem otrzymania kasy ?

 

Ja również zapłaciłem. Status zamówienia w tej chwili to : "oczekuje na paragon". Z tego wyczytałem, oznacza to oczekiwanie przybycia produktu z magazynu na sklep. Masz to samo? 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Nemesis napisał:

 

Ja również zapłaciłem. Status zamówienia w tej chwili to : "oczekuje na paragon". Z tego wyczytałem, oznacza to oczekiwanie przybycia produktu z magazynu na sklep. Masz to samo? 

Absolutnie nie :D

Mam "Zamówienie złożone"

Czy na pewno mówimy o Media Markt ? ;) A o której godzinie zamawiałeś ? U mnie to było gdzieś o 7 rano.

Edytowane przez ABSTERGET
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...