Skocz do zawartości

PES 2021


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 10.06.2021 o 17:28, Szymek napisał:

kurde...ale ze ta gra jest tak wolnaaaaaaaaa to sie nie spodziewalem. Kupe lat nie gralem w pilke ale chlopaki demonami rekacji to nie sa. No i nie umiem w to grac xD

No powiem szczerze że fifa i pes w tym roku już mnie tak umęczyły że patrze z utęsknieniem na jakieś info odnośnie PES 2022 <3

Odnośnik do komentarza

Ja przy hajpie na Euro pobrałem sobie wersję Lite, gram z bratem głównie coopa w myclub. I powiem tak, ta gra jest na pograniczu grywalności w online. Wszystko jest tak zamulone, że każdy piłkarz, nieważne czy to Messi z overallem 100 obraca się jak traktor w błocie. Odbicia piłek, gra w obronie to totalny random. No też czekam na info 2022 ale niech się w końcu ogarną.

Odnośnik do komentarza

Te gry z obu stajni przez ostatnie 2lata possysaja i to ostro.

PES dla mnie jest nie grywalny przez archiczność i brak responsywności, fifa za to zawsze daje i bedzie dawac granie schematami, porzucili impact engine bo były takie jajca w meczach ze to szok w sumie dalej jest chociaz mniej tego przerwacania sie, ogolnnie granie offline w fife to masochistwo jeszcze wieksze niz PES, za to granie w PESa online to już wgl dramat nad dramaty, a na PC jest NIEGRYWALNY. Konami 2 lata przerwy no zobaczymy co oni tam zrobia, na FIFE22 to nawet nie liczę :) Po tym jak zobaczylem ten pseudo upgrejd na PS5 to nawet nie czekam na ten badziew :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Szanowni, czy może ktoś polecić jakieś uaktualnienie składów, strojów, stadionów coś co nie zawiera błędów i będzie Ok po wgraniu.

Korzystam z wersji na konsole PlayStation i wrzucam pliki do folderu WEPES, macie coś polecić najnowszego ? Podobno pesuniverse jest Ok, ale niestety płatny… liczę na Wasza pomoc i linka dzięki!

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, krzysiek923 napisał:

 

 

To są same składy czy stroje itd tez?


no widzisz a ja myślałem, ze pesuniverse jest najlepszy (tylko płatny) 

 

Ja wcześniej coś ściągnąłem co wyszło miesiąc temu, ale mam, niektórych klubów zdublowane drużyny i statystki dziwne…

 

tylko jak to jest z maja to lewy za pewne z Barcelonie jeszcze nie jest… 

Edytowane przez Kpkp1985
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...