Skocz do zawartości

PES 2021


Rekomendowane odpowiedzi

Tak po krótko moje odczucia po trzech meczach, nie jest to tylko update składów? , widać trochę zmian w mechanice :

dodane animacje kolizji, szybsza reakcja animacji strzału, większa swoboda zawodników na boisku, można szybciej przeciąć podania, a podania już nie chodzą z nogi do nogi tzw tiki taka, fizyka piłki jeszcze bardziej dopracowana, piłka jest wolniejsza i nie ma już takiej nawalanki na bramkę jak w pes 2020 i wyników hokejowych, na razie na plus i do pierwszej aktualizacji ;)

Edytowane przez Wojtas angol
Odnośnik do komentarza

oglądam sobie jak to wygląda na yt i myclub w sumie już jest popsute, przez te bonusy dla veteranów (można było wyłapać ok ~8legend/featured players no i latają od day1 składy z Ronaldo/Messim/Gullitem/van Bastenem itp itd 

 

co kto lubi ale boskie składy pierwszego dnia? w trybie gdzie sednem jest budowa i usprawnianie składu? Konami nie umie w karcianki 

Odnośnik do komentarza

Kupiłem tego pesa i magia znowu wróciła świetnie mi się gra chociaż jestem mega słaby, niestety ten drybling prawą gałką jest dla mnie dosyć skomplikowany i muszę się nauczyć.
Fajnie,że piłkarze nie są tacy ociężali.

Tutaj macie offa chłopaki

http://www.mediafire.com/file/wgizwtqx6zyxmqu/PES_2021_Season_Update_Option_File_ps4.rar/file

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Wjechał nowy patch (+Data Pack). Nie chcę oceniać po 2-3 meczach, ale na pewno jest inaczej, widać różnicę od razu. Responsywność chyba podkręcona, jakby więcej strzałów padało bliżej bramki/w bramkę. Co ciekawe, na liście zmian po zalogowaniu się do gry widnieje informacja "added new animations/cinematics". :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja dzisiaj odpalilem i powiem wam ze pierwsze wrazenie kur.de fajne:notbad: 

Gram na tej defaultowej kamerce to wyglada jak prawdziwy mecz. Znowu czuc gre cialem  zastawianie sie. No i co mi sie podobalo przed spatchowaniem 20 do arkadowki znowu mozna fajnie rozgrywac atak pozycyjny przed polem karnym przeciwnika. A jakie brameczki dzis bayernem strzelalem to :banderas: 

 

Ale to w sumie po kilkunastu meczach w dodatku z kompem wiec opinia raczej niedzielnego janusza. Rozgrywac kilkaset meczy online jak kiedys nie zamierzam bo szkoda nerwow a wtedy napewno znalazlo by sie duzo zlego :D  W kazdym razie jak ktos chce sobie popykac to moim zdaniem ta wersja jest mega i gra naprawde sprawia przyjemnosc

Odnośnik do komentarza

Ja grałem na początku  my club i po tych updejtach znowu ścierwo jak 20.

Obrona w tej grze to jest jakiś dramat,trzymasz X i chłop automatycznie odbiera piłkę pół biedy jakby jeszcze drybling działał ale co ty obrońca zawsze z tobą wygra.

Napastnicy to przygłupy do potęgi ,nigdy nie wie czy wybiec czy stać w miejscu no i wisienka na torcie to sędziówanie...

Jedyna gra piłkarska w ktorej dostajesz ostrzeżenie po tym jak wyebissz się gościowi który leci sam na sam.

Od małego gram w iss i PESA ale przy tym e footbal to odpadam nie mam nerwów na te dwie ostatnie edycję.

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.11.2020 o 16:03, KarolJanuszGejmingu napisał:

Ja grałem na początku  my club i po tych updejtach znowu ścierwo jak 20.

no chyba trochę cię poniosło. a dla mnie subiektywnie to jest najlepszy pes tej generacji, ale nie pamiętam za dobrze 17-tki. nie, 18 nie była dla mnie lepsza.

Odnośnik do komentarza

rozumiem, kiedy ktoś tak uważa, bo 18 to było inne podejście do rozgrywki i w swoim podejściu udana gra, ale ja jednak wolę rozgrywkę z 21

 

swoją drogą śmieszna sprawa, że 2021, które miało być odcinaniem kuponów i 2020 z nowymi składami już od startu miało lepszy gameplay niz 2020

Odnośnik do komentarza
19 hours ago, bluber said:

2018 to był najlepszy PES od czasów PES6 :banderas:

Dokładnie,19 to samo tam czułem zwrotność poszczególnych zawodników tutaj każdy biega jakby miał na plecach kilo ziemniaków.

Niech oni już idą na ten nowy silnik.

 

Edytowane przez KarolJanuszGejmingu
Odnośnik do komentarza
57 minut temu, KarolJanuszGejmingu napisał:

Dokładnie,19 to samo tam czułem zwrotność poszczególnych zawodników tutaj każdy biega jakby miał na plecach kilo ziemniaków.

Niech oni już idą na ten nowy silnik.

 

no tak było w 20, w 2021 jest ok, chyba w jakąś inną wersję gramy. jeśli masz na myśli zwrotność podczas trzymania r1 (czyli podczas pełnego biegu) to jest to celowe i realistyczne

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Błagam pomóżcie jestem na skraju załamania nerwowego przez tą grę . Dlaczego dośrodkowania lecą po nienaturalnym torze do bramkarza przeciwnika ? Jestem na skrzydle , jakieś 10 metrów od linii końcowej lub wcześniej  / później efekt taki sam . Gałkę daję do góry i kółko  , do góry absolutnego,  nie góra przód , nie góra cokolwiek i dośrodkowanie po skosie do bramkarza, samo kółko to to samo . I powiedzcie czy istnieją w pesie formacje defensywne ??? Jakiej bym nie zapisał ,obok nota że to ofensywna . Na litość nawet jak dam pełno obrońców, jednego na ataku i zapiszę to mi mówi że ofensywna , a obrońcy zamiast siedzieć pod swoją bramką to latają na przodzie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 13.11.2020 o 20:03, kanabis napisał:

Ja dzisiaj odpalilem i powiem wam ze pierwsze wrazenie kur.de fajne:notbad: 

Gram na tej defaultowej kamerce to wyglada jak prawdziwy mecz. Znowu czuc gre cialem  zastawianie sie. No i co mi sie podobalo przed spatchowaniem 20 do arkadowki znowu mozna fajnie rozgrywac atak pozycyjny przed polem karnym przeciwnika. A jakie brameczki dzis bayernem strzelalem to :banderas: 

 

Punkt w punkt moje wrażenia. :lapka: 

 

Odpaliłem to wczoraj od niechcenia, na zasadzie "no dobra, zobaczymy", a skończyło się na ponad 10 meczach. Największa zaleta w stosunku do Fify, że da się tutaj zrobić takie akcje, które przypominają prawdziwy mecz, a nie jak w produkcji EA jakiś wynaturzony futbolowy ping-pong. 

 

Na razie gram z jakimiś randomami i jest fajnie, ale pewnie jak pojawią się lepsi graczy to zacznie się wku.rwianko, jednak póki co jest naprawdę spoko. Jedyne co wkurzające to w 70% zawsze na przeciwnika losuje mi PSG z Nejmarkiem w składzie. :/ 

Odnośnik do komentarza

Denerwuje mnie w tych Pesach to, że jak gram sobie taki puchar klubami na superstar to spoko dochodzę do finału. Ale w finale to już jakby komp grał tak że 2 poziomy wyżej. Jakieś akcje z dupy, po których zawsze pada bramka. Męczenia fchuj. Kiedyś w starych Pesach lepiej to było wyważone. Ale fakt w tej edycji 2021 można nawet coś zagrać prostopadłym podaniem i nawet czasem jakieś 1 na 1 wyjdzie. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...