Skocz do zawartości

PSX Extreme 278


Rekomendowane odpowiedzi

Plus jeden do priorytetowej wysyłki, ile tam więcej wyjdzie? Dycha, dwie, trzy? Chętnie dopłacę, bo do wygody człowiek szybko się przyzwyczaja i chętnie bym przedłużył, ale jak to będzie wyglądać tak jak do tej pory no to jednak hard pass.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Muszę powiedzieć że dział retro naprawdę teraz macie najlepszy wśród czasopism. Ciekawe co na to pixel niby oni mieli być retro ale wasze materiały o wiele lepsze od Pierdololo z wycieczek do doliny krzemowej Micza. Te materiały o salonach to jak cofnięcie się w czasie o 30 lat. Dziękuję za nie z całego serca panu Łukaszowi dajcie mu bonus za artykuły. Świetnie się czyta też Piechoty artykuły retro a i Komodo w tym numerze dał bardzo fajny artykuł. Publicystyka znowu top. Macie jej też zdecydowanie więcej od cda gdzie też publicystyka po zmianie właściciela wraca na dobre tory. Za to w pixelu jest coraz gorzej i te materiały naprawdę nie trafiają do mnie. Może to moja wina mam 34 lata i pamiętam amige, psx czy wczesne czasy pc. Atari czy zx to już nie moje czasy. Myślę że może pixel celuje w 40 + :D  

Felietony wszystkie bardzo mi się podobały w tym numerze. Najbardziej Walkiewicz i Koso.

 

Z artykułów które mi się nie podobały to ten o najstarszym zawodzie świata w grach. Nie wiem może to moje tylko zdanie ale za bardzo ogólnikowo i po łebkach. Dodatkowo wszystko z tego artykułu dawno wiedziałem.. No i zestawienie gier które nadchodzą. Wiecie dla mnie coś takiego to zapychacz miejsca gra i jedno zdanie o niej. Bez sensu lepiej wybrać kilka najlepszych gier które mają wyjść i lepiej je opisać a nie wszystko od a do z i z tylko napomknięciem co to.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Mam takie samo zdanie jak kolega wyżej, przyjemnie się czyta waszą publicystykę i to głównie dla mniej kupuję Psx Extreme. Podoba mi się też recenzowanie mniejszych gier tak jak kiedyś robiliście to w Man!aku. Tak wiem ,że to jest skopiowane z Famitsu ale w mojej ocenie to się sprawdza szczególnie w dzisiejszych czasach gdzie po rozgrywce mogę stwierdzić czy gra jest dla mnie. Jak dla mnie z recenzjami możecie skręcać w tą stronę a więcej miejsca poświęcać na publicystykę, wywiady czy zapowiedzi. 

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

To ja może dorzucę parę luźnych uwag na temat poprzedniego numeru.

 

Unikajcie rzeczy w rodzaju "Rozkład jazdy", bo tego typu zestawienia nadchodzących premier szybko się dezaktualizują. Zmieniają się platformy docelowe, zmieniają się terminy, często takie zestawienie jest już niewiarygodne w momencie publikacji. Papier nigdy nie dorówna Internetowi pod względem aktualności, więc lepiej poświęcić te strony na jakąś publicystykę/recenzje.

 

Świetny art o Tsubasie.

 

Kiepski art o prostytutkach. Jakiś bezosobowy. Mam wrażenie, że temat po prostu nie miał potencjału.

 

Piechota w Retro jest świetny (aż zatęskniłem za Virtua Fighter).

 

Zax odkrywa, że różnie twórcy mają różne wizje, które różnie trafiają do rożnych odbiorców. I porównuje open world do liniowej przygodówki. Po co? Najwyraźniej żeby pokazać wyższość jednej nad drugą. Ale przypominam, że dał 10/10 pierwszemu Śródziemiu, więc jakoś nie dziwi mnie, że w jego rankingu wygrywa openworld.

 

Marcellus umie tylko w zabarwienia polityczne.

 

Graczpospolita do wyjebania, a Mazzi to smutas i nudziarz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...