Skocz do zawartości

PSX Extreme 278


Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, _daras_ napisał:

 

A zawartość numeru jest podana przez Pereza w pierwszym poście i na ten temat można pogadać.

 

To jest co najwyżej spis treści, prawdziwą zawartość to sobie obczaisz dopiero jak dorwiesz numer w swojej łapska. Ale OK - super, że będzie Ohayo Nippon. Już się bałem, że jak raz dacie w zamian coś innego. 

 

Swoją drogą cos szybko ten numer się ukaże, dopiero co skończyłem czytać poprzedni numer a dzisiaj kupiłem obecny, a tu już zaraz następny. Kiedy ja to wszystko przerobię. :yuno:

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, _daras_ napisał:

 

Ale jaki jest sens dyskutować o okładce jak już Roger sto razy pisał jakie są powody umieszczania takich a nie innych. To już lepsza byłaby ankieta ładna/nieładna i koniec.

 

A zawartość numeru jest podana przez Pereza w pierwszym poście i na ten temat można pogadać.

 

Mnie takie narzekanie na okładki już śmieszy i tyle.

 

No ale ja rozumiem (podejrzewam, że reszta użytkowników też), dlaczego pojawiają się takie a nie inne okladki, ale to nie zmienia faktu, że są brzydkie i tyle. 

Odnośnik do komentarza

Wracając na chwilę do okładek (nie bijcie), nurtuje mnie jedna rzecz. Mnie osobiście zazwyczaj zwisa co na tej okładce się znajduje, więc trudno mi się zaangażować w dyskusję "fajna/niefajna", ale zauważyłem, że gdy ostatnio było ich do wyboru kilka (Final Fantasy), to opinie były raczej pozytywne.

Teraz mamy Avengersów i opinie są niemal jednoznacznie negatywne.

 

Tymczasem dla mnie (przypominam - osoby neutralnie nastawionej, która ma w pompce co jest na coverze) i te okładki, i tamte są właściwie takie same pod kątem "dizajnu" (w sensie - jest postać, jest tytuł i trochę napisów, wszystko poskładane na bazie arta przysłanego pewnie przez dystrybutora).

 

Do czego zmierzam - czy nie jest przypadkiem tak, że oceniając fajność okładki patrzy się przez pryzmat sympatii do gry, z której ten art pochodzi, a nie na faktyczny jej dizajn? W sensie tak naprawdę ocenia się grę, będącą motywem przewodnim, a nie okładkę samą w sobie. No bo jaka jest różnica między tymi "fajnymi" okładkami z FF, a tymi "niefajnymi" z Avengersami? :)

Odnośnik do komentarza

Nie, bo tamte artworki były zwyczajnie ładne (no, oprócz Barreta, bo umięśniony murzyn z wydziaraną łapą na okładce to jednak nie jest szczyt artyzmu xd), te są zwyczajnie brzydkie. Postaw obok siebie okładkę z Aeris i z tą Miss Marvel czy jak jej tam, pokaż losowej osobie i zapytaj, która jej się bardziej podoba.

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.09.2020 o 09:44, grzybiarz napisał:

PS Właśnie zassałem pdfa z nowym numerem

Hej a u mnie nie ma pdfa. Zalogowałem się właśnie, prawilnie w dzień premiery, biorę ostatni a tu 277... :(

Przerwa techniczna czy prenumeratorzy jak zwykle opóźnieni? ;)

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Tokugawa1982 napisał:

Hej, gdzie recenzja Commandosa2?

 

 

Z recencji: "Jako że Commandos 2: HD Remaster sprzedawane jest w pakiecie z Praetorians HD, w tym miejscu miała się pojawić recenzja obu odświeżonych produkcji sprzed ponad 15 lat. Pierwsza okazała się jednak przed premierą tak zabugowana, że niemożliwe jest nawet zaliczenie misji treningowej na PS4. Dlatego ograniczamy się do testu „rzymskiego” RTS-a stworzonego przez Pyro Studios/Torus Games."

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...