Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe (seriale) - Disney+


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że nie ma sensu tworzyć osobnego tematu per nowy serial marvela. 

 

Wandavision zadebiutuje 15.01.2021.

 

W przyszłym na pewno Falcon and the Winter Soldier oraz Loki.

W planach: Hawkeye, Ms. Marvel, Moon Knight i She-Hulk.

Edytowane przez MBeniek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nigdzie nie napisałem, ani nigdzie nie było mowy o tym, że Wanda nie żyje. Kobita na trailerze to dla mnie jakiś random grany przez Kathryn Hahn.

Spoiler

Są ploty, że cały serial jest "wymysłem" Wandy, gdzie ona sobie roi scenariusze szczęśliwego życia z sex-robotem. Dlatego są przeskoki pomiędzy dekadami, konwencja sztampowego sit-com'u itd.

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, flavio napisał:

Z tego co wyczytałem serial dzieje się po wydarzeniach z endgame.

No też przed chwilą tak przeczytałem.

 

12 godzin temu, Shankor napisał:

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Są ploty, że cały serial jest "wymysłem" Wandy, gdzie ona sobie roi scenariusze szczęśliwego życia z sex-robotem. Dlatego są przeskoki pomiędzy dekadami, konwencja sztampowego sit-com'u itd.

 

Raczej dokładnie tak ma być. A

Spoiler

"Przeskoki" mają się pojawiać gdy pojawi się jakaś niespójność w jej świecie. Jak np. te "niewygodne" pytania w zwiastunie, na które nie wie jak odpowiedzieć.

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

 

Jest ok chociaż pachnie mi to niesprecyzowanym planem, ot wypuśćmy 1 sezon, zobaczmy co będzie.

Spoiler

No i z tego co wyczytałem ruda kopie dupę Zemo by przejąć Hydrę :/ 

Mimo wszystko i tak najbliżej do Winter Soldiera (bliżej już chyba nie będzie).

 

 

 

Tim Roth wraca :fsg:

 

 

A tak jeszcze zapowiedziano adaptację Secret Invasion, Armor Wars i Ironheart

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Naprawdę czuć cholerny rozmach w tych serialach, widać, że realizacja będzie stała na wysokim poziomie. Zanosi się na to, że co ok 2-3 miesiące będą wypuszczali kolejne seriale, robi się ciekawie. Dobrze, że COVID nie ma wpływu na D+ bo byśmy musieli na to czekać i czekać jeszcze. Na ten moment czekam chyba najbardziej na Lokiego, wydaje się najciekawszy pod kątem fabularnym. Wiadomo Vandę obejrzy się z ciekawości plus głównie dla Liz Olsen, a Falcon zanosi się na niezłego akcyjniaka.

 

P.S Roth pozamiata, czuję to.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...