Skocz do zawartości

Słuchawki do PS5


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kufir
Godzinę temu, Figuś napisał:

Albo coś zakłóca sygnał, albo masz walniętą sztukę, ja w słuchawkach mogę iść do kuchni gdzie przez trzy ściany idzie sygnał w tym jedna nośna i normalnie dźwięk z gry i party jest w słuchawkach

 

Mam USB podpięte w PS5 z tyłu. A ona schowana jest za szafką. Gdy podpinam USB z przodu zasięg jest zdecydowanie większy...

Odnośnik do komentarza
Gość kufir
1 minutę temu, Figuś napisał:

To podepnij z przodu, po co blokować szybszy port z tyłu konsoli i żeby się jeszcze niepotrzebnie nagrzewał przy wylocie ciepłego powietrza. Ten na przodzie jest właśnie z myślą o donglu do słuchawek i ładowaniu padów.

 

Z przodu podpinam kierownice

Odnośnik do komentarza
Gość kufir
9 minut temu, Figuś napisał:

Z przodu masz dwa wejścia, kup przejściówkę z USB-C na usb-a i problem rozwiązany

 

Dobry pomysł, dzięki, Tylko potrzebuje przejciówkę z USb A na USB C (z mniejszego na wiekszy)

Odnośnik do komentarza

Ja Pulsy jednak zwróciłem wczoraj do sklepu, bo mikrfon jest tragiczny, i zostałem przy Siberiach 800. Ciężko coś kupić lepszego od nich aktualnie poza Arctis Wirelless Pro ale bez przesady nie będę płacił 1500zł za niewiele lepszą jakość dźwięku. Polecam Siberie 800/840. Często można dostać powystawowe jeszcze za niecałe 500zł albo tak jak ja kupić używki za 350zł i cieszyć się porządnym sprzętem. Arctisy 7 mają chyba te same przetworniki, ale brak boxa z EQ na minus.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A ja przesiadlem sie na pulsy z hyperx cloud stinger i ziomki na czacie mowia ze mnie duzo lepiej słuchać. A dodatkowo, ze nie słychac zadnych szumow ani halasow z tła. Jedynie bateria troche krotko trzyma no i sa dla mnie mniej wygodne od hyperxów. Po ponad godzince grania musze robic chwile przerwy bo uciskaja mi troche na małżowiny uszne, gdzie w hyperxach moglem siedziec nawet 5 h bez przerwy i zapominalem ze mam sluchawki na glowie. Jest wypuszczony przez hyper x model stinger core wireless dedykowany do ps5 i w cenie podobnej do pulsów, ale aktualnie nie do kupienia. Pulsy bym ocenil tak 3/5.

Odnośnik do komentarza

jak nie przeszkadzają wam kable to polecam Sennheiser PC38X prze zajebiste słuchawki, natomiast bezprzewodowe to imo dużo lepszym wyborem będą HyperX Cloud Flight lub Flight S niż Arctisy, bateria trzyma 30h i grają moim zdaniem lepiej niż Arctisy. Największym plusem Arctis 7x ze grają z każdym możliwym sprzętem i to jest świetny ficzer

 

a z premium to ponoc Audeze Penrose / Penrose X ale kosztują prawie tyle co konsola xD btw wersja Penrose X działa z każdym możliwym sprzętem 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich. Mam pytanie do użytkowników słuchawek Siberia 840. Podłączyłem je do PS5 po USB, ustawiłem na stacji PS4 i wszystko super działa. Konsola sama wykryła słuchawki i odpowiednio je nazwała. Tylko pytanie mam czy da się jakoś ustawić, że gdy wyłączę słuchawki przyciskiem na nich to żeby konsola automatycznie "przeszła" na głośniki tv? Póki co mam tak, że nawet jeśli wyłączę słuchawki to nadal w konsoli są one ustawione jako urządzenie do odtwarzania dźwięku. Niby jest ustawione na automatyczny wybór ale konsola sama tak jakby nie wykrywa, że po wyłączeniu słuchawek trzeba przeskoczyć na głośniki tv. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza

Panowie mam ok. 1000-1300zl luźnych na wydanie. 

Chcę kupić jakieś słuchawki ale nie koniecznie chcę całą kwotę na nie wydać. 

Raczej zdecyduję się na Sony Pulsy 3D bo do tych 500 zeta mogę wydać na słuchawki, a więcej na model Syberii 800/840 to jakoś nie koniecznie. 

Ale... otóż wpadł mi do głowy pomysł że może lepiej jakieś głośniki? 

Może Edifier R2750 są za ok. tysiaka, a może jakiś soundbar? 

Co o tym sądzicie? 

Coś może innego byście doradzili? 

 

Odnośnik do komentarza

Jakoś używanych nie lubię rzeczy zbytnio... 

A że większej kasy jak 500 złociszy to szkoda mi już na słuchawki wydać to kupiłem nowe Pulse 3D od Sony. 

Słuchawki mam od wczoraj, pogiercowałem na nich i na razie wrażenia na OK. 

Może z kapci nie wyrywają ale za te pieniądze są do przyjęcia. 

Przede wszystkim są lekkie i dobrze dopasowane, grając kilka godzin w CoD'a nie miałem efektu że zaczęły mnie boleć uszy bo coś tam dociskało czy przeszkadzało w ich budowie. A to już duży plus, bo kiedyś miałem przy Xboxie One X jakieś Razery za 1200zl i po godzinie już bul uszu... 

Pozycjonowanie dzięku także na duży, nawet bardzo duży plus! Szczerze to nawet nie spodziewałem się że dadzą tak sobie radę. W COD'zie słyszę dokładnie z której strony z dużą dokładnością ktoś do mnie się zbliża także rewelacja! 

Co zaś tyczy się dźwięku to owszem mógł by być ciut lepszy, ale w tych pieniądzach naprawdę jest DOBRY! 

Czekam jedynie na jakiś upgrade jak np. było że słuchawkami przy PS4 że można było sobie odpalić program do słuchawek i ręcznie pozmieniać np. poszczególną barwę dźwięku lub skorzystać z gotowców do danej gry. Tego mi tu bardzo brakuje ale może Sony jakąś łatkę w przyszłości wypuści. 

Jedynie to na samym początku jak założyłem pierwszy raz słuchawki to miałem wrażenie że mogły by być ciut głośniejsze... To taki malutenki ich mankament lub minus... 

Jednak czym dłużej grałem w CoD'a to zrozumiałem że ich głośność jest w zasadzie w porządku. Bo podczas wystrzałów z pistoletu lub wybuchów granatów jest dostatecznie głośno lub nawet bardzo głośno. A każde zwiększenie tej głośności wpływało by już na przesterowanie dźwięku więc myślę że nie ma się co czepiać i marudzić... 

Krótko mówiąc jeśli ktoś szuka przyzwoitych, bezprzewodowych słuchawek do swojej PS5 za cirka ok. 500zł to niech długo się nie zastanawia bo myślę że się nie zawiedzie. 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Gość kufir
6 minut temu, maxoffe napisał:

Jedynie to na samym początku jak założyłem pierwszy raz słuchawki to miałem wrażenie że mogły by być ciut głośniejsze... To taki malutenki ich mankament lub minus... 
 

 

Ustaw sobie głosność 100 % na gre. Fabrycznie masz 50 % Czat i 50 % gra. Wtedy będzie sporo głośniej i będziesz przyciszać  słuchawki. ;)

Odnośnik do komentarza

Mam na 100%, zrobiłem to od razu... :-) 

 

PS. Chciałem trochę sprostować moją poprzednią wypowiedź. 

Otóż gdy pierwszy raz testowałem słuchawki napisałem że są ciuteńkę za ciche. 

Otóż po wczorajszej kilku godzinnej sesji w CoD'a mogę z czystym sumieniem stwierdzić że głośność słuchawek jest jak najbardziej w porządku! 

Po tych kilku godzinach ciągłych strzałów i wybuchów zacząłem nagle je ściszać bo chciało mi łeb rozsadzić... :-) 

Nie wiem czy po prostu słuchawki mówiąc potocznie się "dotarły" czy podczas tego pierwszego razu, gdy je założyłem byłem za bardzo pijany. Ale jedno jest pewne, że poziom głośności jest dla mnie wystarczający i z tego powodu nie mam już nic im do zarzucenia. 

Edytowane przez maxoffe
Odnośnik do komentarza

Witam;) mam pytanko ma ktoś z was moze goldy ps4 headset (2018r) bo mam problem. Ładuje je  normalnie w trybie spoczynku, nie ma wogóle kropki która się wyświetla podczas ładowania.Zaś pad,normalnie się ładuję nawet podłączyłem swoje słuchawki  nauszne i normalnie ładują się. Porty, usb podkreslam ustawione są na zawsze. Fabryczne, robiłem i po 1 fabrycznych o dziwo, jak dałem tryb spoczynku, kropka jest zaś pózniej jej wogóle, nie było 3 razy fabryczne,robiłem i kropka się pojawiała podczas drugiej próby ładowania jej nie było. ;// Dziwny przypadek,myśle czyby nie zmieniać na pulsy 3d. Niedalekiej przeszłosci.

 

Edytowane przez Devils1100
Odnośnik do komentarza
W dniu 26.03.2021 o 10:47, chodznaspacer napisał:

Czy po podłączeniu słuchawek do pada jestem w stanie usłyszeć te wszystkie bajery 3D? Czy muszę koniecznie bulić za coś typowo gamingowego? Obecnie korzystam z senneheiser HD25. 

Nie mam pewności ale raczej tak, bo w Menu konsoli możesz załączyć lub wyłączyć dźwięk 3D.

Także to konsola generuje 3D, a nie słuchawki. 

Jednak nie używam słuchawek podpiętych do pada gdyż mam bezprzewodowe Pulse 3D i po załączeniu / wyłączeniu opcji 3D słychać różnicę. 

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, maxoffe napisał:

Nie mam pewności ale raczej tak, bo w Menu konsoli możesz załączyć lub wyłączyć dźwięk 3D.

Także to konsola generuje 3D, a nie słuchawki. 

Jednak nie używam słuchawek podpiętych do pada gdyż mam bezprzewodowe Pulse 3D i po załączeniu / wyłączeniu opcji 3D słychać różnicę. 

Dzięki, wczoraj akurat trafiłem na jakąś informacje że 3D działa także po podpięciu słuchawek do pada. 3D psuje trochę zabawę w grach z PS4, przynajmniej zauważyłem to w Arctisach 7p grając w GoC. Może to subiektywne uczucie ale po wyłączeniu funkcji 3D jest znacznie lepiej. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, chodznaspacer napisał:

Dzięki, wczoraj akurat trafiłem na jakąś informacje że 3D działa także po podpięciu słuchawek do pada. 3D psuje trochę zabawę w grach z PS4, przynajmniej zauważyłem to w Arctisach 7p grając w GoC. Może to subiektywne uczucie ale po wyłączeniu funkcji 3D jest znacznie lepiej. 

Mi akurat na odwrót. 

Bardziej pasuje dźwięk 3D w grach, a używam Sony Pulse 3D.

No ale odczucia dźwiękowe każdy odbiera inaczej także nie ma co się z tym spierać :-) 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
6 godzin temu, ginn napisał:

Panowie, jeżeli gramy na słuchawkach (Pulsy) to wyjście audio powinienem ustawić na PCM, czy Bitstream? Jakie są różnice?

Google czytał? 

https://www.google.com/search?q=pcm+vs+bitstream+pulse+3d&client=ms-android-huawei-rev1&ei=bW9vYJsI6cGXBO3ti5gC&oq=pcm+vs+bitstream+pulse+3d&gs_lcp=ChNtb2JpbGUtZ3dzLXdpei1zZXJwEAMyBQgAEM0CMgUIABDNAjoECAAQRzoECAAQEzoICAAQFhAeEBM6BQghEKABUJUSWIU2YMU5aABwAXgAgAGhAYgB-AiSAQMwLjmYAQCgAQHIAQjAAQE&sclient=mobile-gws-wiz-serp

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...