Skocz do zawartości

Szukam Tytułu Gry


Wtyku

Rekomendowane odpowiedzi

Kur.wa ale missunderstood. @Roziwybacz ale nie zauważyłem Twojego wrzutu bo wszedłem w temat z powiadomienia od Czoperra który zacytował i wrzucił Cowboy Kid. I to co pisałem później to odnosiłem do Cowboy Kid. Dopiero teraz cofnąłem i zobaczyłem że wrzuciłeś Lone Ranger i to właśnie było yebane Lone Ranger. Wszystko się zgadza to ta gierka!!!. Dziękówa - dzisiaj szukam do pogrania. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Szukam tytułu gry. Bijatyka w stylu Street Fighter 2. Nie wiele pamiętam na jej temat, ale główną cechą było to, że na początku wybierało się sposób "rozliczania życia". Można było wybrać opcję normalną, że każdy miał swój pasek życia i grało się do dwóch wygranych rund, lub taką, że życie było wspólne w formie jednego połączonego paska i jak się biło przeciwnika, to Twoja część paskq się powiększała a przeciwnika pomniejszała a w przypadku przegranej była taka opcja, że mogłeś się ocucić z pewną ilością życia i dalej grać i próbować przechylić szalę na swoją stronę. Na pewno była tam taka postać w stylu Bruca Lee, która miała specjalny atak coś w stylu kosy Guilea ze SF2 i pojawiała się wtedy wokół tej postaci grafika żółtego smoka. Był też tam taki pirat co chyba z małpą razem się poruszał. Ktoś coś wie na ten temat może? Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
32 minutes ago, AgentTomek1982 said:

Szukam tytułu gry. Bijatyka w stylu Street Fighter 2. Nie wiele pamiętam na jej temat, ale główną cechą było to, że na początku wybierało się sposób "rozliczania życia". Można było wybrać opcję normalną, że każdy miał swój pasek życia i grało się do dwóch wygranych rund, lub taką, że życie było wspólne w formie jednego połączonego paska i jak się biło przeciwnika, to Twoja część paskq się powiększała a przeciwnika pomniejszała a w przypadku przegranej była taka opcja, że mogłeś się ocucić z pewną ilością życia i dalej grać i próbować przechylić szalę na swoją stronę. Na pewno była tam taka postać w stylu Bruca Lee, która miała specjalny atak coś w stylu kosy Guilea ze SF2 i pojawiała się wtedy wokół tej postaci grafika żółtego smoka. Był też tam taki pirat co chyba z małpą razem się poruszał. Ktoś coś wie na ten temat może? Będę wdzięczny za pomoc.

 

Na jaki system? 

24 minutes ago, łom said:

World Heroes?

bruce-lee-world-heroes.jpg?q=50&fit=crop

 

https://youtu.be/ys8q4lMZCq8

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Witam.Szukam gry z automatów.Byla ona w pierwszym wozie Drzymały w moim mieście.Staly tam automaty z Moon patrol,Polaris,Double dragon,Asteroid,Gyruss,Robocop.Gra w tematyce Karnov,Rastan,Rygar,Nastar,ale to raczej żadna z nich,musiała być wydana trochę wcześniej od nich (1982-1986).Mówiliśmy na nią He man,chodziło się wojownikiem z mieczem chyba,jedyne co pamiętam to to, że wrogami na początku były turlające się ślimaki lub to turlał się główny bohater.kolorystyka była biało fioletowa,ale pamięć może płatać figla po tylu latach.Przeszukalem katalog mame,znalazłem już chyba wszystkie gry z tamtych czasów w ktore grałem(Xaind sleena,Devil World,Guardians od the Hood,Iron horse)ale została jeszcze ta jedna,ktoś coś pamięta?

Edytowane przez Robert j258
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Golden Axe odpada,tamta gra byla tylko na jednego gracza.zreszto to byłoby zbyt oczywiste .Nad trojanem też się już zastanawiałem i być może to jest to.najbardziej zapamiętałem turlajacych się przeciwników.kolorystyka na monitorze w polskim przechodzonym automacie też pewnie się różniła,a reszta szczegolow przez lata się zatarla albo myli z innymi grami.to była pierwsza gra w którą grałem na automatach.dziekuje bardzo .koledzy za podpowiedzi 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...