Jump to content

Szukam Tytułu Gry


Wtyku

Recommended Posts

Witam,

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tytułem pewnej gry, w którą wprawdzie nie grałem jako dzieciak, ale bardzo mi się podobała. Była na tyle fajna, że automat był ciągle zajęty przez starszych.

W grze sterowało się postacią i szło się ciągle w prawo po jakimś zamku, czy lochu. Bohater był wyposażony w zbroję i tarczę. Pamiętam, że po trafieniu części tej zbroi odpadały. Tarcza służyła do obrony przez strzałami. Myślę, że postać była kobietą, a grafika była w palecie niebiesko - szarej. To tyle co przetrwało w pamięci przez 30 lat :) Czy możecie pomóc w rozszyfrowaniu tytułu?

Pozdraiwam

Maciek

Link to comment
 • Replies 16
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

 • 1 year later...

Szukam nazwy gry z okresu Vastar, Iron Horse, Kung Fu Master.

Gra platformówka, polegała na sterowaniu parką (chłopiec i dziewczynka), które strzelały w górę gwiazdkami, unicestwiając po drodze moby.

Zaczynało się na plaży, zaraz potem wchodziło się na morze, gdzie pływały  płetwy rekinów, a na kamieniach siedziały żaby strzelające kulkami, potem był las krasnali, które rozglądały się, a potem zwijały w czapkę i leciały na ciebie, był też taki boss, którego dało się zabić dopiero jak roztłaczał się z głową, którą cie atakował - w tle midi thiller M. Jacksona.

Później już nie pamiętam, ale szło się też przez szachownicę, na której przesuwały się figury, a jak się jakaś zaświeciła, to się nabijało mnóstwo punktów.

Bardzo mi zależy na znalezieniu tej gry, gdyż intensywnie szukam jej już od ok. 20 lat i nie mogę znaleźć. Z góry dziękuje za pomoc

 

Link to comment
 • 4 weeks later...

Witam,

pomocy :) poszukuję tytułu gry na automat arcade. Gra podobna do Zybex-a, pamiętam że rozpoczynało się ją wylatując jakby z opancerzonej skrzyni do góry :)

Może ktoś coś będzie kojarzył. Przeglądam różne strony ale nie moge się na nią natknąć :(  Z góry dziękuję za pomoc 

Link to comment
W dniu 16.12.2020 o 13:35, rurski napisał:

Witam,

pomocy :) poszukuję tytułu gry na automat arcade. Gra podobna do Zybex-a, pamiętam że rozpoczynało się ją wylatując jakby z opancerzonej skrzyni do góry :)

Może ktoś coś będzie kojarzył. Przeglądam różne strony ale nie moge się na nią natknąć :( Z góry dziękuję za pomoc 

MagMax?

Link to comment
 • 1 year later...

Witam poszukuje tytułu gry salonowej, lata 80te. Gra polegała na tym że z lewej strony ekranu latałeś góra, dół, przód tył "komandosem" bo tak wszyscy nazywali ta gre. Strzelało się do ptaków itp. wylatujących z prawej strony...... Tyle pamiętam. Za pomoc serdecznie dziękuję 

Link to comment
 • 3 weeks later...

Nie wiem czy dobry dział ale szukam tytułu gierki gdzie jezdzilo się autami które wyglądały jak dinozaury, miały power upy i ogólnie pamiętam, że się w to zagrywałem ale nie mam pojęcia jak to się nazywało. Gralem chyba w to na pc lub psx w latach 00'. 

Przeszukałem prawie cały internet ale nie znalazłem nazwy, może ktoś pamięta z forumka tego sztosa? 

Link to comment
29 minut temu, łom napisał:

Może SCARS? Tylko tu nie ma dinozaurów.

 

 

O dzięki, to rzeczywiście to. Najbardziej zapamiętałem to podium po wyścigu. 

Nie wiem dlaczego zakodowało mi się to jako dinozaury. Tego nosorożca to sobie wymyśliłem jako dziecko, że to triceratops :yao:

Edited by oFi
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.