Skocz do zawartości

Szukam Tytułu Gry


Wtyku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tytułem pewnej gry, w którą wprawdzie nie grałem jako dzieciak, ale bardzo mi się podobała. Była na tyle fajna, że automat był ciągle zajęty przez starszych.

W grze sterowało się postacią i szło się ciągle w prawo po jakimś zamku, czy lochu. Bohater był wyposażony w zbroję i tarczę. Pamiętam, że po trafieniu części tej zbroi odpadały. Tarcza służyła do obrony przez strzałami. Myślę, że postać była kobietą, a grafika była w palecie niebiesko - szarej. To tyle co przetrwało w pamięci przez 30 lat :) Czy możecie pomóc w rozszyfrowaniu tytułu?

Pozdraiwam

Maciek

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Szukam nazwy gry z okresu Vastar, Iron Horse, Kung Fu Master.

Gra platformówka, polegała na sterowaniu parką (chłopiec i dziewczynka), które strzelały w górę gwiazdkami, unicestwiając po drodze moby.

Zaczynało się na plaży, zaraz potem wchodziło się na morze, gdzie pływały  płetwy rekinów, a na kamieniach siedziały żaby strzelające kulkami, potem był las krasnali, które rozglądały się, a potem zwijały w czapkę i leciały na ciebie, był też taki boss, którego dało się zabić dopiero jak roztłaczał się z głową, którą cie atakował - w tle midi thiller M. Jacksona.

Później już nie pamiętam, ale szło się też przez szachownicę, na której przesuwały się figury, a jak się jakaś zaświeciła, to się nabijało mnóstwo punktów.

Bardzo mi zależy na znalezieniu tej gry, gdyż intensywnie szukam jej już od ok. 20 lat i nie mogę znaleźć. Z góry dziękuje za pomoc

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Witam,

pomocy :) poszukuję tytułu gry na automat arcade. Gra podobna do Zybex-a, pamiętam że rozpoczynało się ją wylatując jakby z opancerzonej skrzyni do góry :)

Może ktoś coś będzie kojarzył. Przeglądam różne strony ale nie moge się na nią natknąć :(  Z góry dziękuję za pomoc 

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.12.2020 o 13:35, rurski napisał:

Witam,

pomocy :) poszukuję tytułu gry na automat arcade. Gra podobna do Zybex-a, pamiętam że rozpoczynało się ją wylatując jakby z opancerzonej skrzyni do góry :)

Może ktoś coś będzie kojarzył. Przeglądam różne strony ale nie moge się na nią natknąć :( Z góry dziękuję za pomoc 

MagMax?

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...

Nie wiem czy dobry dział ale szukam tytułu gierki gdzie jezdzilo się autami które wyglądały jak dinozaury, miały power upy i ogólnie pamiętam, że się w to zagrywałem ale nie mam pojęcia jak to się nazywało. Gralem chyba w to na pc lub psx w latach 00'. 

Przeszukałem prawie cały internet ale nie znalazłem nazwy, może ktoś pamięta z forumka tego sztosa? 

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, łom napisał:

Może SCARS? Tylko tu nie ma dinozaurów.

 

 

O dzięki, to rzeczywiście to. Najbardziej zapamiętałem to podium po wyścigu. 

Nie wiem dlaczego zakodowało mi się to jako dinozaury. Tego nosorożca to sobie wymyśliłem jako dziecko, że to triceratops :yao:

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Szukam gierki z Pegasusa. Była to gierka o kowboje na dzikim zachodzie. Chodziło się po miasteczkach, strzelało z rewolweru, wykonywało różne zadania. Kamera w tej grze była różna bo raz widziałeś pod kątem z góry jak chodziło się po mieście, innym razem widok z boku jak się biegało po skałach a innym razem jak wszedło się do jakiejś jaskini to pzeskakiwało na widok fpp i strzelało się z tego pistoletu na podczerwień. Więcej szczegółów nie pamiętam ale grałem w to długo, było trudno i mi się bardzo podobało. Nie wiem czemu zapomniałem tytuł bo raczej wiele z tamtej epoki w głowie mi zostało. Chętnie bym sobie odświeżył albo przynajmniej na YT zobaczył. 

Edytowane przez LiŚciu
Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, LiŚciu said:

Szukam gierki z Pegasusa. Była to gierka o kowboje na dzikim zachodzie. Chodziło się po miasteczkach, strzelało z rewolweru, wykonywało różne zadania. Kamera w tej grze była różna bo raz widziałeś pod kątem z góry jak chodziło się po mieście, innym razem widok z boku jak się biegało po skałach a innym razem jak wszedło się do jakiejś jaskini to pzeskakiwało na widok fpp i strzelało się z tego pistoletu na podczerwień. Więcej szczegółów nie pamiętam ale grałem w to długo, było trudno i mi się bardzo podobało. Nie wiem czemu zapomniałem tytuł bo raczej wiele z tamtej epoki w głowie mi zostało. Chętnie bym sobie odświeżył albo przynajmniej na YT zobaczył. 

 

 

?

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, LiŚciu napisał:

Nie, to nie ta gierka. Na pewno. Pamiętam jeszcze że charakterystyczne było to że jak strzelałeś to w rogu ekranu był bębenek od rewolweru który widać było jak się opróżniał podczas strzelania. 

Jest bębenek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...