Jump to content

Szukam Tytułu Gry


Wtyku

Recommended Posts

Witam,

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tytułem pewnej gry, w którą wprawdzie nie grałem jako dzieciak, ale bardzo mi się podobała. Była na tyle fajna, że automat był ciągle zajęty przez starszych.

W grze sterowało się postacią i szło się ciągle w prawo po jakimś zamku, czy lochu. Bohater był wyposażony w zbroję i tarczę. Pamiętam, że po trafieniu części tej zbroi odpadały. Tarcza służyła do obrony przez strzałami. Myślę, że postać była kobietą, a grafika była w palecie niebiesko - szarej. To tyle co przetrwało w pamięci przez 30 lat :) Czy możecie pomóc w rozszyfrowaniu tytułu?

Pozdraiwam

Maciek

Link to comment
  • Replies 10
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 1 year later...

Szukam nazwy gry z okresu Vastar, Iron Horse, Kung Fu Master.

Gra platformówka, polegała na sterowaniu parką (chłopiec i dziewczynka), które strzelały w górę gwiazdkami, unicestwiając po drodze moby.

Zaczynało się na plaży, zaraz potem wchodziło się na morze, gdzie pływały  płetwy rekinów, a na kamieniach siedziały żaby strzelające kulkami, potem był las krasnali, które rozglądały się, a potem zwijały w czapkę i leciały na ciebie, był też taki boss, którego dało się zabić dopiero jak roztłaczał się z głową, którą cie atakował - w tle midi thiller M. Jacksona.

Później już nie pamiętam, ale szło się też przez szachownicę, na której przesuwały się figury, a jak się jakaś zaświeciła, to się nabijało mnóstwo punktów.

Bardzo mi zależy na znalezieniu tej gry, gdyż intensywnie szukam jej już od ok. 20 lat i nie mogę znaleźć. Z góry dziękuje za pomoc

 

Link to comment
  • 4 weeks later...

Witam,

pomocy :) poszukuję tytułu gry na automat arcade. Gra podobna do Zybex-a, pamiętam że rozpoczynało się ją wylatując jakby z opancerzonej skrzyni do góry :)

Może ktoś coś będzie kojarzył. Przeglądam różne strony ale nie moge się na nią natknąć :(  Z góry dziękuję za pomoc 

Link to comment
W dniu 16.12.2020 o 13:35, rurski napisał:

Witam,

pomocy :) poszukuję tytułu gry na automat arcade. Gra podobna do Zybex-a, pamiętam że rozpoczynało się ją wylatując jakby z opancerzonej skrzyni do góry :)

Może ktoś coś będzie kojarzył. Przeglądam różne strony ale nie moge się na nią natknąć :( Z góry dziękuję za pomoc 

MagMax?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.