Skocz do zawartości

Astro's Playroom


l33t

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie gra petarda. Tak jak niektórzy pisali wcześniej, sceptycznie podchodziłem do tej gry. Przypomniały mi się czasy Mario 64 na Nintendo, lub Raymana Legends gdzie za wszelka cenę chciałem przejść wszystkie plansze na 100%.

Fajne wprowadzenie do nowej generacji, ukazując możliwości nowego pada. Nic tylko czekać na kontynuacje, bo potencjał jest spory.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Grę skończyłem i przede mną jeszcze zrobienie jej na 100%. Kapitalny tytuł, mający jedną wadę, że jest dość krótki. Pokazówka pada, świetny klimat, super pomysły, no naprawdę majstersztyk! Cieszy, że Sony zapewnia ten tytuł każdemu za free. Co ciekawe, mojej drugiej połówce podoba się nawet trochę bardziej niż Sackboy. Ja tylko mam nadzieję, że zrobią Astro jakiś pełnoprawny tytuł. Przydałby się jeszcze jakiś sensowny coop i byłby to tytuł kompletny. Gra się w to jeszcze lepiej niż się coś z tego widziało lub czytało o samej grze. Czapki z głów dla twórców!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dobra skończyłem to cudo na 100%. Platyny nie robię, ponieważ nie chce mi się robić niektórych głupich czynności.

Może jeszcze posiedzę nad czasówkami. Wszystkie robiłem tylko jedno przejście, a i tak widzę jestem top4 znajomych (i forumka) :problem:

 

Zajebista gra i poproszę o więcej. Dziękuje Panie Sony, że robisz od czasu do czasu takie gierki.  

Odnośnik do komentarza

Nie ma co porównywać, dziś zacząłem astro na swojej konsoli i po 2h mam wymaxowane równo pół gry.
Pewnie platyna wpadnie koło 5 gdzie na vr platyna zajęła mi około 20h.
Więcej światów większa różnorodność duuuzo więcej gadżetów bossów wyzwań itd.
Nie ma porównania.
Tak czy siak gra się bdb jest ten sam klimacik muzyczka.
Mimo wszystko trochę czuję jakbym się cofnął generację do tyłu, niby 4k 60fps, ale jednak te levele rozmach i WIELKOŚC na vr są nie do opisania.


Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

No tak nie do końca, chodzi mi o to ze na vr każdy level to osobny motyw inny klimat itd.
Od baśniowych lev np. ten co z ziarnka fasoli wyrasta giga drzewo i się wspinamy po samurajów, "mroczne" z duchami, plac budowy itd.
Tutaj trochę tak nijak, wiadomo ze tu motywem przewodnim jest dziedzictwo Sony.
Czuć że to demo bo za dużo rzeczy nackane, co chwilę zmiana tematu w małej zawartości pewnie aby pokazać możliwość pada.
Są lev lepsze i gorsze, np. ten ssd w kosmosie jest fajnie pomyślany od początku do końca spójny, o to mi chodzi.

Dużo więcej można wycisnąć z tej gry, może kiedyś zrobią pełnoprawną część na ps5

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza

Wpadła platyna.
Co do czasowek to nie chce mi się tego masterowac, nie mam motywacji.
Zwłaszcza te mini gierki małpa kula upierdliwe, te sterowanie nie jest idealne.
Czasy owszem widziałem że po 10sec lepsze ale domyślam się że są myki skróty itd.
Kwestia obadania na yt i wprowadzenia e życie.
Mi się już nie chcę, chyba wolę paczki dostarczać Samem Porterem i powalczyć o platynę w hołdzie prorokowi Kojimie smile.gif

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Przyłączam się do zachwytów nad tą perełką.

Odpaliłem ją głównie z ciekawości, z zamiarem wywalenia z dysku, na którym wiecznie mało miejsca, ale wsiąkłem jak szalony i gierka stargała mnie nostalgicznie jak mało co. Jestem z PS od czasów PSX, więc ilość nawiązań i smaczków wrzucały mega banana na twarz nonstop. Te robociki odgrywające role z największych hitów na przestrzeni kolejnych generacji to prawdziwy majstersztyk.

Przy okazji wspaniała demonstracja możliwości jakie preferuje Dual Sense i hespanic feet back :banderas:

Gra przywodziła mi cały czas na myśl klasyka, którego Remake bym bardzo chciał ujrzeć na nowej generacji w takiej oprawie

 

Gex 3: Deep Cover Gecko - Wikipedia

Ależ to miało by potencjał, biorąc pod uwagę ile filmów i gier wyszło na przestrzeni ostatnich 20 lat, do których można by tutaj nawiązywać :obama:.

 

No i najlepszy banger w grze (a remix który wlatuje gdy śmigamy w kostiumie małpy - zayebistość) :music:

 

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...