Skocz do zawartości

Astro's Playroom


l33t

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, jak pisałem w ogólnym temacie, od samego uruchomienia gry zacieszałem jak dziecko. Astrobot jest świetną postacią i oferuje mega nostalgiczna przygodę. Masa nawiązań do różnych gier ze wszystkich konsol PlayStation, świetna muzyka czy przyjemny gameplay to coś co powinien sprawdzić każdy posiadacz PS5. Wykorzystanie DualSense w tym tytule to piękny pokaz możliwości pada.

Oprócz standardowej przygody są też czasówki, w których możemy rywalizować ze znajomymi. Także jakby ktoś chciał się spróbować niech daje znać na PSN.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mnie ten astro bot nie porwał.
Owszem fajna platformówka dobrze wykorzystuje pada itd ale ogólnie nie poczułem nowej jakości.
Może dlatego że zplatynowalem astro na VR i tam to był opad kopary nie z tej ziemi.
Każdy level czy boss urywał doope, tutaj tego nie poczułem.
Nadal jedyna gra która chce ograć na ps5 to DMS.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

na pokazanie familii o co chodzi z tym padem idealna opcja

 

też nie byłem zszokowany nowościami gameplayowymi bo znałem je z Astro VR ale wykorzystanie haptyków i triggerów jest najlepsze własnie tu, Spider i Demonsy nie mają nawet 10% tego, może CoD jeszcze robi 

 

a jak tam łamanie oporu triggera w tej maszynie do łapania kulek? :banana-santa:to był ten moment, który mnie zmiótł z planszy

no i trudno się nie uśmiechnąć na te znajdźki 

 

I understood that reference - GIF on Imgur

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

Tez moge napisac tylko pozytywne rzeczy odnosnie tej gierki, super ze jest za darmo bo moglaby rownie dobrze pare groszy kosztowac i bylaby tego wowczas tez warta. Momentami przypominala mi w niektorych segmentach nowego Mariana Oddyssey (szczegolnie etap na plazy) a to chyba bardzo dobra rekomendacja. Samo przejscie nie zajmuje dlugo, ale wymasterowanie to troche ekstra czasu do zabawy, do tego jeszcze platynka, speedruny, no i chwilka na poogladanie artefaktow, tudziez fajnych smaczkow z poprzednich gier Sony. Mega warto sprawdzic!

Odnośnik do komentarza

Pograłem dużo w tego Astrobota, przeszedłem do napisów końcowych i muszę przyznać, że dawno się tak dobrze nie bawiłem. To w dużej mierze zasługa DualSense, nie grałem w odsłonę tego na VR, nie wiem co tam się dzieje, ale uważam na ten moment, że to doskonały, darmowy tytuł dla każdego. Pod względem platformowym nie jest super wymagający, ale ilość smaczków, easter eggów i nawiązań do całej rodziny PlayStation dosłownie urywa dupę. Podobnie jak wykorzystanie możliwości kontrolera - kosmos co ten DualSense potrafi. 

 

Uwielbiam w to grać, obecnie platynuje i ciężko mi oderwać się od konsoli. 

 

EDIT: Platynka zaliczona :)

 

127625105_392770781916845_4659843548244459756_n.jpg

Edytowane przez MatekDM
Odnośnik do komentarza

Wczoraj pykałem z 5 godzin w tego Astro (pad po tym czasie wskazywał 2 kreski). Ależ to jest cudowna platformówka (w sumie już naprawdę dawno nie grałem w ten gatunek), ale grafika mnie urzekła, kolorowa, przyjemna dla oka, te wszystkie odgłosy tych robocików, poziomy, no i muzyczka - wpadająca w ucho mocno, w szczególności w laboratorium PlayStation. :banderas: A działanie pada w tej grze to poezja. :obama: Astro powinien zostać nową maskotką SONY.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, MEVEK napisał:

Grajac znalazlem wiekszosc smaczkow, ale zastanawiam sie czy mozna znalezc gdzies

  Ukryj zawartość

Metal Geara czy rowniez piramidoglowego z Silenta

 

Ten pierwszy jest na samym początku którejś z plansz chłodzenia tfu, ssd. Tego drugiego widziałem, ale nie pamiętam gdzie.

Edytowane przez mugen
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, mugen napisał:

 

Ten pierwszy jest na samym początku którejś z plansz chłodzenia tfu, ssd. Tego drugiego widziałem, ale nie pamiętam gdzie.

Wiem, gdzie waz jest. Pytalem bardziej o robota.

Niemniej dzieki. Bede szukal, bo narazie tylko 2 podzespoly mam zrobione (pamiec i chlodzenie chyba) :banderas:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
3 minuty temu, balon napisał:

Boże jakie to jest cudo. Naprawdę mega gierka. Jak Astro na VR był dla mnie sztosem tak ten jest jeszcze lepszy. Te pomysły na lvl wew konsoli polane nostalgią? Piękne:banderas:


Ty lubisz platformowki to kup sobie lepiej sackboya. Bylem pewny ze nie przebije astro a jednak jest jeszcze lepszy

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Square napisał:

Ja liczę, że zrobią pełnoprawny tytuł tak jak była mowa.

Dla mnie to jest w pleni pełnoprawny tytuł, ponieważ  wyznacznikiem takiego określenia jest w moim przypadku fun płynący z grania, a tu są jego tony.

No i na VR to był już „pełnoprawny” tytuł.

 

Oczywiście  nie będę płakał jak dostanę nowego Astro, bo jak narazie jest mega dobrze:

Odnośnik do komentarza

Myślałem ,że ten tytuł to jakaś pierdółka a tutaj pograłem wczoraj cały dzień i znalazłem wszystkie puzzle i artefakty bez poradników. Jak dla mnie jest to pełnoprawny tytuł, taki indyk AA na wypasie. Końcowy boss to ładne nawiązanie do PSXa, chociaż nigdy nie miałem PS1 to znałem to demo. 

 

Gierka też pokazuje podejście Japończyków do gier, Sony powinno trochę więcej inwestować w taki styl gry. Samo przedstawienie możliwości pada to majstersztyk, największe wrażenie robią wibracje i adaptacyjne spusty. Wrażenie powierzchni czy naciskania świetnie oddane. Szczególnie jak gniecie się te kulki z automatu. 

 

A tak poza tym to gierka mocno ruszy osoby będące z PS dłużej, ja z sony niestety jestem od czwórki i to dosyć krótko więc nostalgia mnie nie uderzyła. Chociaż wyłapałem nawiązania nawet do tych mniej znanych gier jak np. Vib Ribbon.

 

Do tego cała gra na 100% z platyną na jednym ładowaniu pada i jeszcze trzyma, każdy mówił 4h, a nie jest wcale tak źle. O wiele lepiej niż ds4 :kaz:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.