Skocz do zawartości

Warhammer 40,000: Darktide


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Ja ostatnio wróciłem do B4B po roku od kiedy gra wylądowała w GP i jest lepiej. Bawiłem się w zasadzie dobrze. Na tyle, że wiem ze kupię tę gre na Steam na dobrej promce. L4D2 to nie jest ale zawsze cos bo bardzo mało takich gier dziś wychodzi. Wasze opinie o Darktide studzą mój mały hype ale skoro gra wjedzie do GPU to ocenie sam. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
On 10/16/2022 at 9:29 PM, Figuś said:

zagraliśmy dzisiaj jedną sesję i napiszę tak, optymalizacyjny koszmarek, co do reszty to taki back 4 blood ale gorszy :reggie:

 

Niech przełożą premierę jeszcze o jakieś pół roku bo jest tragedia

Myślałem że to singlowa gra w stylu Dooma :frog:

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Vermintide mi nie podeszło zbytnio, a to wygląda jakoś słabiej. Coś czuje, ze już nic nie powtórzy magii jaką miało Left 4 Dead. Może efekt odpowiedniej gry w odpowiednim momencie czy coś, bo te wszystkie inne tytuły w podobnym stylu strasznie szybko się nudzą.  

Odnośnik do komentarza

Wiem ale chce ograc ze znajomymi na steam. I miec w bibliotece na wieki wiekow. Wole kupowac gierki niz miec w abo. Dlatego tez GP sluzy mi glownie do testow. Sa mniejsze gierki ktore skoncze na raz i wiem ze nie wroce i wtedy w GP spoko. Darktide chce sprawdzic bo lubie ten gatunek gier i lubie W40k. Tylko optymalizacja mocno kuleje wiec na SD moze byc slabo lub wrecz niegrywalnie.

Odnośnik do komentarza

 

 

Darktide popsuty, Gotham Knights również, Devil in Me z problemami technicznymi, tak samo Evil West, który w dodatku działa w 30 FPS na Series S i 1080p60 (z dropami) na X i PS5. Nowe Pokemony to już mem, Bayonetta niewiele lepsza, o Midnight Suns słyszę same złe rzeczy w kwestii optymalizacji (RTX 4090 ma problem z zachowaniem 60 klatek). Niech tylko się okaże, że Callisto Protocol też nie wyrabia.

 

Czy każda gra teraz będzie tak wyglądać? :sadkek:

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...