Jump to content

PSX Extreme 282 - zapowiedź 29.01


Recommended Posts

Drodzy Czytelnicy, kolejny numer pisma ukaże się tydzień później, niż pierwotnie planowaliśmy. Wynika to z faktu, że poprzednie wydanie finalnie zadebiutowało 4 stycznia, więc chcemy zachować ten minimalny 4-tygodniowy okres sprzedaży. Ponadto, nie da się ukryć, swoje robi trwający lockdown, gdzie ruch w centrach handlowych jest wciąż mniejszy, a to tam w wielu punktach jesteśmy dostępni. Coś podobno może się zmieni od 1 lutego, ale na razie brakuje szczegółów. 

 

W każdym razie nowy numer pojawi się w sprzedaży nie 28 stycznia, a tydzień później - 4 lutego. Jednocześnie zapowiedź numeru również pojawi się tydzień później, tj. 29 stycznia.

  • Upvote 3
Link to comment
Godzinę temu, Faka napisał:

Pixel to se może zdechnąć, ale PSX Extreme nie daruję, to jest kawał prasowej historii na naszym rynku, zaraz obok CDA.

 

Tak, tylko że odkąd są pod skrzydłami jednego wydawnictwa, to wydaje mi się, że jadą na tym samym wózku. Obym się mylił, ale obawiam się, że ewentualne problemy Pixela mogą się stać problemami Szmatławca.

Link to comment

prawdę mówiąc to jeśli chodzi o szmatławca to zaliczyłem swoisty reboot i wróciłem po latach do czytania, numer launchowy o PS5 wzięty na próbę i bardzo siadł, numer styczniowy to też bdb czytadło (Zgrentgen zawsze daje radę) także mam ochotę na wincyj :good2:proszę nie umierać :p

Link to comment

To by bylo wesolo. Ludzie na wspieram to wybrali opcje z dozywotnia prenumerata ktora od razu by sie skonczyla. 

Na rynku nie ma zadnego innego pisma ktore cztalbym z takim zapalem jak psx extreme. Wlasciwie to zadnej nie jestem w stanie doczytac do konca, a psxa od deski do deski. Probowalem cdaction ale poleglem jak dotarlem do 10 stron recenzji ksiazek i innych pierdol. Przy pixelu usnalem pare razy. Dostalem 63 numery za wsparcie ale na 2 czy 3 numerze sie poddalem. Kiedys wielbilem Borka itd. Teraz nie ma co tam juz czytac. Ale o dziwo numer specjalny top secretu czytalo mi sie jak kiedys przed laty. Wiec o co tu chodzi. Czy pixel specjalnie wymusza taki nudny styl?

Edited by Jontek80
Bledy
Link to comment

Ja tam widzę jakieś sabotaże odkąd przejął typo od pixela i nagle wszystko się zepsuło. Przed nim takich akcji z prenumeratą, to czytelnicy nie mieli. A najlepsze to były tlumaczenia typa i nagle zniknął z forumka. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.