Skocz do zawartości

Rywale - Rywalizacja Forumkowa


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
53 minuty temu, Bartg napisał:

Ale jak widzę na filmikach 47.2 ludzie robią legitnie

Z mojej obserwacji wynika, że takie czasy do zrobienia, ale z wykorzystaniem błędów gry. Przy dużej ilości okrążeń, gra przestaje doczytywać elementy otoczenia. W tym wypadku do wykorzystania w najwolniejszych zakrętach prawo-lewo. Tam, na wyjściu, po wewnętrznej stronie zakrętu są kamienie i w normalnych okolicznościach bardzo spowalniają. Widziałem ducha (okolice tych 47 sekund), który ciął zakręt bez konsekwencji. 

Odnośnik do komentarza
19 minutes ago, Aleks said:

Z mojej obserwacji wynika, że takie czasy do zrobienia, ale z wykorzystaniem błędów gry. Przy dużej ilości okrążeń, gra przestaje doczytywać elementy otoczenia. W tym wypadku do wykorzystania w najwolniejszych zakrętach prawo-lewo. Tam, na wyjściu, po wewnętrznej stronie zakrętu są kamienie i w normalnych okolicznościach bardzo spowalniają. Widziałem ducha (okolice tych 47 sekund), który ciął zakręt bez konsekwencji. 

 

Wiesz co nie do końca tak jest, ja zrobiłem wczoraj ok 80 okrążeń i są rzeczy (np palmy na zakręcie prawo lewo przed nawrotem do mety), które jak rozwalisz raz to do momentu restartu eventu się nie pojawią, być może istnieje opcja takiego zniszczenia kamieni, żeby te nie pojawiły się ponownie. Polecam samemu przetestować i jedno kółko zdemolować jak najwięcej kamieni, barierek i drzew. Tak samo pamiętam było w rywalach z Ferrari 458 na tej trasie w mieście, można było w paru miejscach skasować raz barierki na rynku i się nie respiły, co mocno ułatwiało tamtą sekcję.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...