Skocz do zawartości

Rywale - Rywalizacja Forumkowa


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz oglądałem na YT przejazd na 47,2. Kamienie są, normalnie je rozbija, ale samochód praktycznie nie zwalnia. Sam już nie wiem. 

 

Oczywiście racja co do tych elementów otoczenie - jedne się pojawiają inne nie. Tu sam nie sprawdzałem tych kamieni, ale obserwując ducha wyciągnąłem taki błędny wniosek. 

Odnośnik do komentarza
8 minutes ago, Aleks said:

Teraz oglądałem na YT przejazd na 47,2. Kamienie są, normalnie je rozbija, ale samochód praktycznie nie zwalnia. Sam już nie wiem. 

 

Oczywiście racja co do tych elementów otoczenie - jedne się pojawiają inne nie. Tu sam nie sprawdzałem tych kamieni, ale obserwując ducha wyciągnąłem taki błędny wniosek. 

 

Muszę sam sprawdzić, widocznie da się trafić te kamienie tak, żeby spowolniły minimalnie o raptem 5-6 kmh.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Aleks napisał:

Teraz oglądałem na YT przejazd na 47,2. Kamienie są, normalnie je rozbija, ale samochód praktycznie nie zwalnia. Sam już nie wiem. 

 

Oczywiście racja co do tych elementów otoczenie - jedne się pojawiają inne nie. Tu sam nie sprawdzałem tych kamieni, ale obserwując ducha wyciągnąłem taki błędny wniosek. 

Kamienie sie zawsze spawnują.

Co prawda mój najlepszy czas jest właśnie jadąc przez te kamienie ale właśnie od tego momentu tracę przez to wyhamowanie.

Cała moja przewaga wynika w pierwszej częsci okrążenia gdzie jechałes lajtowo.... a potem włączasz jakiś Verstappen mode na resztę kółka:obama:

Jak początek okrązenia pojedziesz na tym samym poziomie to bedzie pozamiatane o pół sekundy :-P

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Bardzo fajne wyzwanie w tym miesiącu, dawno nie grałem i odpaliłem sobie na trochę. Trasa robi wrażenie przez te wszystkie kolory, do tego bardzo satysfakcjonujący przejazd przez kałużę na początku. Udało się chyba zejść poniżej 1:02. Do @Aleks i @Magik nie będę nawet startował. Panowie, wiadomo, że gracie w innej lidze, ale ile czasu wam zajmuje masterowanie takiego jednego wyzwania?
 

Wyłączyłem sobie też kontrolę trakcji i nawet nieźle szło (czas bym poprawił), do czasu ostatniego zakrętu. Nie chciałem zepsuć wyniku i uderzyć w bandę i koniec końców wyhamowałem na nim do 130... I już odpuściłem, spróbuję jeszcze później. Nie wiem jeszcze jak możecie jeździć bez ABSu :D

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, A_Bogush napisał:

Panowie, wiadomo, że gracie w innej lidze, ale ile czasu wam zajmuje masterowanie takiego jednego wyzwania?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Po pierwsze rywalizacja napędza lepsze wyniki. Samo masterowanie wyzwanie mnie nie interesuję. Jak muszę kogoś dogonić, to jadę kilka (4-5) przejazdów po około 30 min. Jak się nie udaje to uznaję, że Magik okazał się lepszy. 

Przy zaciętej rywalizacji, to pewni i dobrych kilka godzin się spędzi nad jednym okrążeniem.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja należe do tych, ktorzy potrzebują powtarzalności i dużej ilości okrązeń.

 Z reguły mowa o kilku (czasem nawet kilkunastu) sesjach po kilkadziesiąt minut, czyli wysoka trzycyfrowa liczba kółek.

Mam tak zarówno w wirtualu jak i w realu (kartingu).

Na ostatnich okrązeniach wyścigu robie o kilka dych lepsze czasy niż w kwalach :pinch:

 

Edit.

Niewielka poprawa

0.59.159

Jest potencjał na 58 ale trudno złożyć okrązenie...

 

59,059

 

Edytowane przez Magik
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...