Skocz do zawartości

Rywale - Rywalizacja Forumkowa


Rekomendowane odpowiedzi

Gurwa wczoraj zrobiłem 47,9xx ale zaliczyło mi na ostatnim przed prostą startową zakręcie w prawo obcierke, gdzie chyba smyrgnęło mi błotnik włosem, musiałem wyłączyć natychmiast, żeby pad przeżył :daddy: Z ciekawości jaką macie technikę przejeżdżania tej szykany prawo lewo? Wczoraj udało mi się na tyle opanować, że jestem w stanie ją przelecieć ~280 km/h przy dwóch pulsacyjnych odpuszczeniach gazu na ułamek sekundy, ale widzę, ze robiący 46.xxx jadą tam 298-300, ale nie wiem czy na padzie to możliwe....

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Magik napisał:

zawsze w tym miejscu jest jakis dziwny dzwiek klaksonu, co mnie dekocentruje

To chyba mój klakson, mojego ducha. Zostawiłem go tam dla dekoncentracji - widzę że się sprawdza. :D

 

9 godzin temu, Magik napisał:

Trzeba poczekać na coś wolniejszego :-P

Jestem za. Już przy poprzedniej części się zastanawiałem dlaczego ten rywal jest często monotematyczny. Ostatni tylko asfalt. Dwa wcześniejsze - bardzo podobna trasa. Teraz i poprzedni - szybkie samochody. 

Mają tyle możliwości i nie wykorzystują tego. Jakiś wyścig crossowy, z punktu a do b, w klasycznej rajdówce. Przełajowy, po wydmach/plaży, w buggy. 

 

6 godzin temu, orion50 napisał:

Gdzie ja tam mam znaleźć ponad 2 sekundy

Mi pomaga obserwacja szybszych. Z reguły ustawiam ducha z czasem o ponad sekundę lepszym niż mój cel. Widzę gdzie tracę i muszę szukać w tym miejscu poprawy.

 

 

Spoiler

Wracając do tego klaksonu. Tak poważnie, to na lewym analogu mam przypisany klakson, który przypadkowo potrafię wcisnąć. 

:reggie:

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...